Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wideofilmowanie i kamerzyści Wielkopolska

filmy ślubne Wielkopolskie

Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Kamerzysta Dariusz, Kępno
Dariusz
Kępno

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
24799 / 286
Nasza oferta to filmowanie oraz fotografowanie, wszystko po to aby mogli Państwo zawsze z przyjemnością powracać wspomnieniami do ważnych chwil. Okazja! Przy zamówienia usług fotografowania i filmowania ? koszt obu usług to 1600zł.
Kamerzysta Rafał, Poznań
Rafał
Poznań

CENA:
1400 ZŁ / SESJA
10734 / 243
Oferuję usługę wideofilmowania ślubów, wesel oraz innych uroczystości w atrakcyjnych cenach. Montaż filmu zawsze realizuję z efektywną czołówką i zakończeniem. Każde zlecenie jest dla mnie wyjątkowe, dlatego wszelkie szczegóły ustalam z Wami na spotkaniu. Zachęcam do kontaktu!
Kamerzysta Robert, Poznań
Robert
Poznań

CENA:
1300 ZŁ / SESJA
6460 / 196
Dyskretne oraz profesjonalne rejestrowanie uroczystości ślubno-weselnych. Doskonała pamiątka na całe życie w Full HD. Bogate doświadczenie, profesjonalizm i nasza pasja są gwarantem najwyższych standardów. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.
Kamerzysta Dariusz, Poznań
Dariusz
Poznań

CENA:
1750 ZŁ / SESJA
10693 / 113
Zmontowany dynamicznie film i gotowe nagranie na płytach DVD lub Blu-Ray. Wywiady z Wami oraz Waszymi gośćmi będą doskonałym dopełnieniem filmu i świetną pamiątką dla wszystkich. Pamiątka na całe życie jest warta tego, aby zdecydować się na nas. Zapraszamy!
Kamerzysta Dariusz, Poznań
Dariusz
Poznań

CENA:
3990 ZŁ / SESJA
7393 / 132
Realizujemy pamiątki ślubno-weselne. Robimy to z pasją i oddaniem. Oferujemy filmy w jakości HD. Zachęcamy do ogladania przykładowych klipów. Spełniamy Państwa oczekiwania. Zapraszamy do współpracy.
Kamerzysta Piotr, Poznań
Piotr
Poznań

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
50872 / 174
Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka i każdy chciałby mieć z niego pamiątkę. Przed wiekami ślubną pamiątką były opisy kronikarzy, wzmianki w prasie, dzieła artystów, a następnie pierwsze fotografie i taśmy filmowe. Dzisiejsza technologia daje możliwości jeszcze dokładniejszego zapisu klimatu tych ważnych wydarzeń. Zapraszam do współpracy. Zapewniam zadowolenie z moich usług.
Kamerzysta Grzegorz, Rawicz
Grzegorz
Rawicz

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
7137 / 43
Naszym zadaniem jest utrwalanie najpiękniejszych chwil z życia Młodej Pary. Każdy bowiem chce mieć pamiątkę ze swojego ślubu. My jesteśmy tu po to by dla Was ją stworzyć. Serdecznie zapraszamy!
Kamerzysta Aleksander, Poznań
Aleksander
Poznań

CENA:
1850 ZŁ / SESJA
11094 / 195
Oferuję profesjonalną obsługę wideo uroczystości ślubnych i weselnych. Zapraszam! Na pewno uda nam się dojść do porozumienia, a efekt mojej pracy będzie wspaniałą pamiątką z tego wyjątkowego dnia!
Kamerzysta Krystian, Międzychód
Krystian
Międzychód

CENA:
4300 ZŁ / SESJA
32810 / 206
Moja oferta jest skierowana do ludzi odważnych i otwartych, oczekujących niebanalnych rozwiązań. Wykonuję reportaże ślubne. Jestem otwarty na wszelkie sugestie ze strony Państwa. Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami mojej oferty.
Kamerzysta Artur, Poznań
Artur
Poznań

CENA:
2300 ZŁ / SESJA
2680 / 56
Oferujemy Państwu usługi z zakresu ślubnej i weselnej fotografii. Paulo Coelho powiedział, że "To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące. Spełniajcie marzenia, a my Wam w tym pomożemy. Wykonamy dla Panstwa piękne zdjęcia, które stworzą wyjątkową pamiątkę. Bierzemy pod uwagę wszelkie Państwa sugestie. Zapraszamy do współpracy.
Kamerzysta Robert, Kalisz
Robert
Kalisz

CENA:
1300 ZŁ / SESJA
1174 / 39
Wszelkie uroczystości to unikatowe chwile w życiu każdego człowieka. Dbamy więc, aby nasze realizacje miał swój niepowtarzalny urok.
Kamerzysta Andrzej, Poznań
Andrzej
Poznań

CENA:
1300 ZŁ / SESJA
6644 / 158
KAMERZYSTA MIESIĄCA: KWIECIEŃ 2017
Realizuję nagrania ze ślubów i wesel. Możecie Państwo liczyć na oryginalny scenariusz filmu. Zapewniamy płynność nagrania (Silde Kamera,GlidecamHD-series 2000) oraz idealnie czysty dźwięk (rejestrator -zommH2n). Zapraszamy do współpracy.
Kamerzysta Wojciech, Poznań
Wojciech
Poznań

CENA:
1450 ZŁ / SESJA
370 / 6
Usługi wideofilmowania ślubów i wesel. Działamy na rynku od lat 80-tych. Najwyższej jakości nagranie Full HD. Zapis na DVD, BD i pendrive.
Kamerzysta Bartosz, Poznań
Bartosz
Poznań

CENA:
3150 ZŁ / SESJA
2051 / 51
Film ślubny to pięknie opowiedziana historia o miłości Nowożeńców. Jeśli oczekujecie niebanalnego efektu, zapraszam do mnie!
Kamerzysta Tomasz, Wągrowiec
Tomasz
Wągrowiec

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
2089 / 42
Oferta rejestrowania wspaniałych chwil dnia ślubu i wesela. Realizujemy usługi filmowania wielu imprez okolicznościowych w najwyższej jakości. Zachęcamy wszystkie Młode Pary do sprawdzenia naszej bogatej oferty.
Kamerzysta Sławomir, Poznań
Sławomir
Poznań

CENA:
1350 ZŁ / SESJA
2610 / 73
Uroczystość zaślubin to wielkie wydarzenie, wymagające odpowiedniej oprawy filmowej. Proponujemy swoje usługi dostosowując się również do państwa budżetu. Dysponujemy filmami jakości HD i DVD jak również 4-minutowymi teledyskami, które są skrótem z całości uroczystości.Gwarantujemy usługi wysokiej jakości.
Kamerzysta Sławomir, Trzcianka
Sławomir
Trzcianka

CENA:
1550 ZŁ / SESJA
543 / 7
Wykorzystujemy 10-letnie doświadczenie, dzięki czemu nasze filmy i fotografie są na najwyższym poziomie. Zawsze nowe rozwiązania, filmowanie z powietrza, teledyski ślubne. Jakość w odpowiedniej cenie. Zapraszamy.
Kamerzysta Sławomir, Budzyń
Sławomir
Budzyń

CENA:
2200 ZŁ / SESJA
270 / 4
Mój profesjonalizm, doświadczenie i pełne zaangażowanie gwarantują Państwu piękną pamiątkę z jednego z najważniejszych dni w Państwa życiu.
Kamerzysta Marek, Poznań
Marek
Poznań

CENA:
1750 ZŁ / SESJA
450 / 3
Wieloeletnie doświadczenie w pracy operatora kamery oraz montowaniu filmów w stylu klasycznym. Zapraszam!
Kamerzysta sandra, Swarzędz
sandra
Swarzędz

CENA:
2700 ZŁ / SESJA
451 / 7
Firma realizująca wideofilmowanie i fotografowanie ślubów i wesel. Doświadczenie pozwala nam tworzyć dla Państwa unikalne pamiatki w postaci reportażu ślubnego foto i wideo. Zapraszamy!
Kamerzysta Krystian, Grodzisk Wielkopolski
Krystian
Grodzisk Wielkopolski

CENA:
3200 ZŁ / SESJA
17772 / 95
VIDEOFILMOWANIE DSLR LUSTRZANKAMI CYFROWYMI
Kamerzysta Szymon, Poznań
Szymon
Poznań

CENA:
2650 ZŁ / SESJA
153 / 14
Nasz zespół cechuje głównie doświadczenie i zadowolenie z tego co robimy. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, dlatego możemy dojechać do każdego miejsca w Polsce i zrealizować, nawet najbardziej oryginalną sesję filmową. Naszą najlepszą wizytówką jest wieloletnie doświadczenie oraz grono zadowolonych klientów. Wśród nich jest również wielu znanych artystów.
Kamerzysta Łukasz, Kalisz
Łukasz
Kalisz

CENA:
2650 ZŁ / SESJA
223 / 7
Utrwalimy Wasz wyjątkowy dzień jako piękną pamiątkę w postaci filmu.
Kamerzysta Łukasz, Jastrowie
Łukasz
Jastrowie

CENA:
2099 ZŁ / SESJA
161 / 4
Oferujemy wyjątkową pamiątkę z Waszego ślubu, do której z chęcią będziecie wracać.
Kamerzysta MICHAŁ, Poznań
MICHAŁ
Poznań

CENA:
1200 ZŁ / SESJA
221 / 14
Filmowanie ślubów i wesel w konkurencyjnych cenach. Szeroki wachlarz usług. Doświadczenie i pełen profesjonalizm. Zapraszamy do poznania szczegółów, by poznać możliwości naszego Studia.
Kamerzysta Ewa, Leszno
Ewa
Leszno

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
7187 / 65
Poszukujesz profesjonalistów zamiast niedzielnych kamerzystów? Nasza oferta na pewno będzie dla Ciebie interesująca. Wszystkich zachęcamy do jej prezentacji.
Kamerzysta Maciej, Międzychód
Maciej
Międzychód

CENA:
1650 ZŁ / SESJA
6961 / 35
Sposobem na uwiecznienie niezapomnianych chwil z tego wyjątkowego dla Pary Młodej dnia, jest filmowanie. Gwarantuję filmy wykonane profesjonalnie, filmy, do których będziecie wracać po latach i wspominać tamten czas.
Kamerzysta Cezary, Śrem
Cezary
Śrem

CENA:
1450 ZŁ / SESJA
3600 / 39
Każdy ślub to osobna, niepowtarzalna historia. Warto ją uwiecznić. Zarejestrowany film zawierać będzie wiele energii oraz emocji. Będzie także piękną pamiątką z tak ważnych dla Was chwil.
Kamerzysta Bartosz, Swarzędz
Bartosz
Swarzędz

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
6065 / 55
Naszym zadaniem jest uchwycenie najpiękniejszych chwil Waszego życia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do obejrzenia naszych zrealizowanych produkcji filmowych.
Kamerzysta Romana, Kościan
Romana
Kościan

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
1230 / 4
Zapraszamy do poznania naszej oferty! Nasze filmy pozwolą zachować na zawsze pamięć tych wspoaniałych chwil z dnia ślubu i wesela. Sprawdź nasze nagrania i skontaktuj się z nami już teraz.
Liczba pozycji: 33
Wykonanie: DigiHex Systems