Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wideofilmowanie Zakopane

Filmy ślubne Zakopane - 69 kamerzystów

Wideofilmowanie - województwo Małopolskie
Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Kamerzysta Robert, Zakopane
Robert
Zakopane

CENA:
2600 ZŁ / SESJA
48260 / 167
Nasze usługi wykonujemy na terenie całej Małopolski! W sztuce reportażu ślubno - weselnego chodzi o ukazanie wszystkich emocji i uczuć w sposób oryginalny, niebanalny i przywołujący po latach tamte chwile. Nasza firma właśnie w taki sposób wykonuje gotowe nagranie z tego najważniejszego dnia!
Kamerzysta Magdalena, Zakopane
Magdalena
Zakopane

CENA:
3700 ZŁ / SESJA
3179 / 50
Na pewno chcesz się pochwalić swoim weselem. Już nasza w tym głowa. Zapraszamy do współpracy.
Kamerzysta Michał, Zakopane
Michał
Zakopane

CENA:
1900 ZŁ / SESJA
4267 / 59
Powaga dnia ślubu jest ważna i ja to rozumiem. Zamieszanie, wzruszenia, radość i stres towarzyszą Wam. Zadaniem moim jest właściwe uwiecznienie tych wszystkich chwil, by móc żywo do nich powracać przez oglądanie filmu zrealizowanego dla Was. Zapraszam!
Kamerzysta Dorota, Zakopane
Dorota
Zakopane

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
8431 / 124
Jeśli tryskacie humorem i chcecie by Wasz film wyglądał inaczej niż inne filmy zapraszam do współpracy ze mną. Satysfakcja gwarantowana!
Kamerzysta Piotr, Zakopane
Piotr
Zakopane

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
1748 / 29
Witam Państwa. Od lat oferuję kompleksową obsługę filmowa uroczystości ślubnych, począwszy od przygotowań przez, ceremonię w kościele lub USC, przyjęcie weselne, na sesji plenerowej kończąc. Pracę swoją wykonuję z wielkim zaangażowaniem przy indywidualnym podejściu.
Kamerzysta Łukasz, Zakopane
Łukasz
Zakopane

CENA:
3600 ZŁ / SESJA
7769 / 64
Sztuka filmowa... która jest w zasięgu Waszych rąk... Sprawdź naszą ofertę już teraz, a nie pożałujesz!
Kamerzysta Przemek, Warszawa
Przemek
Warszawa

CENA:
3500 ZŁ / SESJA
36269 / 431
Wymarzony film z Waszego ślubu! Najpiękniejszy dzień uchwycony w niebanalny, kreatywny sposób. Zobacz, przekonaj się sam ...
Kamerzysta Karol, Wejherowo
Karol
Wejherowo

CENA:
3500 ZŁ / SESJA
49182 / 684
Jedyny taki dzień w Waszym życiu :) Zadbajmy więc wspólnie o dobrą pamiątkę ślubną. Wykonujemy ...
Kamerzysta Mariusz, Radom
Mariusz
Radom

CENA:
2750 ZŁ / SESJA
12905 / 380
Absolwent szkoły filmowej w Łodzi wydział Operatorski. Obecnie zajmuję się realizacją profesjonalnych filmów ślubnych, filmów ...
Kamerzysta Paweł, Kraków
Paweł
Kraków

CENA:
2400 ZŁ / SESJA
5905 / 176
KAMERZYSTA MIESIĄCA: PAŹDZIERNIK 2017
Wasz dzień, Nasze życie
Liczba pozycji: 69
Województwo Małopolskie – zobacz listę kamerzystów z innych miast:
Filmy ślubne Zakopane - nasz przewodnik

Ślub i wesele to wydarzenia, które pozostaną w pamięci każdej młodej pary. Dlatego jedną z tradycji, dotyczących tego wielkiego dnia, jest ich uwiecznienie. Decydując się na realizację filmu ślubnego, będącego doskonałą pamiątką z tego wielkiego dnia, trzeba pamiętać o tym, aby wybrać odpowiedniego kamerzystę. W podjęciu decyzji może Państwu pomóc nasz serwis. Zaś na naszym bliźniaczym portalu znajdziecie Państwo odpowiednią oprawę muzyczną swojego przyjęcia: http://www.muzyka-wesele.pl/Zakopane.

Zakopane to jedno z najbardziej urokliwych i malowniczych miast Polski. Dzięki swojemu położeniu oraz organizacji wielu widowisk dotyczących sportów zimowych już od dawna nazywane jest zimową stolicą Polski. To idealne miejsce na zorganizowanie wesela - kameralnego bądź wystawnego, z dużą liczbą gości - oraz nakręcenie filmu ślubnego. Takie wydarzenie pozostanie w Państwa wspomnieniach przez całe życie. W Zakopanem właściwie każde miejsce jest tak malownicze, że nadaje się na tło do kilku ujęć.

Zakopane obfituje w wiele atrakcji, nie tylko dla entuzjastów góralskiej kultury, ale także dla osób lubiących piękne krajobrazy. Będąc w tym mieście czy okolicach, nie można nie odwiedzić Morskiego Oka. To idealne miejsce nie tylko do zorganizowania sesji, ale również nakręcenia filmu ślubnego. Wielbicielom zakopiańskiego czy góralskiego stylu miasto może zaproponować barokowy drewniany kościółek czy budowle w stylu zakopiańskim. To, co znajdzie się na materiale filmowym ze ślubu, oprócz samej uroczystości i zabawy weselnej, zależy od Państwa oraz inwencji twórczej kamerzysty. Dobrym pomysłem będzie postawienie na niekonwencjonalność i nakręcenie chociażby czołówki samego materiału na Krupówkach czy jednym ze szczytów, będących wizytówką Zakopanego.
Ostatnimi czasy modne stają się także śluby plenerowe, których organizacja i przeżycie dla niektórych są spełnieniem marzeń. Film z takiej uroczystości będzie na pewno jeszcze lepszą pamiątką.

Videofilmowanie - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems