Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Monika

 - kamerzysta Opole
Filmy ślubne Opole, województwo Opolskie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 134

Napisz do kamerzysty

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

3000 zł
3000 zł

Sprzęt

  1. Kamery Canon C100 mk II  Canon Xha1s HDV, Canon 5D mkIII.
  2. Obiektywy Canon.
  3. Kran kamerowy.
  4. Stedycam.
  5. Satywy Manfrotto.
  6. Zestaw filtrów.
  7. PC - z Icore 7 i GT X285.
  8. Program Adobe Premier CC.
Kamerzysta Monika, Opole
Kamerzysta Monika, Opole Ocena: 5,00 / 5 6 opinii
...brakuje słów - po prostu profesjonalizm i jeszcze raz profesjonalizm na najwyższym poziomie! Super ludziska i w dodatku bardzo cierpliwi:-) Pomagający w każdej stresującej sytuacji przy okazji łapiąc cenne chwile w najważniejszym i najpiękniejszym dniu naszego życia. Serdecznie pozdrawiam! Polecam dalej bez żadnego zastanawiania się.
Maciej Justyna, ślub: 2017-08-12
Super!!! Profesjonalne ekipa
Małgosia i Paweł, ślub: 2013-05-04
Jestesmy bardzo zadowoleni ze wspolpracy. Film spelnil w 100% wszystkie nasze oczekiwania. Podczas ceremonii nie odczulismy obecnosci kamer. Polecamy wszystkim
Magdalena i Rafał Kabat, ślub: 2012-07-07
Nasz ślub odbył się 16 czerwca br .Film oraz zdjęcia wykonywali Monika oraz Bogus .Jesteśmy z ich pracy bardzo zadowoleni gdyż wykonali ją solidnie ,podeszli do sprawy poważnie,przy czym zachowali poczucie humoru.Są to ludzie ,którzy kochają swoją pracę.Film oraz zdjęcia są świetne.A nasi goście byli z nich bardzo zadowoleni.Ogólne podsumowując gdybyśmy mieli korzystać z ich usług ponownie to bez jakiegokolwiek zastanowienia.Było super dziękujemy i polecamy innym parom.
Joanna Kaczorowska Bartłomiej Rusin , ślub: 2012-06-16
Usługa wykonana bardzo profesjonalnie i w bardzo sympatycznej atmosferze. Firmę cechuje kreatywność, ale przede wszystkim realizuje ona oczekiwania pary młodej. Są również słowni i terminowi. Polecamy!
Róża Sagan, ślub: 2011-10-15
Film zrealizowany zgodnie z umową i naszymi wymogami. Film jest bardzo żywy i dobrze zrobiony, absolutnie nie nudzi :) cała rodzina jest zachwycona. Obecność kamerzystów na weselu bardzo dyskretna. Jedyny minus, to zbyt częste używanie rybiego oka na kamerze, ale to przecież kwestia do dogadania ;) polecam !!
Anna Adamowicz, ślub: 2011-09-24

Zobacz także innych kamerzystów

Robert - kamerzysta Opole

3000 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(1 opinia)
Poleceń: 7
Niezapomniane chwile uwiecznione przez profesjonalnych, kreatywnych i doświadczonych filmowców. Realizujemy filmy z uroczystości ślubnych i weselnych w całej Polsce. Wszystkie ...

Mariusz - kamerzysta Prudnik

2700 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 4
Jesteśmy zespołem pasjonującym się filmem z wykształceniem operatorskim. Dzięki dużej wiedzy i doświadczeniu staramy się tworzyć najpiękniejsze wspomnienia.

Robert - kamerzysta Opole

3000 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(1 opinia)
Poleceń: 7
Niezapomniane chwile uwiecznione przez profesjonalnych, kreatywnych i doświadczonych filmowców. Realizujemy filmy z uroczystości ślubnych i weselnych w całej Polsce. Wszystkie ...
Wykonanie: DigiHex Systems