Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wideofilmowanie Poznań

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Kamerzysta Dariusz, Poznań
Dariusz
Poznań

CENA:
1750 ZŁ / SESJA
11096 / 119
Dynamicznie zmontowany film. Gotowe nagranie na płytach DVD lub Blu-Ra. Wywiady z Wami i gośćmi weselnymi uzupełnią film i będą doskonałą pamiątką dla Was wszystkich. Pamiątka na całe życie jest warta, by nas wybrać. Zapraszamy!
Kamerzysta Dariusz, Poznań
Dariusz
Poznań

CENA:
2800 ZŁ / SESJA
7838 / 142
Filmy w standardzie HD Zapraszamy do obejrzenia przykładowych klipów. Dla Was wykonujemy Pamiątkę ślubno - weselną taką jaką chcecie!
Kamerzysta Rafał, Poznań
Rafał
Poznań

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
11343 / 268
Wykonuję usługi wideofilmowania ślubów, wesel i innych uroczystości oraz filmowanie z powietrza w atrakcyjnych cenach. Realizuję montaż filmu z efektywną czołówką i zakończeniem. Możliwość filmowania z powietrza. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, gdzie podczas spotkania ustalamy wszystkie szczegóły. Zapraszam do kontaktu!
Kamerzysta Andrzej, Poznań
Andrzej
Poznań

CENA:
1300 ZŁ / SESJA
7104 / 171
Pełen profesjonalizm w realizacji nagrań ze ślubu i wesela! - Oryginalny scenariusz filmu, - Zapewniona płynność nagrania (Slide Kamera, Glidecam HD-series 2000) - Idealnie czysty dźwięk (rejestrator - zoom H2n)
Kamerzysta Aleksander, Poznań
Aleksander
Poznań

CENA:
1850 ZŁ / SESJA
11492 / 214
Profesjonalna obsługa wideo uroczystości ślubnych i wesel. Zapraszam. Z pewnością dojdziemy do porozumienia, a efekt mojej pracy będzie wspaniałą pamiątką z tego szczególnego dnia!
Kamerzysta Bartosz, Poznań
Bartosz
Poznań

CENA:
3150 ZŁ / SESJA
2329 / 58
Doświadczenie z branży eventów i reklamy przełożone na wspaniałą pamiątkę ślubną. Zapraszam do współpracy.
Kamerzysta Igor, Poznań
Igor
Poznań

CENA:
2650 ZŁ / SESJA
622 / 46
Jesteśmy doświadczonym zespołem który lubi swoją pracę. Jesteśmy w stanie dojechać do każdego miejsca w Polsce oraz wykonać każdą, nawet najbardziej wyszukaną sesje video. Wieloletnie doświadczenie oraz dziesiątki zadowolonych klientów są naszą wizytówką. Współpracowaliśmy z wieloma znanymi artystam
Kamerzysta Wojciech, Poznań
Wojciech
Poznań

CENA:
1450 ZŁ / SESJA
558 / 9
Realizację uroczystości ślubnych zaczynaliśmy w latach 80-tych. Materiały zapisujemy zawsze w Full HD. Kopie wg. życzenia klientów na płytach DVD, pendrive, BD i in.
Kamerzysta Artur, Poznań
Artur
Poznań

CENA:
2300 ZŁ / SESJA
3098 / 66
To możli­wość spełnienia marzeń spra­wia, że życie jest tak fascynujące. ... Paulo Coelho Jesteśmy po to, aby spełniać Wasze marzenia.
Kamerzysta Piotr, Poznań
Piotr
Poznań

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
51240 / 191
Ludzie od wieków chcą mieć pamiątkę z najważniejszego wydarzenia w ich życiu jaki stanowi ślub. Przed wiekami były to opisy kronikarzy, opisy w prasie, dzieła artystów, pierwsze fotografie i taśma filmowa. Dzisiejsza technologia umożliwia jeszcze bardziej dokładnie zapisać klimat tamtych wydarzeń.
Kamerzysta MICHAŁ, Poznań
MICHAŁ
Poznań

CENA:
1400 ZŁ / SESJA
593 / 38
WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE, SZKOLENIA. STAWIAMY NA ROZWÓJ. KOMPLETNY ZAKRES USŁUG I CENNIK W ZALEŻNOŚCI OD WYKONYWANEJ USŁUGI I CZASU JEJ WYKONYWANIA, ZAPRASZAMY NA POKAZ SWOICH MOŻLIWOŚCI DO NASZEGO STUDIA.
Kamerzysta Robert, Poznań
Robert
Poznań

CENA:
1400 ZŁ / SESJA
148 / 6
Filmowanie i fotografia uroczystości okolicznościowych.
Kamerzysta Marcin, Poznań
Marcin
Poznań

CENA:
6700 ZŁ / SESJA
6 / 0
Niepowtarzalne, profesjonalne i dyskretny filmy ślubne.
Kamerzysta Sławomir, Poznań
Sławomir
Poznań

CENA:
1850 ZŁ / SESJA
2938 / 85
Pełen profesjonalizm w przystępnej cenie! Filmy w jakości HD i DVD Video.
Liczba pozycji: 130
Województwo Wielkopolskie – zobacz listę kamerzystów z innych miast:
Filmy ślubne Poznań - nasz przewodnik

Ślub jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdej młodej pary. To chwila, na którą czeka się całe życie i potem na długo pozostaje w pamięci. Każdy chce mieć z tego pięknego dnia miłą pamiątkę, która pozwoli choć na chwilę cofnąć się w czasie i po latach przybliży każdy szczegół i każdy moment przeżyty podczas ceremonii. Taką pamiątką mogą być niebanalne zdjęcia oraz ciekawy, a może nawet nietypowy film ślubny wykonany przez profesjonalistę. Oferty fotografów z Poznania można obejrzeć tutaj.

Wyjątkowe filmy ślubne

Coraz częściej poza klasycznym reportażem ze ślubu i wesela, film przedstawia pełne życia oraz cudownych, czasem zaskakujących widoków, sceny plenerowe, które tworzone są w najrozmaitszych unikatowych miejscach. Młodzi małżonkowie chętnie odchodzą od dawnych schematów, chcąc pokazać swój charakter, swoją pasję i styl życia oraz stworzyć coś nowego, czasem artystycznego, coś co przywoła emocje. Poznań oferuje wiele atrakcyjnych zakątków i wyjątkowych miejsc, które świetnie nadają się na wymarzoną sesję ślubną. Tylko od wyobraźni, kreatywności, chęci i pomysłu Państwa Młodych zależy, jaką i skąd, będą mieli pamiątkę, która przez całe dalsze życie będzie im przypominała o tym pięknym wydarzeniu.

Zależy to także od kamerzysty ślubnego, którego umiejętności, wiedza, bogate doświadczenie, wysokiej jakości sprzęt oraz pasja przekładają się na sukces filmu ślubnego. Pary młode powinny szukać filmowców, którzy są otwarci na eksperymenty i którzy będą słuchać, co klienci mają im do powiedzenia, zamiast dostosowywać się do jednego szablonu. Indywidualizm filmu ślubnego ma ogromne znaczenie dla każdej pary młodej. Nikt nie chce, aby ta jedyna w swoim rodzaju pamiątka z wesela wyglądała tak, jak wiele innych, pary liczą na to, że ich ślubne nagranie będzie absolutnie wyjątkowe. 

