Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wideofilmowanie Bielsko-Biała

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Kamerzysta Robert i Arek, Bielsko-Biała
Robert i Arek
Bielsko-Biała

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
21316 / 798
Foto + Wideo / Fotograf + Kamerzysta - Jedna firma i dwie usługi w pakiecie. Możliwość zamówienia pakietu usług lub oddzielnie! Komplet w cenie od 3200zł - sprawdź nas!!! Nowość - Ciężki dym do pierwszego tańca !!!!!! Możliwość ujęć lotniczych z DRONA
Kamerzysta Jarosław, Bielsko-Biała
Jarosław
Bielsko-Biała

CENA:
1290 ZŁ / SESJA
8024 / 330
Oferujemy Państwu wykonanie wyjątkowego filmu ślubnego. W kwestii filmowania skupiamy się na czymś więcej i chcemy pokazać emocje, które przepełniają serca wszystkich uczestników ślubu i wesela. Dysponujemy sprzętem z najwyższej półki począwszy od lustrzanek Full HD a kończąc na 4K.
Kamerzysta Tomasz, Bielsko-Biała
Tomasz
Bielsko-Biała

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
9066 / 160
Studio: Nie potrafimy zbyt dobrze pisać, ale potrafimy kręcić dobre filmy! Zapraszamy! UWAGA PROMOCJA! Dla Par które mają ślub w 2017 roku. Jeśli zdecydują się Państwo na współpracę z nami jeszcze w tym roku to proponujemy starą tegoroczną cenę!
Kamerzysta Zdzisław, Grzegorz, Bielsko-Biała
Zdzisław, Grzegorz
Bielsko-Biała

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
19139 / 73
Firma z tradycją i 20 letnim doświadczeniem w branży filmowej. Wysoka jakość usług w technologi full HD, niskie ceny, kamery telewizyjne hd i standardowe, zawodowi operatorzy, promocje, rabaty-samochód do ślubu. Gwarancja stałych cen i możliwość negocjacji. Wykonujemy usługi kompleksowe film-foto.
Kamerzysta Waldemar, Bielsko-Biała
Waldemar
Bielsko-Biała

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
10330 / 274
Film ślubny z klasą. Zobacz nasze realizacje a od razu się zachwycisz.
Kamerzysta Paweł, Bielsko-Biała
Paweł
Bielsko-Biała

CENA:
3500 ZŁ / SESJA
1837 / 63
Artystyczny Teledysk i Film Ślubny, realizowany jest innowacyjnym sprzętem filmowym za pomocą lustrzanek w systemie DSLR Cinematography oraz profesjonalną stabilizacją obrazu.
Kamerzysta Dawid, Bielsko-Biała
Dawid
Bielsko-Biała

CENA:
4600 ZŁ / SESJA
1982 / 56
Do każdego filmu podchodzimy bardzo profesjonalnie i kreatywnie. Posiadamy sprzęt nagrywający w najlepszej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i filmami poprzednich klientów- każdy z nich był bardzo zadowolony z efektów :)
Kamerzysta Grzegorz, Bielsko-Biała
Grzegorz
Bielsko-Biała

CENA:
1400 ZŁ / SESJA
692 / 30
Wieloletnie doświadczenie, kreatywne i indywidualne podejście, miła obsługa, profesjonalizm, przystępne ceny, krótki czas realizacji, nowe technologie, jakość FullHD - to nasz główne atuty. Zapraszam do zapoznania się z ofertą, bo na prawdę warto.
Kamerzysta Andrzej, Bielsko-Biała
Andrzej
Bielsko-Biała

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
370 / 5
Produkcje Filmowe i Fotografia w jakości 4K lub Full HD. Ogromna dbałość o szczegóły i rewelacyjny montaż dostosowany indywidualnie pod każdego klienta po krótkim wywiadzie.
Kamerzysta ZBIGNIEW, Bielsko-Biała
ZBIGNIEW
Bielsko-Biała

CENA:
1450 ZŁ / SESJA
694 / 17
VIDEOFILMOWANIE + FOTO - ŚLUBY,KOMUNIE,STUDNIÓWKI,UROCZYSTOŚCI RODZINNE, MONTAŻ FILMU KLIENTA,PRZEGRYWANIE Z KASET VHS NA DVD,MOŻLIWOŚĆ NAGRANIA FILMU NA BLU RAY JAKOŚĆ FULL HD.
Kamerzysta Ewa i Piotr, Bielsko-Biała
Ewa i Piotr
Bielsko-Biała

CENA:
1750 ZŁ / SESJA
32649 / 332
Nasza oferta obejmuje oryginalne klipy, wraz z inscenizowanymi fabułami zmontowanymi w dynamiczny reportaż. Ta niezwykła pamiątka z Państwa ślubu jest w dużej mierze oparta na Waszych wytycznych. Proponujemy oczywiście własne pomysły, jednak zawsze uwzględniamy sugestie Państwa.
Kamerzysta Wojciech, Bielsko-Biała
Wojciech
Bielsko-Biała

CENA:
4000 ZŁ / SESJA
17983 / 236
Pragniemy zaoferować Państwu usługi na możliwie najwyższym poziomie. Nasze realizacje charakteryzuje estetyka i nowoczesność. To czym się zajmujemy traktujemy z pasją i zaangażowaniem. Staramy się uwiecznić najbardziej ulotne chwile jednocześnie będąc przy tym niezauważalnym. Zapraszamy do kontaktu.
Kamerzysta Michał, Bielsko-Biała
Michał
Bielsko-Biała

CENA:
3500 ZŁ / SESJA
197 / 4
Super ekskluzywne filmy weselne. Do każdej realizacji ujęcia z drona GRATIS! Jeszcze wolne terminy.
Kamerzysta Michał, Bielsko-Biała
Michał
Bielsko-Biała

CENA:
5000 ZŁ / SESJA
8656 / 35
Profesjonalna rejestracja i montaż filmów weselnych dla wszystkich Par, które cenią sobie jakość w pełnym tego słowa znaczeniu. Zapraszamy do poznania szczegółów.
Kamerzysta Paweł, Bielsko-Biała
Paweł
Bielsko-Biała

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
2181 / 30
Filmowaniem zajmuję się już od kilku lat. Jest to zajęcie zrodzone z pasji, wykonywane z pełnym zaangażowaniem i pomysłowością. Zapraszam do kontaktu i zapoznaniem się ze szczegółami mojej oferty.
Kamerzysta Marcin, Bielsko-Biała
Marcin
Bielsko-Biała

CENA:
1400 ZŁ / SESJA
3586 / 39
Promocja!!! Film HD w cenie DVD. Nasze produkcje cechuje profesjonalność i pomysłowość. Indywidualne podejście, kreatywność i pasja to cechy, na których się opieramy! Filmowanie w najwyższej jakości każdej uroczystości, specjalizuję się w rejestrowaniu wesel i ślubów.
Kamerzysta Zbigniew, Bielsko-Biała
Zbigniew
Bielsko-Biała

CENA:
2150 ZŁ / SESJA
1412 / 13
Często wracamy wspomnieniami do pięknych i niepowtarzalnych chwil swojego życia. Z nostalgią i wzruszeniem oglądamy stare fotografie i swoje amatorskie filmiki. Są to unikalne pamiątki i mimo swoich wad technicznych odgrywają dla nas ogromną wartość.
Kamerzysta Janusz, Bielsko-Biała
Janusz
Bielsko-Biała

CENA:
1350 ZŁ / SESJA
1748 / 24
Idealnie uchwycimy te niepowtarzalne chwile. Filmowanie to dla nas pasja i nasze produkcje o tym świadczą. Zapraszamy do ich obejrzenia i wybrania wolnego terminu!
Liczba pozycji: 93
Województwo Śląskie – zobacz listę kamerzystów z innych miast:
Filmy ślubne Bielsko-Biała - nasz przewodnik

Wiele par traktuje dzień ślubu, jako moment, którego nie można porównać z żadnym innym wydarzeniem w życiu. Szeroko zakrojone przygotowania rozpoczynają już na dwa lata przed wyznaczoną datą i obejmują one nie tylko formalności, ale także wybór poszczególnych usług, takich jak sala, jedzenie, suknia ślubna, muzyka i wiele innych detali, które sprawiają, że chwile ślubu i wesela będą niezapomniane. Wysiłek i wydane pieniądze zwykle warte są zachodu, piękny ślub to wydarzenie, które wspomina się przez lata. 

Film ślubny - najlepsza ślubna pamiątka

Dla każdej pary dzień składania przysięgi małżeńskiej jest jednym z najważniejszych dni w życiu. Aby zachować go na zawsze w pamięci i przywoływać w każdym momencie, kiedy mamy na to ochotę trzeba poczynić kilka kroków. Pierwszym i chyba najważniejszym z nich jest wybór fotografa. Od niego bowiem zależy jak uwieczni ten dzień na ślubnej pamiątce. Natomiast później rozważmy na spokojnie, czy zapisem naszych wspomnień z tego dnia mają być klasyczne zdjęcia, czy może film?

Jeśli zdecydujemy się na film, trzeba się zastanowić nad tym, w jakiej scenerii chcemy go umieścić. Czy zależy nam na miejscach tradycyjnych, czy może na mniej konwencjonalnych. Dobry fotograf na pewno nie będzie miał problemów z podpowiedzią i po wysłuchaniu naszych marzeń zaproponuje nam ich spełnienie.

