Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wideofilmowanie i kamerzyści Kujawy

filmy ślubne Kujawsko-Pomorskie

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Kamerzysta Marek, Grudziądz
Marek
Grudziądz

CENA:
2900 ZŁ / SESJA
13699 / 72
Oferujemy wykonanie profesjonalnej filmowej pamiątki ze ślubu i wesela Młodej Pary. Nasze usługi to doskonała jakość obrazu i dźwięku oraz nowoczesny montaż. Jesteśmy otwarci na wszelkie wyzwania ze strony Państwa. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!
Kamerzysta IWONA, Bydgoszcz
IWONA
Bydgoszcz

CENA:
2390 ZŁ / SESJA
640 / 36
Wideofilmowanie w najnowszej technologii jakości 4K + cztery kamery + dron + fotografia! Zapraszamy!
Kamerzysta Tomasz, Bydgoszcz
Tomasz
Bydgoszcz

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
3317 / 34
Oferujemy profesjonalne oraz kompleksowe usługi video. Obsługujemy śluby i wesela. Liczy się dla nas jakość oraz to aby sprostać Waszym wymaganiom. Naszym atutem są rekomendacje zadowolonych Klientów oraz duże doświadczenie!
Kamerzysta Marcin, Włocławek
Marcin
Włocławek

CENA:
1250 ZŁ / SESJA
1841 / 31
Profesjonalna realizacja wideofilmowania ślubów i wesel. Moja oferta skierowana jest do wszystkich osób, które chcą by ich nagranie było pełne wzruszeń i uśmiechu. Wykorzystuję profesjonalny sprzęt, który zapewnia jakość HD.
Kamerzysta Radosław, Bydgoszcz
Radosław
Bydgoszcz

CENA:
1700 ZŁ / SESJA
1798 / 16
Wideofilmowanie imprez. Oferta skierowana do Par Młodych, którzy chcą mieć wymarzony film ze swojego wesela!
Kamerzysta Maciej, Bydgoszcz
Maciej
Bydgoszcz

CENA:
1550 ZŁ / SESJA
8878 / 73
Umiejętność odczuwania przez twórcę filmu emocji towarzyszących uczestnikom wydarzenia, oraz niezwykła wrażliwość ? to pozwala odbiorcy uzyskać satysfakcję z otrzymanego produktu.
Kamerzysta Sławomir, Toruń
Sławomir
Toruń

CENA:
1750 ZŁ / SESJA
798 / 5
Usługi wideofilmowania i fotografii ślubnej. Naszym celem zawsze jest satysfakcja Klienta. Zawsze indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia. Idealna pamiątka na lata. Zapraszamy do poznania szczzegółów.
Kamerzysta Rafał, Włocławek
Rafał
Włocławek

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
968 / 14
Realizujemy profesjonalne filmy ślubne. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia! Każdy fil, którzy stworzyliśmy jest inny!
Kamerzysta Tomasz, Toruń
Tomasz
Toruń

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
1026 / 38
Oferta skierowana dla wszystkich wymagających Par Młodych. Wiemy, że dzień ślubu jest najważniejszy w Waszym życiu i dlatego cenimy sobie profesjonalizm oraz najwyższą jakość filmu. Nasze pełnoklatkowe aparaty fotograficzne pozwalają uzyskać obraz zbliżony do kinowego. Kilku operatorów kamery uwieczni obraz z różnych perspektyw, dzięki czemu efekt będzie jedyny w swoim rodzaju.
Kamerzysta Roman, Bydgoszcz
Roman
Bydgoszcz

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
6741 / 82
Ofertę kierujemy do wszystkich Młodych Par, które pragną mieć jedyną w swoim rodzaju pamiątkę z dnia ślubu i wesela! "Dla Was zatrzymamy czas" Sprawimy, że chwile wielkich uniesień będą niezapomniane.
Kamerzysta Marcin, Bydgoszcz
Marcin
Bydgoszcz

CENA:
2300 ZŁ / SESJA
8818 / 45
Z wielką przyjemnością wykonujemy filmy z okazji ślubów i wesel. Każdy film przez nas wykonany wyróżnia się spośród innych. Unikamy przerostu formy nad treścią. Bierzemy pod uwagę wszelkie sugestie ze strony Państwa, dlatego każdy film wyróżnia się indywidualnością. Może być wykonany z jednej lub dwóch kamer. Zależy nam na stworzeniu niezwykłej pamiątki na kolejne lata Państwa życia. Zapraszamy do współpracy.
Kamerzysta Łukasz, Grudziądz
Łukasz
Grudziądz

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
104 / 2
Gwarantujemy osobiste podejście do każdego klienta oraz staranność i dbałość o szczegóły. Przez co w trakcie tego wielkiego dnia będziecie mogli cieszyć się z każdej chwili, wiedząc, że materiał przez nas opracowany usatysfakcjonuje Was w zupełności.
Kamerzysta Piotr, Grudziądz
Piotr
Grudziądz

CENA:
1650 ZŁ / SESJA
6028 / 35
Zajmujemy się utrwalaniem najpiękniejszych chwil Waszego życia. Filmowanie ślubów i wesel to dla nas wielkie wyzwanie. Ofertę kierujemy do wszystkich Par Młodych, które marzą o wspaniałej ślubnej pamiątce - filmie, w którym grają główną rolę. Zapraszamy!
Kamerzysta Adam, Bydgoszcz
Adam
Bydgoszcz

CENA:
2400 ZŁ / SESJA
7407 / 77
Oferujemy filmy dla wymagających, profesjonalne filmy ślubno - weselne w konwencji reportażu TV, filmu dokumentalnego i fabularnego. Używamy profesjonalnych kamer Sony i lustrzanki Cannon, umożliwia nam to osiągnięcie celu jakim jest film z Wami w roli głównej!
Kamerzysta Adam, Toruń
Adam
Toruń

CENA:
3200 ZŁ / SESJA
5099 / 43
Kierujemy naszą ofertę do ludzi, którzy oczekują czegoś więcej niż tylko zwykłego reportażu ślubno - weselnego. Wykonujemy filmy niebanalne, oddające klimat oraz indywidualny charakter Państwa Młodych. Bierzemy pod uwagę wszelkie sugestie ze strony Państwa. Jesteśmy otwarci na wielkie wyzwania.
Kamerzysta Marek, Pakość
Marek
Pakość

CENA:
1200 ZŁ / SESJA
4209 / 28
Zachowaj niezapomniane przeżycia nie tylko w pamięci... Profesjonalne nagranie wesela to niezwykła pamiątka nie tylko dla Was, ale również dla Waszych bliskich.
Kamerzysta Artur, Włocławek
Artur
Włocławek

CENA:
4000 ZŁ / SESJA
4651 / 42
Niepowtarzalny dzień w Waszym życiu może być profesjonalnie zarejestrowany z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu z uwzględnieniem aktualnych filmowych trendów. Zapraszam do poznania szczegółów oferty.
Kamerzysta Rafał, Bydgoszcz
Rafał
Bydgoszcz

CENA:
2200 ZŁ / SESJA
3471 / 19
Jesteśmy młodym i kreatywnym zespołem filmowców, który zawsze stara się zrealizować wyjątkowy reportaż z Państwa Ślubu. Nasza produkcja ma za zadanie przypominać klimat tamtych dni. Zapraszamy Państwa na prezentację naszych nagrań, gdzie będziecie mogli to wszystko zobaczyć.
Kamerzysta Damian, Bydgoszcz
Damian
Bydgoszcz

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
3600 / 12
Pomagamy Państwu zatrzymać wspomnienia na dłużej. Nagrywamy śluby i wesela oraz uroczystości okolicznościowe.Miłe chwile bywają ulotne a my jesteśmy po to, by ten najważniejszy w życiu dzień zatrzymać na zawsze. Gwarantujemy wysoką jakość i profesjonalizm w działaniu.
Kamerzysta Władysław, Torun
Władysław
Torun

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
1819 / 5
Wykonam film zgodnie z Waszymi pragnieniami. Jestem otwarty na wszelkie Państwa wskazówki, a moje zrealizowane projekty oraz bogate doświadczenie dowodzą jakości. Zachęcam do poznania szczegółów mojej oferty.
Kamerzysta Mariusz, Bydgoszcz
Mariusz
Bydgoszcz

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
1444 / 7
Cechuje nas brak nudy oraz pomysłowość. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, oryginalnie oraz profesjonalnie. Zapraszamy na spotkanie oraz do zapoznania się z naszą ofertą!
Kamerzysta Stanisław, Grudziądz
Stanisław
Grudziądz

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
1363 / 7
Realizujemy w filmy na terenie całej Polski. Zapewniamy indywidualne i profesjonalne podejście do klienta. Zapewniamy liczne promocje oraz niespodzianki! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Kamerzysta Krystian, Inowrocław
Krystian
Inowrocław

CENA:
1300 ZŁ / SESJA
520 / 6
Tani i profesjonalny kamerzysta ślubny. Zapraszam serdecznie do kontaktu ze mną!
Kamerzysta Jarosław, Aleksandrów Kujawski
Jarosław
Aleksandrów Kujawski

CENA:
1400 ZŁ / SESJA
388 / 4
Oferta wideofilmowania i fotografowania ślubów i wesel. Konkurencyjne cenny! Zapraszamy!
Liczba pozycji: 24
Wykonanie: DigiHex Systems