Idealny plener ślubny

Tworzenie takiego nagrania ślubnego to zatem wspólna praca kamerzysty i pary, która zaczyna się na długo przed dniem ślubu. Najpierw konieczne jest ustalenie koncepcji filmu, a często także scenariusza teledysku ślubnego oraz wybranie odpowiedniego pleneru ślubnego. Dobry fotograf z Poznania na pewno będzie w stanie wskazać wiele miejsc, które nadają się na plener ślubny, a przy tym nie są "oklepane". Jednak para młoda również powinna rozejrzeć się po okolicy i wskazać swoje typy. Aby ułatwić sprawę nowożeńcom portal filmy-wesele.pl ma kilka propozycji na ciekawy plener ślubny w Poznaniu i okolicach

Największe zabytki Poznania

Dla par z Poznania i okolic, ciekawą choć dość popularną ofertą mogą być na przykład poznańskie urokliwe, pełne klimatu uliczki Starego Miasta (m.in. Wrocławska, Wroniecka, Gołębia, Kozia) oraz Stary Rynek wraz z renesansowym XIV wiecznym Ratuszem z poznańskimi koziołkami, a także czterema fontannami, które mieszczą się w czterech różnych krańcach rynku. Miłośnikom natury, egzotycznych kwiatów i roślin na pewno spodobają się sesje w Ogrodzie Botanicznym lub Palmiarni, gdzie spotkać można wyjątkowe, niespotykane w naszym klimacie okazy. Kochającym słońce i przyrodę można zaproponować również nadwarciańskie, dzikie plenery lub piękne widoki zachodzącego słońca na tle podpoznańskich jezior, takich jak: Jezioro Kierskie, Strzeszyńskie, czy Dymaczewskie. Wyjątkowo atrakcyjnym miejscem wydaje się także Zamek w Kórniku wraz z arboretum i Pałac w Rogalinie z cudnymi ogrodami i starodrzewem, zaś chętnie odwiedzane przez Pary Młode są większe parki w Poznaniu, m.in.: Sołacki oraz Cytadela, która kryje wiele niezwykłych miejsc, a nawet dzieł sztuki (choćby „Nierozpoznani”, autorstwa Magdaleny Abakanowicz).

Nietypowe plenery ślubne w Poznaniu

Oprócz standardowych miejsc wymienionych powyżej, ciekawym przykładem na nietuzinkową ślubną sesję filmową mogą być oba poznańskie ogrody zoologiczne. Interesujące ujęcia wśród dzikich zwierząt dadzą niezły efekt i zachwycą nie jedną osobę. Intrygującym pomysłem są także stare, opuszczone budynki fabryczne, które posiadają zimny, surowy klimat np. Lubanta w Luboniu k/Poznania, Stara Gazownia, czy Stara Rzeźnia. Jeszcze innym przykładem odejścia od powszechnych miejsc, mogą być plenery starego dworca w Puszczykowie, a dla lubiących klimaty militarne - poznańskie Forty. Nieszablonową propozycją są hale Międzynarodowych Targów Poznańskich, bądź tereny wokół jeziora maltańskiego oraz Termy Poznańskie, natomiast bardzo stylową - wnętrza Starego Browaru.

Nagranie video ślubnego w okolicach Poznania

W poszukiwaniu ciekawych plenerów ślubnych warto też wyrwać się z miasta i rozejrzeć się po jego okolicach. Wielkopolska to polskie zagłębie zamków i pałaców. Można zatem zdecydować się na nagrywanie filmu w pałacu w Mosinach, Winnej Górze, Rogalinie czy świetnie wszystkim znany zamek w Kórniku. Do dyspozycji par młodych są też rezydencje w Pępowie, Czerniejewie i Zakrzewie, gdzie znajduje się także stadnina koni. Te zwierzęta bardzo urozmaicą film i teledysk ślubny, dlatego warto to wykorzystać. Okolice Poznania to także piękne tereny zielone. Film ślubny nagrywany w lesie, na łące, czy w gospodarstwie agroturystycznym albo w skansenie jest zawsze ciekawą opcją. Wykorzystać można szczególnie tereny położone nad Wartą

Videofilmowanie - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems