Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wideofilmowanie Katowice

Filmy ślubne Katowice - 161 kamerzystów

Wideofilmowanie - województwo Śląskie
Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Kamerzysta Zbyszek, Katowice
Zbyszek
Katowice

CENA:
2900 ZŁ / SESJA
19251 / 293
Wspomnienia są bardzo ważne, często jednak ulotne... Nic straconego! Dzięki naszym usługom wideofilmowania będą mogli Państwo je przywołać w każdej chwili. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z nami!
Zbyszek, Katowice
Kamerzysta Piotr, Katowice
Piotr
Katowice

CENA:
3900 ZŁ / SESJA
49962 / 343
Kamera wykorzystywana na państwa uroczystości ślubnej jest zawsze obserwatorem. Staramy się nie ingerować w przebieg zdarzeń i nie używać dodatkowego oświetlenia. Doświadczenie w filmowaniu ślubów i wesel pozwala nam osiągać efekty jakie sobie Państwo życzą!
Piotr, Katowice
Kamerzysta Marcin, Katowice
Marcin
Katowice

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
2323 / 43
Dynamicznie, nowoczesne z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii HD i DSLR: Relacje ze ślubów i wesel, teledyski ślubne, zaręczynowe, podziękowania dla rodziców. Elastyczna oferta w pełnym spektrum usług.
Marcin, Katowice
Kamerzysta Damian, Katowice
Damian
Katowice

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
18226 / 102
***Zmieniamy się dla Was***Nagrywamy już w 4K***Mamy wiele opcji do wyboru*** Nasza usługa mieści się w zakresie od 2 tys. zł do 5 tys. zł*** Każdy znajdzie coś dla siebie***Odbiór gotowego filmu do 30 dni*** Szybko, wcale nie musi oznaczać kiepsko ***
Damian, Katowice
Kamerzysta Adam, Katowice
Adam
Katowice

CENA:
3500 ZŁ / SESJA
6757 / 196
Niezwykłe filmy ślubne
Adam, Katowice
Kamerzysta Mirosław, Katowice
Mirosław
Katowice

CENA:
2100 ZŁ / SESJA
16944 / 227
Dynamicznie zmontowany film bez animowanych serduszek, gwiazdeczek itp. Profesjonalne kamery Sony i lustrzanki Lumix i ujęcia z Drona umożliwiają nam zmontowanie Waszego Ślubu, który będziecie oglądać bez przewijania na pilocie.
Mirosław, Katowice
Kamerzysta Pawel, Katowice
Pawel
Katowice

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
23432 / 290
Filmowanie Wesel : W swojej pracy uwieczniamy wspaniałe chwile z niezwykłego dnia w zyciu Pary Młodej. Filmujemy tylko wykwitne kadry ktore w nastepnym etapie sa starannie poukładane w jedna całosc . Kamerowanie Wesel jest dla nas pasja, dzieki temu wszystkie filmy slubne sa innowacyjne i wyja
Pawel, Katowice
Kamerzysta Joanna, Katowice
Joanna
Katowice

CENA:
2700 ZŁ / SESJA
28467 / 182
Film z uroczystości ślubno-weselnej w niepowtarzalnej formie... Cena zawiera nagranie materiału z dwóch lustrzanek! (DSLR)
Joanna, Katowice
Kamerzysta Sylwia i Tomek, Katowice
Sylwia i Tomek
Katowice

CENA:
1650 ZŁ / SESJA
16234 / 280
Promocja! Film Blu-Ray w cenie DVD! Film ślubny składa się z: filmu głównego oraz 2 teledysków (z sesji fotograficznej i skrótu z reportażu). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.
Sylwia i Tomek, Katowice
Kamerzysta Tomasz, Katowice
Tomasz
Katowice

CENA:
2600 ZŁ / SESJA
2866 / 79
Kreatywne podejście i doświadczenie są gwarancją naszego sukcesu i zadowolenia każdej Pary Młodej. Nich inni zazdroszczą Wam filmu !
Tomasz, Katowice
Kamerzysta Mirosław , Katowice
Mirosław
Katowice

CENA:
1999 ZŁ / SESJA
4978 / 9
Zapraszamy na pełne szaleństwa realizacje filmów ślubnych oraz fotografii. Całość oczywiście w najwyższej jakości HD. Realizujemy pełne zlecenia z tego najważniejsze dla Was Dnia. Zapraszamy!
Mirosław , Katowice
Kamerzysta Krzysztof, Katowice
Krzysztof
Katowice

CENA:
3800 ZŁ / SESJA
1647 / 8
Chcemy się zmierzyć z Państwa wyobrażeniem o perfekcyjnym filmie. Oferta dla wszystkich Par Młodych, które cenią sobie jakość i styl, który jest jedyny w swoim rodzaju!
Krzysztof, Katowice
Liczba pozycji: 161
Województwo Śląskie – zobacz listę kamerzystów z innych miast:
Filmy ślubne Katowice - nasz przewodnik

Ślub – jedno z najważniejszych wydarzeń, jakich doświadczamy w naszym życiu, wymaga właściwej oprawy. Przygotowując się do niego, zadbajmy również o to, aby po wielu latach móc sobie przypomnieć uczucia, jakie nam towarzyszyły podczas tej uroczystości: szczęście, radość i wzruszenie. Fotoreportaż to jeszcze nie wszystko. Dopiero profesjonalny film ślubny będzie najlepszą pamiątką z przygotowań, samej ceremonii i całego dnia.

Filmowiec ślubny z Katowic

Kamerzyści z Katowic mają bardzo szeroką ofertę wideofilmowania ślubnego. Można znaleźć tu propozycję nagrania dość standardowych filmów, jak i tych najnowocześniejszych, w których używa się dronów, wysięgników, czy innego sprzętu służącego do znajdowania lepszych kadrów. Lokalni filmowcy proponują nagrania podczas jazdy samochodem, czy nagrywanie z kilku kamer, które również daje dynamiczny efekt. Takie dodatki znacznie uatrakcyjnią film ślubny, dlatego warto skorzystać z nowoczesnych rozwiązań. 

Poszukując kamerzysty ślubnego, zwracajmy uwagę nie tylko na sprzęt, jakim się posługuje, ale także na jego kreatywność i chęć eksperymentów. Jeśli zależy nam na naprawdę dobrej jakości filmie ślubnym, to kamerzysta powinien mieć na niego unikalny pomysł, a do typowych ujęć z kościoła i zabawy weselnej, dołączyć bardziej nietypowe np. te z pleneru ślubnego. 

Idealny plener ślubny

Plener ślubny odgrywa obecnie bardzo ważną rolę w wideofilmowaniu ślubnym. Jest wykorzystany w długich filmach ślubnych, jako wprowadzenie zaskakującego, nietypowego elementu, który uatrakcyjnia obraz, jest także podstawą dla nagrywania ciekawych teledysków ślubnych. Coraz częściej obserwujemy jak pary, oprócz długiego filmu z wesela, decydują się na kilkuminutowy teledysk nagrywany w plenerze. To nie tylko świetna pamiątka, ale także dobra zabawa, a w dodatku możliwość spojrzenia na siebie samych z innej perspektywy. Oglądając świetnie zmontowany teledysk z sobą w roli głównej, pary odczuwają dumę i ekscytację. 

Województwo śląskie jest centrum industrialnym Polski, gromadzącym wszystko, co jest związane z przemysłową przeszłością tego regionu. Jeżeli chcemy, aby nasz wideo-reportaż był wzbogacony o dotyk historii z tradycjami górniczymi, hutniczymi i energetycznymi, powinniśmy wybrać Katowice wraz z ich okolicami.

Nietypowe plenery ślubne Katowic

Katowice to wręcz spełnienie marzeń każdego miłośnika nietypowych plenerów ślubnych. Różnorodne plenery postindustrialne, opuszczone budynki fabryk i innych obiektów przemysłowych, czy mieszkań robotniczych przyciągają coraz większą ilość filmowców, którzy liczą na ciekawe kadry i unikalną atmosferę filmu. Wraz ze wzrastającą śląską tożsamością, takie miejsca mogą stać się hitem filmowania ślubnego w Katowicach, bo pary będą starały się podkreślić swoje pochodzenie i pokazać w filmach ślubnych nie tylko miłość do siebie, ale także do miasta, w którym żyją. 

Urokliwy Nikiszowiec pozwoli nam się zagłębić w przeszłość górniczą miasta. Podwórka domów mieszkalnych wypełniają detale architektoniczne oraz kurniki, chlewiki i komórki, ukazujące górnicze tradycje Katowic. Film ślubny w Nikiszowcu będzie z pewnością ciekawy i unikatowy.

Obecnie trwają jeszcze prace na Rynku. Po ich zakończeniu będzie to kolejne miejsce wprost idealne dla wideo-relacji ślubnej. Przepiękny plac kwiatowy, pomiędzy Domem Handlowym Zenit i Domem Prasy i prowadzące do niego podświetlone schody. Kaskadowa fontanna, pawilony kwiatowe i gastronomiczne, to tylko niektóre elementy Rynku w Katowicach.

Tereny zielone w Katowicach 

Niemal w samym centrum miasta znajduje się Dolina Trzech Stawów oraz niezliczone ścieżki spacerowe, które możemy przemierzać, spiesząc do kościoła. Tutaj, na tle zieleni nasze szczęście będzie szczególnie widoczne. Nie chcąc uwieczniać jedynie kominów, przemysłu i brudnego powietrza, z jakim kojarzą się Katowice, warto na plener do sesji ślubnej wybrać Las Murckowski, w którym rosną ponad stuletnie buki. Jest to opcja bardzo ciekawa zwłaszcza dla tych, którzy pragną zawrzeć związek małżeński wiosną. O tej porze roku bowiem, w Lesie będącym pozostałością po dawnej Puszczy Śląskiej, znajdziemy storczyki, konwalie majowe i koralowe, a także rzadki kopytnik pospolity i mrzankę wonną.

Bardzo urokliwym miejscem jest także Park Tadeusza Kościuszki w Katowicach w stylu angielskim. Znajdziemy w nim brzozy, graby, buki, lipy, klony, jawory i wiele innych gatunków drzew. Na terenie Parku znajduje się także, ustawiony na wzniesieniu, kościółek św. Michała Archanioła oraz jedyna w Polsce wieża spadochronowa i Galeria Rzeźby Plenerowej. Jeżeli nasz ślub przypada zimą, niezapomnianym przeżyciem będzie zjazd torem saneczkowym czy narciarskim.

Spodek - symbol miasta 

W wideoreportażu ślubnym nie może także zabraknąć obrazów ze Spodkiem. Ten niecodzienny architektonicznie obiekt jest jednym z najważniejszych symboli miasta. Zimą możemy w nim tańczyć w łyżwach na lodzie. Latem – przejść się po hali. W filmie może pojawić się również element motoryzacyjny. Ujęcia z drona lub innego samochodu na pewno ubogacą videorelację z dnia ślubu. Przedtem warto zastanowić się nad wyborem odpowiedniego pojazdu. Sporo ciekawych propozycji można odnaleźć tutaj.

 

Videofilmowanie - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems