Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty
w Twoim mieście:

Wideofilmowanie Mielec

Filmy ślubne Mielec - 18 kamerzystów

Wideofilmowanie - województwo Podkarpackie
Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

Arkadiusz
Mielec

CENA: 1200 ZŁ / SESJA
ODSŁON: 5752 / POLECEŃ: 200
Dlaczego robię wyjątkowe filmy ślubne? Sprawdź moją ofertę.
Arkadiusz, Mielec
Zobacz profil

Robert
Mielec

CENA: 1650 ZŁ / SESJA
ODSŁON: 378 / POLECEŃ: 6
Realizacją reportaży z imprez zajmujemy się od 2000 roku
Robert, Mielec
Zobacz profil

Janusz
Mielec

CENA: 1600 ZŁ / SESJA
ODSŁON: 18945 / POLECEŃ: 230
Usługi Wideo - Foto. Zapraszamy do poznania naszej oferty i osobistego w spotkania, na którym pokażemy nasze realizację!
Janusz, Mielec
Zobacz profil

Mariusz
Mielec

CENA: 2200 ZŁ / SESJA
ODSŁON: 21615 / POLECEŃ: 67
Filmy wykonuję za pomocą jednej kamery w systemie High Definition. Czas montażu filmu ok. 30 dni roboczych włącznie. Para Młoda otrzymuje 2 komplety płyt DVD o długości około 120 do 180 minut oraz 1 płytę Blu-Ray. Dojazd łącznie 100 km w cenie usługi. Zapraszamy!
Mariusz, Mielec
Zobacz profil

Paweł
Mielec

CENA: 1250 ZŁ / SESJA
ODSŁON: 47 / POLECEŃ: 0
Filmowanie to nasza pasja. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Chcesz mieć pamiątkę z wyjątkowych chwil w Twoim życiu? DZWOŃ, a my "NAKRĘCIMY" Twoją imprezę!!!!
Paweł, Mielec
Zobacz profil

Dorota
Kraków

CENA: 2500 ZŁ / SESJA
ODSŁON: 26056 / POLECEŃ: 181
Jak macie w sobie odrobinę chęci by zrobic coś innego , bardziej szalonego, ale również eleganckiego to jesteśmy do Waszej dyspozycji. Specjalizujemy się w produkcjach o jakości filmowej. Zapraszamy.
Dorota, Kraków
Zobacz profil

Grzegorz
Kraków

CENA: 3800 ZŁ / SESJA
ODSŁON: 6194 / POLECEŃ: 72
Dzień ślubu to uroczystość życia, dlatego też bardzo ważnym elementem jest uwiecznienie najważniejszych chwil z tego niezwykłego dnia. Zobowiązani jesteśmy do wynajęcia profesjonalisty, a nie amatora. Filmy, które powstały dzięki mnie przywracają piękne wspomnienia i gwarantuję, że się je ogląda, a nie przewija.
Grzegorz, Kraków
Zobacz profil

Jarosław
Tarnów

CENA: 1250 ZŁ / SESJA
ODSŁON: 1104 / POLECEŃ: 39
Witam. Filmowanie jest moją pasją i tak też traktuję swoją działalność. Jestem osobą spokojną, odpowiedzialną. Oferuję miłą współpracę i atrakcyjny stosunek jakości do ceny.
Jarosław, Tarnów
Zobacz profil

Paweł
Lublin

CENA: 2200 ZŁ / SESJA
ODSŁON: 5293 / POLECEŃ: 65
Profesjonalna produkcja filmów ślubnych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Oferujemy wspaniałą pamiątkę z Waszego Ślubu i Wesela!
Paweł, Lublin
Zobacz profil

Adam
TARNOBRZEG

CENA: 2450 ZŁ / SESJA
ODSŁON: 11609 / POLECEŃ: 85
Produkcja Filmowa i Telewizyjna. Nagroda Grand Prix na Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Muzycznych Blueskamera 2009.
Adam, TARNOBRZEG
Zobacz profil
Liczba pozycji: 18
Województwo Podkarpackie – zobacz listę kamerzystów z innych miast:
Rzeszów, Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Krosno, Dębica, Jasło, Przemyśl, Kolbuszowa, Nowa Dęba, Nisko, Sanok, Leżajsk, Łańcut, Ropczyce, Jarosław, Krościenko, Przeworsk, Dukla, Gorzyce, Lubaczów, Głogów Małopolski, Grabowiec, Lesko, Marki, Przecław, Radomyśl Wielki, Radymno, Rzemień, Sędziszów Małopolski, Sokolniki, Sokołów Małopolski, Tyczyn, Baranów Sandomierski, Biały Bór, Borek Wielki, Chwałowice, Dubiecko, Krasiczyn, Międzybrodzie, Nowa Sarzyna, Polańczyk, Sieniawa, Stara Wieś, Strzyżów, Szydłowiec, Ustrzyki Dolne
Filmy ślubne Mielec - nasz przewodnik

Film ślubny to bardzo często jedyna lub też najbardziej trwała pamiątka, pozwalająca bez końca powracać do pięknych chwil mających miejsce w tym najważniejszym dniu. Doświadczeni oraz utalentowani kamerzyści liczą sobie spore kwoty za swoją pracę, ale jest to całkowicie uzasadnione. Stworzenie pięknego filmu ślubnego to prawdziwa sztuka. W Mielcu również nie brakuje wykwalifikowanych kamerzystów, z powodzeniem zamykających w kadrze najpiękniejsze chwile. Wielu z nich, poza tworzeniem tradycyjnego zapisu z domów państwa młodych, kościoła i sali weselnej, często proponuje dodatkowe rozwiązania, m.in. kręcenie niektórych scen, a nawet teledysków, w plenerze. Wraz z upływem czasu te możliwości znajdują sobie coraz więcej chętnych.
Decydującą kwestią podczas tworzenia ujęć w plenerze jest wybór odpowiedniej lokalizacji. Na szczęście w Mielcu nie brakuje pełnych uroku miejsc. Na szczególną uwagę zasługują przykłady dawnej, lecz doskonale zachowanej architektury. Stare plebanie, pałacyk Oborskich czy klasycystyczny dworek Suchorzewskich to tylko niektóre z nich. Na uwagę zasługują również pozostałości kościoła św. Marka Ewangelisty i znajdujące się obok kaplica rodziny Boguszów oraz kapliczka w linii ogrodzenia kościelnego cmentarza. Pięknie wygląda również zespół dworski na ulicy Wojsławskiej, czyli dwór, park, wozownia i relikty fortyfikacji ziemnych. Świetne ujęcia można realizować także w miejskich parkach i na tle ciekawych, licznie umiejscowionych rzeźb. Ostatecznie równie dobrym rozwiązaniem mogą się okazać zdjęcia zrealizowane w starej części miasta lub w centrum.
Decydując się na nakręcenie teledysku, warto dokładnie przeanalizować z kamerzystą swoją własną koncepcję. Specjalista, który dokładnie pozna wymagania klienta, będzie w stanie zastosować odpowiednie środki, aby im sprostać.

Videofilmowanie - najpopularniejsze miasta:
Wideofilmowanie Warszawa, Wideofilmowanie Kraków, Wideofilmowanie Katowice, Wideofilmowanie Wrocław, Wideofilmowanie Poznań, Wideofilmowanie Łódź
Wykonanie: DigiHex Systems