Teledysk ślubny w plenerze - dobry pomysł? 

Bo film ślubny to nie tylko reportaż z ceremonii ślubu i wesela. Nowoczesne filmy ślubne to perełki, w których znajduje się znacznie więcej materiału, w tym zdjęcia z sesji ślubnej. Poza tym, coraz modniejsze jest kręcenie krótkich filmów, czyli teledysków ślubnych. Choć typowy teledysk jest zwykle skrótem zwykłego filmu, to jeszcze lepszym pomysłem jest jego całkowite nagranie w jakimś ciekawym plenerze. Niezależnie od tego, czy wybierzemy wolną akcję i podkreślimy romantyczność nagrania wzruszającą muzyką, czy postawimy na szybką akcję i energiczny kawałek, taki teledysk na pewno wyróżni się wśród innych, a młodej parze zapewni piękną pamiątkę. 

Wybór pleneru jest ogrraniczony właściwie tylko budżetem i kreatywnością pary. Ci, których stać na dalekie podróże wyjeżdżają nawet za granicę lub nagrywają filmy podczas podróży poślubnej. Nie trzeba jednak aż tak się starać, żeby efekt był bardzo dobry. Skorzystać można z dowolnego interesującego miejsca w okolicy, a zamiast widowiskowych krajobrazów postawić na ciekawy pomysł. Para młoda, która wybierze zdolnego fotografa na pewno nie będzie tego żałować! 

Plener ślubny w Bielsko-Białej i okolicach

Mieszkańcy Bielska-Białej nie maja trudnego zadania, gdyż miejscowość ta jest bogata w miejsca ciekawe i romantyczne. Najbardziej znanym i lubianym przez nowożeńców miejscem jest zamek. Jest to najstarsza i zarazem największa zabytkowa budowla w mieście. Zbudowana w drugiej połowie XIV wieku była siedziba książąt cieszyńskich, a w chwili obecnej jest siedzibą muzeum historycznego w skład którego wchodzi jeszcze Dom Tkacza i Stara Fabryka leżąca na Szlaku Zabytków Techniki. Dobrym pomysłem może też być odwiedzenie Rynku, w centrum którego jest śliczny mostek ze szklanymi balustradami, oraz skwerku przed budynkiem Teatru Polskiego na którym stoi efektowna fontanna z amorkami.

Jeśli mamy chęć na krótki wyjazd poza miasto, Bielsko-Bała jest idealna bazą wypadową. Przepiękne ujęcia można zrobić nad jeziorem Międzybrodzkim, gdzie na wschodnim jego wybrzeżu znajdziemy przepiękne kamieniste plaże, leśne polanki i wijące się wśród zarośli ścieżynki. Z dala od miejskiego zgiełku, w samotności, bez pośpiechu, pamiątka będzie na pewno wyjątkowa. Równie piękny i jeszcze bardziej oryginalny film zrobimy na Szyndzielni. Jest to szczyt w granicach Bielska-Białej, położony 1028 m.n.p.m, na który można wjechać kolejką gondolową. Przepiękny widok na Beskid Śląski i podróż kilkanaście metrów nad ziemią będzie na pewno niezapomnianym wrażeniem, a pamiątką z takiej sesji będziemy mogli się chwalić długie lata.

Godnym polecenia, choć już nieco dalej od miasta, jest wodospad Sopotnia. Naprawdę warto poświęcić trochę czasu na dojazd. Przeuroczy zakątek! Wśród zielonych drzew, po kamieniach spływa szumiąc przejrzysta woda, pieniąc się w niewielkim jeziorku. Dookoła leżą obrośnięte mchem niewielkie głazy, a nad górną partią wodospadu do podziwiania zachęca malutki mostek. Jest to idealne miejsce na przepiękne, romantyczne, przepełnione miłością sesje. W takich dzikich, niemal nietkniętych przez człowieka okolicznościach przyrody można nakręcić wiele kadrów ujmującego filmu ślubnego.

Niezmiernym ułatwieniem dla poszukujących odpowiedniego dla siebie miejsca na sesję ślubną jest położenie Bielska-Białej. Leży ona u stóp Beskidu Małego i Śląskiego nad rzeką Białą. Już samo to powoduje, że nasuwa się pomysł sesji na łonie natury, wśród drzew, krzewów, nad czystą wodą. Jednak tym, którzy dopiero sesję video planują, proponuję przejść się po mieście i okolicach z tą najbliższą sercu osobą i znaleźć to miejsce, w którym oboje poczujecie, że jest Wasze.

Jak widać, Bielsko-Biała daje sporo ciekawych możliwości dla nagrania teledysku plenerowego. Młode pary, którym zależy na wyjątkowej pamiątce z wesela, powinny koniecznie rozważyć wymienione opcje! 

Videofilmowanie - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems