Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wideofilmowanie i kamerzyści Wielkopolska

filmy ślubne Wielkopolskie

Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Kamerzysta Dariusz, Kępno
Dariusz
Kępno

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
25381 / 297
KAMERZYSTA MIESIĄCA: PAŹDZIERNIK 2017
Nasza oferta to filmowanie oraz fotografowanie, wszystko po to aby mogli Państwo zawsze z przyjemnością powracać wspomnieniami do ważnych chwil. Okazja! Przy zamówienia usług fotografowania i filmowania ? koszt obu usług to 1600zł.
Kamerzysta Rafał, Poznań
Rafał
Poznań

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
11212 / 264
Oferuję usługę wideofilmowania ślubów, wesel oraz innych uroczystości w atrakcyjnych cenach. Montaż filmu zawsze realizuję z efektywną czołówką i zakończeniem. Każde zlecenie jest dla mnie wyjątkowe, dlatego wszelkie szczegóły ustalam z Wami na spotkaniu. Zachęcam do kontaktu!
Kamerzysta Dariusz, Poznań
Dariusz
Poznań

CENA:
1750 ZŁ / SESJA
10986 / 117
KAMERZYSTA MIESIĄCA: PAŹDZIERNIK 2017
Zmontowany dynamicznie film i gotowe nagranie na płytach DVD lub Blu-Ray. Wywiady z Wami oraz Waszymi gośćmi będą doskonałym dopełnieniem filmu i świetną pamiątką dla wszystkich. Pamiątka na całe życie jest warta tego, aby zdecydować się na nas. Zapraszamy!
Kamerzysta Dariusz, Poznań
Dariusz
Poznań

CENA:
3990 ZŁ / SESJA
7711 / 138
Realizujemy pamiątki ślubno-weselne. Robimy to z pasją i oddaniem. Oferujemy filmy w jakości HD. Zachęcamy do ogladania przykładowych klipów. Spełniamy Państwa oczekiwania. Zapraszamy do współpracy.
Kamerzysta Piotr, Poznań
Piotr
Poznań

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
51153 / 188
Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka i każdy chciałby mieć z niego pamiątkę. Przed wiekami ślubną pamiątką były opisy kronikarzy, wzmianki w prasie, dzieła artystów, a następnie pierwsze fotografie i taśmy filmowe. Dzisiejsza technologia daje możliwości jeszcze dokładniejszego zapisu klimatu tych ważnych wydarzeń. Zapraszam do współpracy. Zapewniam zadowolenie z moich usług.
Kamerzysta Grzegorz, Rawicz
Grzegorz
Rawicz

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
7334 / 46
Naszym zadaniem jest utrwalanie najpiękniejszych chwil z życia Młodej Pary. Każdy bowiem chce mieć pamiątkę ze swojego ślubu. My jesteśmy tu po to by dla Was ją stworzyć. Serdecznie zapraszamy!
Kamerzysta Aleksander, Poznań
Aleksander
Poznań

CENA:
1850 ZŁ / SESJA
11391 / 209
Oferuję profesjonalną obsługę wideo uroczystości ślubnych i weselnych. Zapraszam! Na pewno uda nam się dojść do porozumienia, a efekt mojej pracy będzie wspaniałą pamiątką z tego wyjątkowego dnia!
Kamerzysta Krystian, Międzychód
Krystian
Międzychód

CENA:
4300 ZŁ / SESJA
33157 / 209
Moja oferta jest skierowana do ludzi odważnych i otwartych, oczekujących niebanalnych rozwiązań. Wykonuję reportaże ślubne. Jestem otwarty na wszelkie sugestie ze strony Państwa. Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami mojej oferty.
Kamerzysta Robert, Kalisz
Robert
Kalisz

CENA:
1400 ZŁ / SESJA
1377 / 45
Wszelkie uroczystości to unikatowe chwile w życiu każdego człowieka. Dbamy więc, aby nasze realizacje miał swój niepowtarzalny urok.
Kamerzysta Andrzej, Poznań
Andrzej
Poznań

CENA:
1300 ZŁ / SESJA
6983 / 167
Realizuję nagrania ze ślubów i wesel. Możecie Państwo liczyć na oryginalny scenariusz filmu. Zapewniamy płynność nagrania (Silde Kamera,GlidecamHD-series 2000) oraz idealnie czysty dźwięk (rejestrator -zommH2n). Zapraszamy do współpracy.
Kamerzysta Artur, Poznań
Artur
Poznań

CENA:
2300 ZŁ / SESJA
2999 / 65
Oferujemy Państwu usługi z zakresu ślubnej i weselnej fotografii. Paulo Coelho powiedział, że "To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące. Spełniajcie marzenia, a my Wam w tym pomożemy. Wykonamy dla Panstwa piękne zdjęcia, które stworzą wyjątkową pamiątkę. Bierzemy pod uwagę wszelkie Państwa sugestie. Zapraszamy do współpracy.
Kamerzysta Wojciech, Poznań
Wojciech
Poznań

CENA:
1450 ZŁ / SESJA
488 / 8
Usługi wideofilmowania ślubów i wesel. Działamy na rynku od lat 80-tych. Najwyższej jakości nagranie Full HD. Zapis na DVD, BD i pendrive.
Kamerzysta Bartosz, Poznań
Bartosz
Poznań

CENA:
3150 ZŁ / SESJA
2247 / 57
Film ślubny to pięknie opowiedziana historia o miłości Nowożeńców. Jeśli oczekujecie niebanalnego efektu, zapraszam do mnie!
Kamerzysta Tomasz, Wągrowiec
Tomasz
Wągrowiec

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
2268 / 44
Oferta rejestrowania wspaniałych chwil dnia ślubu i wesela. Realizujemy usługi filmowania wielu imprez okolicznościowych w najwyższej jakości. Zachęcamy wszystkie Młode Pary do sprawdzenia naszej bogatej oferty.
Kamerzysta Sławomir, Poznań
Sławomir
Poznań

CENA:
1850 ZŁ / SESJA
2884 / 82
Uroczystość zaślubin to wielkie wydarzenie, wymagające odpowiedniej oprawy filmowej. Proponujemy swoje usługi dostosowując się również do państwa budżetu. Dysponujemy filmami jakości HD i DVD jak również 4-minutowymi teledyskami, które są skrótem z całości uroczystości.Gwarantujemy usługi wysokiej jakości.
Kamerzysta Igor, Poznań
Igor
Poznań

CENA:
2650 ZŁ / SESJA
549 / 45
Nasz zespół cechuje głównie doświadczenie i zadowolenie z tego co robimy. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, dlatego możemy dojechać do każdego miejsca w Polsce i zrealizować, nawet najbardziej oryginalną sesję filmową. Naszą najlepszą wizytówką jest wieloletnie doświadczenie oraz grono zadowolonych klientów. Wśród nich jest również wielu znanych artystów.
Kamerzysta Sławomir, Budzyń
Sławomir
Budzyń

CENA:
2200 ZŁ / SESJA
440 / 7
Mój profesjonalizm, doświadczenie i pełne zaangażowanie gwarantują Państwu piękną pamiątkę z jednego z najważniejszych dni w Państwa życiu.
Kamerzysta Sławomir, Trzcianka
Sławomir
Trzcianka

CENA:
1550 ZŁ / SESJA
721 / 12
Wykorzystujemy 10-letnie doświadczenie, dzięki czemu nasze filmy i fotografie są na najwyższym poziomie. Zawsze nowe rozwiązania, filmowanie z powietrza, teledyski ślubne. Jakość w odpowiedniej cenie. Zapraszamy.
Kamerzysta MICHAŁ, Poznań
MICHAŁ
Poznań

CENA:
1400 ZŁ / SESJA
484 / 33
Filmowanie ślubów i wesel w konkurencyjnych cenach. Szeroki wachlarz usług. Doświadczenie i pełen profesjonalizm. Zapraszamy do poznania szczegółów, by poznać możliwości naszego Studia.
Kamerzysta Krystian, Grodzisk Wielkopolski
Krystian
Grodzisk Wielkopolski

CENA:
3200 ZŁ / SESJA
17973 / 96
VIDEOFILMOWANIE DSLR LUSTRZANKAMI CYFROWYMI
Kamerzysta Stanisław, Leszno
Stanisław
Leszno

CENA:
2350 ZŁ / SESJA
137 / 3
Według nas filmy ślubne stanowią idealnie współgrający obraz, dźwięk i emocje. Wyłącznie odpowiednio dobrane kadry filmowe, ścieżka dźwiękowa oraz współpraca operatorów i montażystów pozwolą otrzymać zadowalający efekt końcowy, dzięki któremu otrzymają Państwo cudowną pamiątkę z tego ważnego dla Was dnia.
Kamerzysta Łukasz, Kalisz
Łukasz
Kalisz

CENA:
2650 ZŁ / SESJA
377 / 6
Utrwalimy Wasz wyjątkowy dzień jako piękną pamiątkę w postaci filmu.
Kamerzysta Marta, Ostrów Wielkopolski
Marta
Ostrów Wielkopolski

CENA:
1900 ZŁ / SESJA
59 / 0
Filmowanie traktujemy z wielką pasją i pełnym zaangażowaniem. Tworzymy filmy ślubne i weselne, które są pełne uniesień, emocji i miłości.
Kamerzysta Robert, Poznań
Robert
Poznań

CENA:
1400 ZŁ / SESJA
64 / 2
Oferuję Państwu filmowanie i fotografowanie uroczystości okolicznościowych.
Kamerzysta Natalia, Kalisz
Natalia
Kalisz

CENA:
3450 ZŁ / SESJA
66 / 0
Dzień ślubu to najpiękniejsze chwile w życiu. Nasz film pomoże Państwu na stałe zatrzymać wspomnienia z tych nadzwyczajnych chwil. Ładny film ślubny jest pamiątką na lata. Mamy wiedzę jak uczynić go unikatowym i wzruszającym.
Kamerzysta Tomasz, Walerianowo
Tomasz
Walerianowo

CENA:
3900 ZŁ / SESJA
62 / 0
Oryginalne filmy dla wyjątkowych Par Młodych!
Kamerzysta Ewa, Leszno
Ewa
Leszno

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
7381 / 67
Poszukujesz profesjonalistów zamiast niedzielnych kamerzystów? Nasza oferta na pewno będzie dla Ciebie interesująca. Wszystkich zachęcamy do jej prezentacji.
Kamerzysta Maciej, Międzychód
Maciej
Międzychód

CENA:
1650 ZŁ / SESJA
7069 / 38
Sposobem na uwiecznienie niezapomnianych chwil z tego wyjątkowego dla Pary Młodej dnia, jest filmowanie. Gwarantuję filmy wykonane profesjonalnie, filmy, do których będziecie wracać po latach i wspominać tamten czas.
Kamerzysta Cezary, Śrem
Cezary
Śrem

CENA:
1450 ZŁ / SESJA
3764 / 40
Każdy ślub to osobna, niepowtarzalna historia. Warto ją uwiecznić. Zarejestrowany film zawierać będzie wiele energii oraz emocji. Będzie także piękną pamiątką z tak ważnych dla Was chwil.
Kamerzysta Bartosz, Swarzędz
Bartosz
Swarzędz

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
6193 / 55
Naszym zadaniem jest uchwycenie najpiękniejszych chwil Waszego życia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do obejrzenia naszych zrealizowanych produkcji filmowych.
Liczba pozycji: 34
Wykonanie: DigiHex Systems