Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wideofilmowanie i kamerzyści Opolskie

województwod Opolskie

5,00 / 5 z 58 opinii
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Film i fotografia ślubna to nasza pasja. Ku zadowoleniu naszych klientów potrafimy stworzyć dla Panstwa niezwykłą pamiątkę na kolejne lata życia. Warto sięgać po wspomnienia. Wykonujemy wideoreportaże już od 1190 zł. Pakiety foto + video już od 1890 zł. Dla spóźnialskich i niezdecydowanych Par wyjątkowa oferta last minut. Zapraszamy!
Mamy bogate doświadczenie w zakresie filmowania. Oferujemy usługi dwóch kamerzystów w cenie jednego. Filmujemy na lustrzankach. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Nasza praca - Wasze wspomnienia. Zajmujemy sie filmowaniem i fotografowaniem uroczystości ślubnych i weselnych. Gwarantujemy rzetelność i wysoką jakość usług. Zapraszamy!
Realizujemy Państwa życzenia w zakresie filmowania i fotografowania ślubnych i weselnych uroczystości. Realizujemy zlecenia w oparciu o Państwa indywidualne potrzeby i pragnienia. Zawsze znajdujemy "złoty środek" ? Zachęcamy do kontaktu!
Zapewnimy Wam film, który będzie pamiątką na lata oraz zawsze przywoła klimat tego wspaniałego dnia!
Staranna realizacja całego procesu powstawania Waszych filmów! Gwarancja satysfakcji :)
Ceny zaczynają się od 2100zł. Kreatywność, profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie ? te słowa nalejepiej mnie opisują. Zapraszam Młode Pary do kontaktu celem omówienia wzystkich szczegółów oferty.
Obsługujemy uroczystości ślubne i weselne. Realizujemy filmy nowoczesne i dynamiczne w formacie DVD i Full HD. Filmujemy lustrzankami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Kierujemy nasze usługi do wszystkich klientów indywidualnych, firm, a także instytucji. Nasza praca jest gwarancją niezapomnianego dokumentu ze ślubu i wesela, który jest jedyną w swoim rodzaju pamiątką. Oferujemy konkurencyjne ceny!
Zespół pasjonujący się filmem, posiadający wykształcenie operatorskie, wiedzę oraz doświadczenie - dzięki temu tworzymy najpiękniejsze wspomnienia.
Oferujemy Państwu niezapomniane chwile uwiecznione przez profesjonalnych, doświadczonych i kreatywnych filmowców. Wykonujemy usługi na terenie całego kraju. Zapraszamy.
Z chęcią zatrzymamy w kadrach chwile, które są dla Ciebie ważne, i które chcesz zapamiętać na zawsze. Skontaktuj się z nami :)
Kierujemy swoja ofertę do Par Młodych, które pragną mieć niebanalny i ciekawy film ze swojego wesela. gwarantujemy dynamiczny montaż, ciekawy podkład muzyczny oraz ciekawe pomysły. Operujemy profesjonalnym sprzętem. Zapraszamy
Oferujemy stworzony z pasją, piękny film, który pozwoli Wam przeżyć jeszcze raz te chwile. Zapraszam!
Profesjonalne, dynamiczne i ciekawe filmy ze ślubów i wesel. Gwarantujemy pełne zadowolenie klientów. Zapraszamy do poznania szczegółów oferty!
Liczba pozycji: 15
Wykonanie: DigiHex Systems