Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty
w Twoim mieście:

Wideofilmowanie Opole

Filmy ślubne Opole - 70 kamerzystów

Wideofilmowanie - województwo Opolskie
Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

Sławomir
Opole

CENA: 5500 ZŁ / SESJA
ODSŁON: 13945 / POLECEŃ: 45
Filmy w rozdzielczości 4K. Wielokamerowe, nowoczesne realizacje. Zapraszam na prezentację
Sławomir, Opole
Zobacz profil

Michał
Opole

CENA: 2000 ZŁ / SESJA
ODSŁON: 15550 / POLECEŃ: 206
Filmujemy lustrzankami! W swojej pracy realizujemy nowoczesne i dynamiczne filmy w formacie DVD i Full HD.
Michał, Opole
Zobacz profil

Monika
Opole

CENA: 2800 ZŁ / SESJA
ODSŁON: 13467 / POLECEŃ: 79
Tylko u nas 2 kamerzystów w cenie 1-ego. Mamy doświadczenie, wykształcenie i filmy które nie nudzą. Filmujemy lustrzankami. Sprawdź nas!
Monika, Opole
Zobacz profil

Michał
Opole

CENA: 2300 ZŁ / SESJA
ODSŁON: 3053 / POLECEŃ: 54
Wyjątkowe filmy pełne wzruszeń, radości i emocji będą dla Państwa pamiątką na długie lata. Zapewniamy filmy, które będą pamiątką na lata i zawsze przywołają klimat tego wspaniałego dnia ślubu!
Michał, Opole
Zobacz profil

Sławek
Opole

CENA: 2500 ZŁ / SESJA
ODSŁON: 377 / POLECEŃ: 11
Zachowując najwyższą staranność podczas realizacji, nasze filmy Was nie rozczarują :)
Sławek, Opole
Zobacz profil

Paweł
Wrocław

CENA: 1300 ZŁ / SESJA
ODSŁON: 64498 / POLECEŃ: 868
Jeżeli chcą Państwo posiadać profesjonalnie oraz dynamicznie zrealizowany film z wesela, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Dołożymy wszelkich starań, żeby materiał, jaki otrzymacie, był bogaty w najważniejsze i niepowtarzalne treści!
Paweł, Wrocław
Zobacz profil

Przemek
Warszawa

CENA: 4000 ZŁ / SESJA
ODSŁON: 31061 / POLECEŃ: 304
Wymarzony film z Waszego ślubu! Najpiękniejszy dzień uchwycony w niebanalny, kreatywny sposób. Zobacz, przekonaj się sam jak ciekawy może być film z Waszego wesela! Jeśli jednak lubisz klasyczne, długie i nudne filmy niestety nie znajdziesz tego :) Film i fotografie ślubne! Atrakcyjne pakiety!!!
Przemek, Warszawa
Zobacz profil

Paweł
Wrocław

CENA: 1800 ZŁ / SESJA
ODSŁON: 21573 / POLECEŃ: 302
... Wasza filmowo fotograficzna opowieść ślubna ...
Paweł, Wrocław
Zobacz profil

Arkadiusz
Krapkowice

CENA: 2500 ZŁ / SESJA
ODSŁON: 20286 / POLECEŃ: 164
Oferta dostosowana do Państwa wymagań - już od 1900 zł! Realizujemy nagranie zgodnie z Waszymi wytycznymi :-) Zawsze wspólnie znajdziemy "złoty środek" - zapraszamy do kontaktu z nami!
Arkadiusz, Krapkowice
Zobacz profil

Michał
Wrocław

CENA: 2200 ZŁ / SESJA
ODSŁON: 14356 / POLECEŃ: 174
Realizacja filmu ze ślubu i wesela w sposób profesjonalny! Posiadam doświadczenie telewizyjne oraz dziesiątki rekomendacji od par, które zdobyłem przez 6 lat działalności. Najwyższej jakości nagrania przy użyciu profesjonalnego sprzętu pozwalają osiągnąć wspaniały efekt.
Michał, Wrocław
Zobacz profil
Liczba pozycji: 70
Województwo Opolskie – zobacz listę kamerzystów z innych miast:
Kędzierzyn-Koźle, Brzeg, Namysłów, Nysa, Kluczbork, Strzelce Opolskie, Olesno, Krapkowice, Prudnik, Zawadzkie, Głubczyce, Ozimek, Głogówek, Niemodlin, Paczków, Gogolin, Grodków, Otmuchów, Dobrodzień, Głuchołazy, Byczyna, Kietrz, Lewin Brzeski, Praszka, Turawa, Zdzieszowice, Baborów, Dobrzeń Wielki, Jaworzno, Chrząszczyce, Czarnowąsy, Grodziec, Iława, Komorno, Komprachcice, Kucoby, Lipno, Lubotyń, Michałkowice, Moszna, Nowy Świętów, Popielów, Prószków, Ujazd, Wołczyn
Filmy ślubne Opole - nasz przewodnik

Bardzo chętnie oglądamy nagrania z sesjami ślubnymi. Przyglądamy się z zainteresowaniem Młodej Parze. Potrafimy dostrzec niedociągnięcia, albo nawet błędy wynikłe podczas kręcenia. Żeby tego uniknąć, warto na tę okoliczność znaleźć kamerzystę, nie drogą przypadku, lecz wybranego z rozsądku.

Takiego poleca nasz serwis, który zapewnia także dobrą współpracę na tym polu. Operator kamery z naszego serwisu ma dla nas przygotowane ciekawe miejsca w plenerze, jeśli jesteśmy zainteresowani sesją na łonie natury. Uwzględnia także miejsca, które sami Państwo zaproponujecie. Efekt końcowy z pewnością Was zadowoli a nawet mile zaskoczy.

Wideofilmowanie to dość popularna forma uwiecznienia ślubu. Film ślubny to coś więcej niż reportaż czy relacja, to forma przedstawienia cudownych chwil, momentów pełnych ruchu, życia, emocji. Coś, co pomoże nam odtworzyć wszystkie wrażenia, które doznaliśmy podczas samej ceremonii oraz całego dnia. Świetnie wkomponowane niecodzienne sceny, stworzone w ciekawych plenerach, pomogą nadać całości niepowtarzalnego charakteru.

W Opolu i okolicach, jest wiele takich miejsc, dokąd mogą udać się Państwo Młodzi, aby zrobić zachwycające zdjęcia lub sfilmować nietuzinkowe momenty. Jednym z nich jest z pewnością Rynek Starego Miasta, który okalają urokliwe kamieniczki, wraz z Aleją Gwiazd Polskiej Piosenki oraz reprezentacyjną ulicą Krakowską. Piękne, niezapomniane widoki, przyrodę i cudowną scenerię zagwarantuje z pewnością Opolska Wenecja, czyli Młynówka (stare koryto Odry) z licznymi mostami i kładkami, a także wyspa Bolko z ogrodem zoologicznym.

Dobrym pomysłem na plener jest również Park Nadodrzański, a także słynny Amfiteatr Opolski. Wyjątkowy efekt może dać sesja filmowa na stadionie żużlowym Kolejarza w Opolu lub w starej zajezdni kolejowej przy ul. Armii Krajowej.

Jeżeli ktoś woli klimaty pałaców, zamków i ruin, może wybrać się za miasto, na przykład do Kamienia Śląskiego, gdzie znajduje się późnobarokowy pałac, wybudowany na przełomie XVII i XVIII wieku, dawna siedziba szlacheckich rodów śląskich. Oryginalnym plenerem wydaje się być również przepiękny Zespół Pałacowo Parkowy w Pławniowicach lub niebywały zamek w Mosznej, wybudowany w połowie XVII wieku, z wieloma wspaniałymi wieżyczkami oraz pięknym parkiem, który stanowi idealne tło do tej wyjątkowej budowli. Nieco skromniej, ale także ciekawie prezentuje się neorenesansowy pałac koło Tułowic, wzniesiony w 1879 roku, z bogatym wystrojem architektonicznym i zapleczem dworskim. Warte zastanowienia są też ruiny zamku koło Prudnika, które posiadają tajemniczy, surowy klimat oraz ruiny zamku w Chrzelicach.

Natomiast wyjątkowe, historyczne zaplecze zapewni gród w Biskupicach, gdzie można zorganizować plener w charakterze średniowiecznym oraz Muzeum Wsi Opolskiej w Bierkowicach, w którym umieszczone są stare, wiejskie zagrody i budynki otoczone bujną zielenią. Interesującym miejscem na ślubne plenery jest również Góra Św. Anny, która znajduje się na drugim miejscu plebiscytu NTO na "Siedem Cudów Opolszczyzny". Wznosi się na wysokości 406 metrów n.p.m. i jest miejscem kultu. Wznosi się tam bazylika św. Anny, a obok znajduje się Grota Lurdzka oraz ogromny niesamowity amfiteatr.  
 

Videofilmowanie - najpopularniejsze miasta:
Wideofilmowanie Warszawa, Wideofilmowanie Kraków, Wideofilmowanie Katowice, Wideofilmowanie Wrocław, Wideofilmowanie Poznań, Wideofilmowanie Łódź
Wykonanie: DigiHex Systems