Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wideofilmowanie Lublin

5,00 / 5 z 9 opinii
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Praca w branży rozrywkowej pozwala nam wprowadzać najnowsze, dostępne na rynku rozwiązania techniczne do filmów ślubnych. Sprawdź nas! Może znajdziesz coś dla siebie? Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą!
Oferujemy Państwu nowoczesny film ślubny tworzony przy użyciu profesjonalnego sprzętu pełnoklatkowego. Gwarantujemy rzetelne podejście do tematu, kinową jakość oraz niebanalny montaż, wszystko to poparte naszym artystycznym wykształceniem oraz wieloletnim doświadczeniem.
W naszej pracy wykorzystujemy artystyczne wykształcenie, wieloletnie doświadczenie oraz najnowsze, profesjonalne technologie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i staramy się aby efekt końcowy przekazywał zarówno nasze idee jak i uwzględniał wizję klienta. Zajmujemy się: wideofilmowaniem, fotografią okolicznościową, biznesową, artystyczną, reporterską, projektowaniem graficznym. Odkrywamy i uwieczniamy Wasze emocje i uczucia. Dzięki nam zostają one z Wami.
Jesteśmy młodym, kreatywnym zespołem działającym w branży od 6 lat. Jako pasjonaci nowości inwestujemy w rozwój aby każda kolejna produkcja była jeszcze lepsza. Staramy się aby każdy film był inny. Skupiamy się na detalach, emocjach aby oddać charakter i klimat tego szczególnego dla Wszystkich dnia. Niezwykle ważna jest dla nas jakość nagrania dlatego pracujemy na najwyżej klasie sprzętu.
Wspaniała pamiątka z dnia ślubu, który jest tym najważniejszym dla wielu z Was! Profesjonalna obsługa i sprzęt w jakości Full HD są gwarantem realizacji filmu z Waszym udziałem, który przywoła wspomnienia z tego szczególnego dnia.
Filmowanie dla oszczednych, oraz dla wymagających
Filmowanie i fotografia to nasza pasja, dlatego w tych najważniejszych momentach Waszego życia staramy się oddać wiernie rzeczywistość – w sposób oryginalny i ciekawy. Gwarantujemy to poprzez jakość i profesjonalizm naszej firmy. Zapraszamy do współpracy!
Kreatywne filmy ślubne w filmowej jakości. Zapraszam
Kolektyw zdolnych i doświadczonych fotoreporterów z zacięciem filmowym z bardzo długą listą nagród. Dzięki temu że inwestujemy w siebie i sprzęt, cały czas podejmujemy się nowych wyzwań. Pracujemy nie tylko w Lublinie, odwiedzimy Was w każdym zakątku świata.
Dobra jakość w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy serdecznie wszystkie Młode Pary do sprawdzenia naszej oferty wideofilmowania ślubu i wesela.
Video & Fotografia. Profesjonalne nagrywanie Wesel i Ślubów oraz montaż zapewnią Państwu wspaniały film - pamiątkę! Jakość za rozsądną cenę!
Długi film i ustawiane zdjęcia? To nie u Nas. Profesjonalny sprzęt i podejście. Zapraszamy do obejrzenia naszego portfolio.
Liczba pozycji: 92

Województwo Lubelskie – zobacz listę kamerzystów z innych miast:

Filmy ślubne Lublin - nasz przewodnik

Ślub to jedno z najpiękniejszych i najbardziej wyjątkowych wydarzeń w życiu. To chwila, kiedy wszystko inne przestaje mieć znaczenie, chwila, w której liczy się tylko jedno – miłość dwojga ludzi. Dlatego też, tak ważną i pożądaną sprawą jest zatrzymanie tego momentu na dłużej, aby potem można było odtworzyć go na nowo. Państwo Młodzi, chcąc dodatkowo podkreślić niecodzienność zdarzenia, często decydują się na jedyne w swoim rodzaju sesje zdjęciowe i filmowe w przeróżnych, nawet najbardziej nietypowych miejscach i plenerach.

 

Dobry kamerzysta na wesele – to ważne!

 

Jeżeli chcemy, żeby filmowa pamiątka naszego ślubu wzruszała widzów jeszcze wiele lat po tym wydarzeniu, powinniśmy ją wzbogacić o sceny niezwiązane z kościołem czy domem weselnym. Ukazać uczucia towarzyszące nam w tym jakże ważnym dla nas dniu. Uwiecznić szczęście i szczere uśmiechy. Pokazać nasz prawdziwy charakter i osobowość. Wówczas, kiedy po wielu latach obejrzymy taki film, przypomni nam się to, co czuliśmy, zaś sam proces jego powstawania będzie dla nas niecodzienną przygodą. Aby tak się stało, dobrze jest postarać się o kamerzystę na wesele, który spełni nasze oczekiwania najlepiej, jak to możliwe. Nie obędzie się bez szczegółowego omówienia naszej wizji filmu ze ślubu. Ustalenie naszych oczekiwań jest bardzo ważne, bo pozwala uniknąć rozczarowania z jakości wykonanej usługi.

To właśnie filmy plenerowe stają się obecnie hitem wideofilmowania ślubnego. Długi film ze ślubu i wesela to obecnie standard, dlatego pary decydują się na tworzenie wyjątkowej pamiątki w postaci teledysku ślubnego w plenerze. Taki film znacznie lepiej ukazuje piękno miłości i bliskość Pary Młodej, a także ich osobowość. Dzięki temu, że można użyć swojej kreatywności, taki film może być nie tylko świetną zabawą, ale także pamiątką, którą chętnie podzielimy się z innymi i do której będziemy wracać nawet po latach. 

 

Sesja ślubna w Lublinie

 

Lublin i okolice obfitują w przepiękne, lecz także wyjątkowe i niepowtarzalne miejsca, które świetnie nadają się na zaaranżowanie ślubnych zdjęć i wideofilmowania. Młodzi małżonkowie poprzez dobór odpowiednich lokalizacji niejednokrotnie chcą pokazać swoje pasje, zainteresowania, swój charakter. Film ślubny bowiem, to nie tylko suchy reportaż przedstawiający ceremonię zaślubin, to także pełen emocji i uczuć obraz ukazujący i przybliżający cechy i osobowość Państwa Młodych oraz ich przeżywanie tej jedynej i cudownej chwili.

Popularnym miejscem do sesji ślubnych w Lublinie jest oczywiście Stare Miasto z licznymi zabytkami, kamienicami, bramami oraz neogotycki Zamek królewski z kaplicą zamkową, wieżą i spektakularnymi schodami prowadzącymi do zamku. Pięknym, pełnym zieleni i egzotycznych okazów punktem do filmowania, może być też lubelski ogród botaniczny. Dla miłośników przyrody równie atrakcyjny okaże się Park Saski, gdzie znajduje się wiele urokliwych zakątków idealnych na plener z udziałem Pary Młodej. Ciekawym tłem do zdjęć i filmów ślubnych jest wiejski klimat skansenu Muzeum Wsi Lubelskiej. Znaleźć tam można zagrody wiejskie z początków XX wieku oraz swobodnie pasące się zwierzęta gospodarskie, np. kozy, krowy czy kaczki, które jeszcze bardziej podkreślają sielski nastrój. Na klimatyczne, surowe i niekonwencjonalne ujęcia nadają się różnego rodzaju opuszczone fabryki, budynki, hale (na przykład dawna odlewnia Ursus w Lublinie), które posiadają szczególny charakter i są bardzo lubiane przez fotografów.

 

Wideofilmowanie w plenerze – okolice Lublina 

 

Dla osób szukających wrażeń poza Lublinem interesującym miejscem będzie na pewno Nałęczów z przepięknym parkiem zdrojowym oraz Kazimierz Dolny z cudownymi widokami nad Wisłą, starą osadą rybacką, licznymi wąwozami, klimatyczną starówką oraz Górą Trzech Krzyży, a także ruinami zamku Kazimierza Wielkiego i zamku dolnego. Warto tu również wspomnieć o malowniczych XVI-wiecznych ruinach Zamku w Janowcu nad Wisłą, położonych na wysokiej skarpie lewego brzegu Wisły. Innym równie ciekawym miejscem jest wzniesiony około 1742 roku Pałac Zamoyskich w Kozłówce z okalającym go niesamowitym ogrodem pełnym kwitnących kwiatów, alejek oraz ciekawym starym drzewostanem. Inną plenerową propozycją mogą być również park i stawy w Bychawie z ruinami pałacu na Podzamczu. Końcową propozycją jest miejscowość Wojciechów i okolice, gdzie znajduje się XVI-wieczna Wieża Ariańska, a także kamienno-ceglana późnogotycka Wieża zamkowa. 

W poszukiwaniu pleneru ślubnego warto wyjść poza ustalony kanon i zdecydować się na miejsca mniej znane, a nie mniej interesujące. Pięknie prezentuje się film ślubny nagrywany na wsi lub w gospodarstwie agroturystycznym. Kadry na polu, w zbożu, w słonecznikach, czy w lesie to świetny przepis na teledysk ślubny przepełniony romantyką. Warto pójść o krok dalej i zorganizować sesję lub nagrać film ślubny z udziałem zwierząt np. koni. Te majestatyczne zwierzęta nadadzą filmowi ślubnemu wyjątkowego charakteru. Wystarczy swoją ideę skonsultować z filmowcem ślubnym z Lublina, na pewno odnajdzie on odpowiednie miejsce, a przy tym ułoży fabułę teledysku ślubnego, która będzie idealnie komponowała się z plenerem. 

 

Filmowanie wesel – film ślubny w Lublinie 

 

Poza tym jeśli zależy nam na naprawdę ciekawym filmie ślubnym, to nie miejsce jest najważniejsze, ale pomysł. Obecnie teledyski ślubne kręci się nawet we własnym domu lub w galerii handlowej, nie ma żadnych ograniczeń w tej kwestii. Warto wykorzystać fakt, że Lublin jest wyjątkowo uroczym miastem i pokazać na filmie swoje ulubione miejsca. Ciekawym pomysłem na teledysk ślubny jest nagranie typowego dnia spędzonego wspólnie, ale w ślubnych strojach. Taki film to nie tylko nietypowy pomysł, ale też dowcip, który świetnie się sprawdza w ślubnych nagraniach. Jeśli Para Młoda preferuje romantyczną konwencję, warto umówić się z kamerzystą na nagrywanie nocą np. na Starym Mieście. 

Myśląc o plenerze i pomyśle na film lub teledysk, warto pamiętać, że najważniejszy jest tak naprawdę wybór kamerzysty ślubnego, bo świetny profesjonalista to gwarancja dobrej jakości oraz kreatywnych pomysłów. W Lublinie takich specjalistów nie brakuje, wystarczy dokładnie prześledzić portal filmy-wesele.pl, aby znaleźć  takiego, który będzie odpowiedni. 

Videofilmowanie - najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems