Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wideofilmowanie Wrocław

Filmy ślubne Wrocław - 156 kamerzystów

Wideofilmowanie - województwo Dolnośląskie
Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Kamerzysta Paweł, Wrocław
Paweł
Wrocław

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
70825 / 1144
Lotnym okiem szukamy Waszych emocji!
Kamerzysta Paweł, Wrocław
Paweł
Wrocław

CENA:
2200 ZŁ / SESJA
23685 / 439
... Wasza filmowo fotograficzna opowieść ślubna ...
Kamerzysta Michał, Wrocław
Michał
Wrocław

CENA:
2400 ZŁ / SESJA
16307 / 251
Realizacja filmu ze ślubu i wesela w sposób profesjonalny! Posiadam doświadczenie telewizyjne oraz dziesiątki rekomendacji od par, które zdobyłem przez 8 lat działalności. Najwyższej jakości nagrania przy użyciu profesjonalnego sprzętu pozwalają osiągnąć wspaniały efekt.
Kamerzysta Mariusz, Wrocław
Mariusz
Wrocław

CENA:
1650 ZŁ / SESJA
15546 / 196
Nasza oferta daje indywidualne podejście do każdego zamówienia. Filmowanie wesela to coś więcej niż zwykły reportaż z tej uroczystości. Bardzo ważna dla mnie jest współpraca z Parą Młodą i realizuję wszystkie ich oczekiwania. Doświadczenie i profesjonalizm pozwala mi zrealizować je wszystkie.
Kamerzysta Krzysztof, Wrocław
Krzysztof
Wrocław

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
25415 / 522
Witam wszystkich serdecznie na mojej skromnej stronie ! Zapraszam do zapoznania się z ofertą na rok 2017/2018 !
Kamerzysta Jacek, Wrocław
Jacek
Wrocław

CENA:
2100 ZŁ / SESJA
12401 / 126
Zapraszamy -nowe produkcje! Najwyższa jakość i fachowość. Wykorzystujemy kreatywność i oryginalność, a także estetykę. Kontakt z Klientem jest dla nas bardzo ważny. Zapraszamy na niezobowiązującą prezentację naszej oferty. Bogata galeria filmów i fotografii jest dostępna na naszej stronie!
Kamerzysta Jola, Wrocław
Jola
Wrocław

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
37004 / 188
Jeśli marzycie o profesjonalnym i dynamicznie zrealizowanym filmie w tym wyjątkowym dniu - zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Dokładamy zawsze wszelkich , aby materiał który otrzymacie był przez Was i Waszych gości oglądany dziesiątki razy! Zapraszamy do kontaktu z nami!
Kamerzysta Robert, Wrocław
Robert
Wrocław

CENA:
1900 ZŁ / SESJA
6546 / 84
KAMERZYSTA MIESIĄCA: PAŹDZIERNIK 2017
Wideofilmowaniem to jednocześnie nasza praca i pasja. Do tematu tego podchodzimy bardzo poważnie. Efekt naszej pracy jest możliwy dzięki wykorzystaniu naszego doświadczenia oraz odpowiednim umiejętnościom i indywidualnym podejściu do każdego zlecenia.
Kamerzysta Grzegorz, Wrocław
Grzegorz
Wrocław

CENA:
1550 ZŁ / SESJA
4010 / 77
Film i Foto w formacie Blu-Ray i DVD. Sprawdzony kamerzysta i fotograf. Lata praktyki robią swoje - sprawdź! Nasza oferta skierowana dla Par Młodych, które wiedzą czego chcą. Nasza oferta jest gwarancją satysfakcji!
Kamerzysta Dariusz, Wrocław
Dariusz
Wrocław

CENA:
2200 ZŁ / SESJA
4226 / 121
Oglądając nasze filmy i fotografie z plenerów ślubno - weselnych nie musisz już dalej szukać operatorów :-) Satysfakcja i jakość gwarantowana. W pakiecie wideo + foto zapewniamy rabat! Nasze usługi dostępne są w Polsce i poza jej granicami.
Kamerzysta Sebastian, Wrocław
Sebastian
Wrocław

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
4287 / 147
Staram się pokazać to, czego beze mnie, nikt by nie zobaczył. Usługi profesjonalnego filmowanie wesel i ślubów dla każdej Pary Młodej, która ceni sobie oryginalne podejście do reportażu filmowego. Doświadczenie, które posiadam jest gwarantem Waszych oczekiwań! Zapraszam!
Kamerzysta Łukasz, Wrocław
Łukasz
Wrocław

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
604 / 35
Jeżeli chcesz żeby twój film był dynamiczny i ciekawy tak żebyś wracał do niego wielokrotnie to dobrze trafiłeś.
Kamerzysta Marcin, Wrocław
Marcin
Wrocław

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
1816 / 38
Posiadamy wyobraźnię, doświadczenie, pasję i kreatywność - to pozwala nam realizować wspaniałe filmy z uroczystości ślubno - weselnych. Wspomagamy się najnowocześniejszym sprzętem i oprogramowaniem do montażu Waszych filmów. Zapraszamy!
Kamerzysta Damian, Wrocław
Damian
Wrocław

CENA:
1650 ZŁ / SESJA
1404 / 50
Rejestracją video i fotografią wesel, ślubów i innych uroczystości okolicznościowych zajmujemy się od wielu lat. Naszym celem jest rzetelność, kreatywność, zadowolenie klienta i uzyskanie filmu, zdjęć w najlepszej jakości, które będą się podobały Młodej Parze i z chęcią będą niejednokrotnie do nich
Kamerzysta Łukasz, Wrocław
Łukasz
Wrocław

CENA:
2399 ZŁ / SESJA
7471 / 86
Idealnie dobrana muzyka, gustowny podkład dźwiękowy, filmowe i profesjonalne przejścia oraz stonowany montaż. 1,5 godzinny film, klasyka w nowoczesnym wydaniu, bez udziwnień, ramek i amorków. Zawsze dwóch operatorów, dwa aparaty, jakość i profesjonalizm w cenie- od najniższego pakietu. Filmowanie z pasją!
Kamerzysta Artur, Wrocław
Artur
Wrocław

CENA:
2100 ZŁ / SESJA
8219 / 323
Studio filmowe, które realizuje profesjonalne nagrywanie ślubów i wesel przy użyciu lustrzanek. Stawiamy na jakość i oryginalną realizację wszystkich zleceń klientów. Przekonaj się sam jak działamy w branży i umów się z nami na prezentację naszej oferty!
Kamerzysta Rafał, Wrocław
Rafał
Wrocław

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
711 / 24
KAMERZYSTA MIESIĄCA: PAŹDZIERNIK 2017
Od sezonu 2017/2018 filmy realizujemy w technologii 4K! Stanowię źródło pozytywnej energii, niewyczerpalnego humoru i pasji w tym co robię. Podczas wesela otrzymują Państwo nie tylko kamerzystę, a również "mini wodzireja" sprawiającego, że ludzie przed obiektywem kamery czują się swobodnie.
Kamerzysta Kamil, Wrocław
Kamil
Wrocław

CENA:
2200 ZŁ / SESJA
10416 / 245
"Wspomnienia to jedyny wehikuł czasu jaki posiadamy" Zatrzymamy dla Was czas i pomożemy przeżyć ten wyjątkowy dzień na nowo. Poznajcie szczegóły naszej oferty.
Kamerzysta Sebastian, Wrocław
Sebastian
Wrocław

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
837 / 19
Moje filmy to nowatorskie reportaże, które w połączeniu z najnowocześniejszym sprzętem, zapewnią Państwu satysfakcję i wielką przyjemność oglądania najważniejszych momentów swojego życia.
Kamerzysta Dariusz, Wrocław
Dariusz
Wrocław

CENA:
1850 ZŁ / SESJA
409 / 2
Wideofilmowanie ślubów,Usługi fotograficzne, zdjęcia ślubne, komunie, zdjęcia do dokumentów, wideofilmowania komunii,Studio Foto - Video,usługi fotograficzne, zdjęcia ślubne, komunie, chrzty, studniówki, wesela, Filmowanie Lustrzankami i kamerami, imprezy sportowe, firmowe, integracyjne, portfolia dla modelek, castingi, wynajem studia, zdjęcia w kościele, w plenerze, fotografia reklamowa, mody, produktów, natury, zdjęcia dowodowe, paszportowe, dyplomowe, legitymacyjne, wiza, legitymacja szkolna, studencka, videofilmowania komunii, studniówek, fotografia rodzinna, retusz fotografii, wesela, imprezy, castingi dla modelek i modeli, renowacja starych fotografii, przegrywanie kaset, starych taśm na dvd, organizacja wesel, samochodów do ślubu, stary, jedyny taki w Polsce cabriolet do ślubu, zdjęcia i filmowanie w USC, ramki, albumy, filmy, bateria, kasety, plenery fotograficzne, atelier fotograficzne, ksero, odbitki, scanowanie filmów i negatywów, przegrywanie starych filmów.
Kamerzysta Bartłomiej, Wrocław
Bartłomiej
Wrocław

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
439 / 2
Film tworzony z pasją i profesjonalnym podejściem do klienta jest naszą podstawową wizytówką, która przekłada się w dynamicznie zrealizowany reportaż z Państwa Ceremonii Ślubnej oraz zabawy weselnej. Wszystko po to, by po upływie lat z łzą w oku powrócić do tych wspaniałych chwil.
Kamerzysta Krzysztof, Wrocław
Krzysztof
Wrocław

CENA:
3900 ZŁ / SESJA
305 / 9
Jesteśmy postrzegani jako ludzie nietuzinkowi i pełni entuzjazmu, uśmiechnięci i zawsze pozytywne nastawieni do życia. Przy których będziecie czuć się swobodnie i którzy będą dla Was niewidzialnym oparciem w tym wyjątkowo ważnym dniu.
Kamerzysta Janusz, Wrocław
Janusz
Wrocław

CENA:
5000 ZŁ / SESJA
9659 / 12
Pracujemy w całej Polsce za te same pieniądze! Nasze filmy są wielokrotnie oglądane, wiemy to od Par, które trafiły tu poprzez oglądanie naszych materiałów. O klasie filmowca świadczy zadowolenie jego klientów - My na co dzień tego doświadczamy!
Kamerzysta Piotr, Wrocław
Piotr
Wrocław

CENA:
1850 ZŁ / SESJA
4854 / 74
Realizacja wyszukanych pomysłów filmowych dotyczących tego szczególnego dnia. Podążanie za parą młodą od momentu błogosławieństwa przez Ukochanych Rodziców do Oczepin.
Kamerzysta Rafał, Wrocław
Rafał
Wrocław

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
4132 / 58
Dokładam wszelkich starań aby filmy uwieczniające Państwa uroczystości rodzinne stanowiły cenną pamiątkę, która nawet po wielu latach będzie sentymentalną podróżą do najpiękniejszych chwil Waszego życia.
Kamerzysta Andrzej, Wrocław
Andrzej
Wrocław

CENA:
1950 ZŁ / SESJA
3383 / 74
Kochamy to co robimy i staramy się„ to robić„ jak najlepiej. W efekcie realizujemy dla Was filmy, które są spełnieniem Waszych oczekiwań.
Kamerzysta Czesław, Wrocław
Czesław
Wrocław

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
1348 / 5
Doświadczenie, profesjonalizm i rzesze zadowolonych Klientów! Realizujemy usługi wideofilmowania i fotografii uroczystości ślubno - weselnych. Oferta skierowana dla wszystkich Par, które cenią sobie unikalność własnego filmu, który różnić się będzie od tych, które widzieliście u znajomych.
Kamerzysta Wiola, Wrocław
Wiola
Wrocław

CENA:
3200 ZŁ / SESJA
980 / 51
Film ślubny pełen emocji
Liczba pozycji: 156
Województwo Dolnośląskie – zobacz listę kamerzystów z innych miast:
Filmy ślubne Wrocław - nasz przewodnik

Od kiedy ludzie staja na ślubnym kobiercu, mają marzenia, aby powiedzieć „TAK” tej jedynej na świecie osobie w równie wyjątkowym jak ona miejscu. Niektórzy za miejsce to uważają miejsce pierwszego spotkania, spojrzenia, pocałunku. Inni od zawsze myślą o słonecznej Wenecji czy romantycznym Paryżu. Tak czy inaczej, wszyscy chcą być w centrum niezwykłych okoliczności i na zawsze zachować je w sercu. Aby wspomnienia nie wyblakły, pomocą służą Ci, którzy czują świat głębiej, widzą więcej i potrafią niezdecydowanym pokazać piękno okolicy. Mamy tu oczywiście na myśli kamerzystów oraz fotografów, którzy swoją pracę traktują jak coś więcej niż jedynie źródło zarobku. Pełną listę fotografów działających na terenie Wrocławia można sprawdzić tutaj: http://www.fotograf-wesele.pl/Wrocław.

Jeśli jesteś z Wrocławia, masz masę możliwości wykonania oryginalnego pleneru. Spory potencjał daje wyjątkowe położenie tego miasta. Kilkaset mostów i kładek na Odrze i jej dopływach tworzy niezapomniane plenery, a bogata historia i malownicze kamieniczki pozwalają na uwiecznienie prawdziwego szaleństwa barw.

Jakie są wobec tego miejsca godne polecenia na uwiecznienie tej wyjątkowej chwili? Poniżej kilka z nich:

Wrocławskie Stare Miasto

Rynek Główny we Wrocławiu to najważniejszy zabytek miasta i idealne miejsce na ciekawy plener ślubny. Urocze, zabytkowe kamienice, budynki Starego i Nowego Ratusza oraz niezwykła atmosfera idealnie nadają się do nagrania dynamicznego filmu ślubnego. Warto na tło swojego filmu wykorzystać jeszcze większą przestrzeń, czyli pobliskie uliczki, a nawet głównym motywem filmu, czy teledysku ślubnego uczynić... poszukiwanie słynnych wrocławskich krasnali. Pary Młode zwykle przepadają także za romantycznym klimatem Ostrowa Tumskiego, który jest plenerem ślubnym polecanym przez większość kamerzystów z Wrocławia. Urok tej części miasta pozwala na fotografowanie, czy nagrywanie niezależnie od pory roku oraz dnia. Wąskie uliczki wyspy świetnie sprawdzą się jako plener letni, zimowy, czy nocny. Tworzenie romantycznych teledysków ślubnych jest w tym miejscu szczególnie zalecane. 

Fontanna multimedialna

Młoda, ale bardzo charakterystyczna atrakcja turystyczna, zwabiająca w swoje okolice nie tylko całe rodziny, ale też turystów z całej Europy. O każdej pełnej godzinie przy akompaniamencie muzyki, z 300 dysz, pod różnym ciśnieniem i w różnych kierunkach tryskają strumienie wody, zaskakując widzów swym rytmicznym tańcem. Najwięcej wrażeń przysporzy młodym małżonkom sesja wideofilmowania w nocy, gdyż obok muzyki i szumu pluskających strumyczków, fotograf i kamerzysta uwieczni też przepiękną grę świateł. Dodatkową zaletą późnej pory jest zdecydowanie mniejszy ruch na Pergoli przy Hali Ludowej, tak więc jest mniejsze prawdopodobieństwo nieproszonego gościa na ślubnej pamiątce. Spod fontanny jest już tylko krok do owej Pergoli, która diametralnie zmieni charakter naszego filmu i zdjęć. Pergola to niemal 1,5 km słupów żelbetowych pokrytych winoroślą, które w upalne dni dają spacerowiczom cień i wytchnienie a fotografom możliwość stworzenia pięknego pleneru.

Ogród japoński

Stworzony na początku XX wieku, przez dziesięciolecia niszczał i umierał w zapomnieniu. Dopiero w latach 90, przy współpracy japońskiej ambasady został odrestaurowany i przywrócono mu dawną świetność. W tej chwili to jedno z najbardziej uduchowionych i spokojnych miejsc we Wrocławiu. Ślubny plener można wykonać zarówno w ogrodach jak i w stylizowanych drewnianych domach i altanie. Wśród oryginalnej roślinności i szmeru strumyczków, nad oczkami wodnymi na uroczych mosteczkach, ślubna sesja video wygląda naprawdę imponująco. Jedynym minusem tego miejsca jest, o ironio! jego atrakcyjność. Jest niemal pewne, że w dniu naszej sesji na mostku obok będzie stała inna para w ślubnych strojach. To jednak nie umniejsza czaru naszej sesji po latach.

Park Szczytnicki

To aż 100 ha ścieżek, trawników, klombów i rabatek oraz niemal 400 gatunków drzew i krzewów. Na tak ogromnym obszarze jest niemal pewne, że ślubny film pełny będzie romantycznych kadrów, które emanować będą miłością i oddaniem nowo poślubionych małżonków.

A może coś bardziej oryginalnego? W październiku 2013 roku oddano do użytku kolej linową „Polinka”. Jest to kolej gondolowa łącząca dwa brzegi Odry, kursująca między Politechniką Wrocławską a kompleksem badawczym na ulicy przy Grobli. W prawdzie podróż nią trwa zaledwie dwie minuty, ale nikt nie powiedział, że ma być to podróż w jedną stronę. Sesja filmowa w gondoli „Polinki” kilka metrów nad ziemią będzie na pewno nie tylko oryginalna, ale też przysporzy Młodym niezapomnianych wrażeń (no chyba, że kursują kolejką codziennie na politechniczne zajęcia).

Wrocław dla tych, którzy go znają jest przepełniony miejscami urokliwymi i spokojnymi, dla tych, którzy chcą go poznać, jest pełen tajemnic i ciekawych zakamarków. Można bez końca wymieniać jego atrakcje turystyczne i punkty, w których warto wykonać ślubną sesję filmową. Poza wyżej opisanymi można tez się zastanowić nad Pływającym Muzeum czy Mostem Grunwaldzkim. Tyle możliwości ile par, pamiętajmy, że każde miejsce jest piękne, jeśli tylko nam odpowiada.

Videofilmowanie - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems