Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wideofilmowanie i kamerzyści Wielkopolska

filmy ślubne Wielkopolskie

Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Kamerzysta Dariusz, Kępno
Dariusz
Kępno

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
24638 / 281
Nasza oferta to filmowanie oraz fotografowanie, wszystko po to aby mogli Państwo zawsze z przyjemnością powracać wspomnieniami do ważnych chwil. Okazja! Przy zamówienia usług fotografowania i filmowania ? koszt obu usług to 1600zł.
Kamerzysta Rafał, Poznań
Rafał
Poznań

CENA:
1400 ZŁ / SESJA
10595 / 238
Oferuję usługę wideofilmowania ślubów, wesel oraz innych uroczystości w atrakcyjnych cenach. Montaż filmu zawsze realizuję z efektywną czołówką i zakończeniem. Każde zlecenie jest dla mnie wyjątkowe, dlatego wszelkie szczegóły ustalam z Wami na spotkaniu. Zachęcam do kontaktu!
Kamerzysta Robert, Poznań
Robert
Poznań

CENA:
1300 ZŁ / SESJA
6350 / 195
Dyskretne oraz profesjonalne rejestrowanie uroczystości ślubno-weselnych. Doskonała pamiątka na całe życie w Full HD. Bogate doświadczenie, profesjonalizm i nasza pasja są gwarantem najwyższych standardów. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.
Kamerzysta Dariusz, Poznań
Dariusz
Poznań

CENA:
1750 ZŁ / SESJA
10618 / 111
Zmontowany dynamicznie film i gotowe nagranie na płytach DVD lub Blu-Ray. Wywiady z Wami oraz Waszymi gośćmi będą doskonałym dopełnieniem filmu i świetną pamiątką dla wszystkich. Pamiątka na całe życie jest warta tego, aby zdecydować się na nas. Zapraszamy!
Kamerzysta Dariusz, Poznań
Dariusz
Poznań

CENA:
3500 ZŁ / SESJA
7294 / 130
Realizujemy pamiątki ślubno-weselne. Robimy to z pasją i oddaniem. Oferujemy filmy w jakości HD. Zachęcamy do ogladania przykładowych klipów. Spełniamy Państwa oczekiwania. Zapraszamy do współpracy.
Kamerzysta Piotr, Poznań
Piotr
Poznań

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
50761 / 171
Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka i każdy chciałby mieć z niego pamiątkę. Przed wiekami ślubną pamiątką były opisy kronikarzy, wzmianki w prasie, dzieła artystów, a następnie pierwsze fotografie i taśmy filmowe. Dzisiejsza technologia daje możliwości jeszcze dokładniejszego zapisu klimatu tych ważnych wydarzeń. Zapraszam do współpracy. Zapewniam zadowolenie z moich usług.
Kamerzysta Grzegorz, Rawicz
Grzegorz
Rawicz

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
7081 / 43
Naszym zadaniem jest utrwalanie najpiękniejszych chwil z życia Młodej Pary. Każdy bowiem chce mieć pamiątkę ze swojego ślubu. My jesteśmy tu po to by dla Was ją stworzyć. Serdecznie zapraszamy!
Kamerzysta Krystian, Międzychód
Krystian
Międzychód

CENA:
4300 ZŁ / SESJA
32700 / 206
Moja oferta jest skierowana do ludzi odważnych i otwartych, oczekujących niebanalnych rozwiązań. Wykonuję reportaże ślubne. Jestem otwarty na wszelkie sugestie ze strony Państwa. Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami mojej oferty.
Kamerzysta Aleksander, Poznań
Aleksander
Poznań

CENA:
1850 ZŁ / SESJA
11001 / 192
Oferuję profesjonalną obsługę wideo uroczystości ślubnych i weselnych. Zapraszam! Na pewno uda nam się dojść do porozumienia, a efekt mojej pracy będzie wspaniałą pamiątką z tego wyjątkowego dnia!
Kamerzysta Robert, Kalisz
Robert
Kalisz

CENA:
1300 ZŁ / SESJA
1103 / 35
Wszelkie uroczystości to unikatowe chwile w życiu każdego człowieka. Dbamy więc, aby nasze realizacje miał swój niepowtarzalny urok.
Kamerzysta Artur, Poznań
Artur
Poznań

CENA:
2300 ZŁ / SESJA
2568 / 51
Oferujemy Państwu usługi z zakresu ślubnej i weselnej fotografii. Paulo Coelho powiedział, że "To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące. Spełniajcie marzenia, a my Wam w tym pomożemy. Wykonamy dla Panstwa piękne zdjęcia, które stworzą wyjątkową pamiątkę. Bierzemy pod uwagę wszelkie Państwa sugestie. Zapraszamy do współpracy.
Kamerzysta Wojciech, Poznań
Wojciech
Poznań

CENA:
1450 ZŁ / SESJA
315 / 5
Usługi wideofilmowania ślubów i wesel. Działamy na rynku od lat 80-tych. Najwyższej jakości nagranie Full HD. Zapis na DVD, BD i pendrive.
Kamerzysta Andrzej, Poznań
Andrzej
Poznań

CENA:
1300 ZŁ / SESJA
6520 / 153
Realizuję nagrania ze ślubów i wesel. Możecie Państwo liczyć na oryginalny scenariusz filmu. Zapewniamy płynność nagrania (Silde Kamera,GlidecamHD-series 2000) oraz idealnie czysty dźwięk (rejestrator -zommH2n). Zapraszamy do współpracy.
Kamerzysta Bartosz, Poznań
Bartosz
Poznań

CENA:
3150 ZŁ / SESJA
1985 / 51
Film ślubny to pięknie opowiedziana historia o miłości Nowożeńców. Jeśli oczekujecie niebanalnego efektu, zapraszam do mnie!
Kamerzysta Tomasz, Wągrowiec
Tomasz
Wągrowiec

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
2017 / 40
Oferta rejestrowania wspaniałych chwil dnia ślubu i wesela. Realizujemy usługi filmowania wielu imprez okolicznościowych w najwyższej jakości. Zachęcamy wszystkie Młode Pary do sprawdzenia naszej bogatej oferty.
Kamerzysta Sławomir, Poznań
Sławomir
Poznań

CENA:
1550 ZŁ / SESJA
2551 / 71
Uroczystość zaślubin to wielkie wydarzenie, wymagające odpowiedniej oprawy filmowej. Proponujemy swoje usługi dostosowując się również do państwa budżetu. Dysponujemy filmami jakości HD i DVD jak również 4-minutowymi teledyskami, które są skrótem z całości uroczystości.Gwarantujemy usługi wysokiej jakości.
Kamerzysta Sławomir, Trzcianka
Sławomir
Trzcianka

CENA:
1550 ZŁ / SESJA
487 / 7
Wykorzystujemy 10-letnie doświadczenie, dzięki czemu nasze filmy i fotografie są na najwyższym poziomie. Zawsze nowe rozwiązania, filmowanie z powietrza, teledyski ślubne. Jakość w odpowiedniej cenie. Zapraszamy.
Kamerzysta Sławomir, Budzyń
Sławomir
Budzyń

CENA:
2200 ZŁ / SESJA
222 / 4
Mój profesjonalizm, doświadczenie i pełne zaangażowanie gwarantują Państwu piękną pamiątkę z jednego z najważniejszych dni w Państwa życiu.
Kamerzysta Krystian, Grodzisk Wielkopolski
Krystian
Grodzisk Wielkopolski

CENA:
3200 ZŁ / SESJA
17715 / 95
VIDEOFILMOWANIE DSLR LUSTRZANKAMI CYFROWYMI
Kamerzysta Marek, Poznań
Marek
Poznań

CENA:
1750 ZŁ / SESJA
412 / 2
Wieloeletnie doświadczenie w pracy operatora kamery oraz montowaniu filmów w stylu klasycznym. Zapraszam!
Kamerzysta sandra, Swarzędz
sandra
Swarzędz

CENA:
2700 ZŁ / SESJA
406 / 7
Firma realizująca wideofilmowanie i fotografowanie ślubów i wesel. Doświadczenie pozwala nam tworzyć dla Państwa unikalne pamiatki w postaci reportażu ślubnego foto i wideo. Zapraszamy!
Kamerzysta Łukasz, Jastrowie
Łukasz
Jastrowie

CENA:
2099 ZŁ / SESJA
109 / 2
Oferujemy wyjątkową pamiątkę z Waszego ślubu, do której z chęcią będziecie wracać.
Kamerzysta Łukasz, Kalisz
Łukasz
Kalisz

CENA:
2650 ZŁ / SESJA
170 / 7
Utrwalimy Wasz wyjątkowy dzień jako piękną pamiątkę w postaci filmu.
Kamerzysta Maciej, Międzychód
Maciej
Międzychód

CENA:
1650 ZŁ / SESJA
6930 / 36
Sposobem na uwiecznienie niezapomnianych chwil z tego wyjątkowego dla Pary Młodej dnia, jest filmowanie. Gwarantuję filmy wykonane profesjonalnie, filmy, do których będziecie wracać po latach i wspominać tamten czas.
Kamerzysta Cezary, Śrem
Cezary
Śrem

CENA:
1450 ZŁ / SESJA
3564 / 39
Każdy ślub to osobna, niepowtarzalna historia. Warto ją uwiecznić. Zarejestrowany film zawierać będzie wiele energii oraz emocji. Będzie także piękną pamiątką z tak ważnych dla Was chwil.
Kamerzysta Ewa, Leszno
Ewa
Leszno

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
7139 / 65
Poszukujesz profesjonalistów zamiast niedzielnych kamerzystów? Nasza oferta na pewno będzie dla Ciebie interesująca. Wszystkich zachęcamy do jej prezentacji.
Kamerzysta Bartosz, Swarzędz
Bartosz
Swarzędz

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
6012 / 55
Naszym zadaniem jest uchwycenie najpiękniejszych chwil Waszego życia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do obejrzenia naszych zrealizowanych produkcji filmowych.
Kamerzysta Romana, Kościan
Romana
Kościan

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
1185 / 4
Zapraszamy do poznania naszej oferty! Nasze filmy pozwolą zachować na zawsze pamięć tych wspoaniałych chwil z dnia ślubu i wesela. Sprawdź nasze nagrania i skontaktuj się z nami już teraz.
Kamerzysta Marcin, Krotoszyn
Marcin
Krotoszyn

CENA:
1200 ZŁ / SESJA
1530 / 26
Jeśli szukacie sposobu na to by uwiecznić najważniejsze chwile Waszego życia oraz sprawić sobie niezwykłą pamiątkę to dobrze trafiliście. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Kamerzysta Janusz, Ostrów Wielkopolski
Janusz
Ostrów Wielkopolski

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
316 / 4
Zadowolenie klienta najwyższym priorytetem. Najwyższa jakość usług w przystępnej cenie. Zapraszamy!
Liczba pozycji: 32
Wykonanie: DigiHex Systems