Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wideofilmowanie i kamerzyści Dolny Śląsk

filmy ślubne Dolnośląskie

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Kamerzysta Paweł, Wrocław
Paweł
Wrocław

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
71129 / 1156
Nasza oferta skierowana jest do tych z Państwa, którzy pragną posiadać film ze swojej ślubnej i weselnej uroczystości. Kierujemy się w pracy profesjonalizmem. Dołożymy wszelkich starań, aby przekazany przez nas materiał był bogaty w najważniejsze treści i zachwycał pod każdym względem. Zapraszamy do współpracy.
Kamerzysta Michał, Wrocław
Michał
Wrocław

CENA:
1900 ZŁ / SESJA
16436 / 257
Oferuję profesjonalną realizację filmu ze ślubu i wesela. Przez 6 lat swojej działalności zdobyłem doświadczenie telewizyjne oraz dziesiątki rekomendacji od Młodych Par. Efektem moich prac są nagrania przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Zapewniam zadowolenie. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
Kamerzysta Mariusz, Wrocław
Mariusz
Wrocław

CENA:
1750 ZŁ / SESJA
15720 / 205
Oferujemy indywidualne podejście do każdego zamówienia. Filmowanie wesel to coś więcej niż tylko zwykły reportaż z uroczystości. Niezwykle istotna jest dla mnie współpraca z Młodą Parą. Realizuję wszystkie Państwa oczekiwania. Profesjonalizm oraz bogate doświadczenie pozwala mi na realizację wszystkich Państwa życzeń.
Kamerzysta Krzysztof, Wrocław
Krzysztof
Wrocław

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
25682 / 534
Witam serdecznie na mojej stromnej stronie wszystkich odwiedzających! Zachęcam do poznania mojej oferty na rok 2014 ? jest jeszcze kilka wolnych terminów! UWAGA ? nowe filmy w galerii!!! Dla wszytkich Młodych Par biorących ślub w MARCU lub KWIETNIU ? promocyjne oferty!
Kamerzysta Paweł, Wrocław
Paweł
Wrocław

CENA:
2200 ZŁ / SESJA
23799 / 445
Oferujemy profesjonalną realizację filmu z uroczystości ślubnej. Dodatkowy rabat udzielany w przypadku usługi łączonej z fotografowaniem. Mamy bogate doświadczenie. Na swoim koncie udział w realizacjach telewizyjnych, praca przy produkcji teledysków, reportaży oraz ogromnej ilości ślubnych filmów. Satysfakcja oraz sympatyczna obsługa gwarantowane! Zapraszamy do współpracy.
Kamerzysta Jacek, Wrocław
Jacek
Wrocław

CENA:
2100 ZŁ / SESJA
12501 / 130
Zajmujemy się filmowaniem i fotografowaniem ślubnych i weselnych uroczystości. Cechuje nas wysoka jakość i fachowe podejście do klienta. Jesteśmy kreatywni w działaniu. Na naszej stronie jest bogata galeria filmów i fotografii. Kontakt z klientem jest dla nas bardzo ważny. Zapraszamy do współpracy.
Kamerzysta Krzysztof, Bardo
Krzysztof
Bardo

CENA:
1400 ZŁ / SESJA
10839 / 122
Zachęcam Państwa do skorzystania z oferty, która spełni Wasze oczekiwania. Moje zrealizowane nagrania oraz ogromne doświadczenie pozwalają mi na realizację unikatowych filmów, pamiątek na całe życie. Dzięki temu możecie Państwo wielokrotnie przeżywać na nowo magię tamtych chwil! Zapraszam do współpracy.
Kamerzysta Jola, Wrocław
Jola
Wrocław

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
37124 / 192
Jeżeli marzycie o tym, aby Wasz ślubny film był zrealizowany dynamicznie i profesjonalnie to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Jak zawsze dołożymy wszelkich starań, aby otrzymany on nas materiał był oglądany przez Was i Waszych gości dziesiątki razy! Zachęcamy do kontaktu z nami!
Kamerzysta Jacek, Legnica
Jacek
Legnica

CENA:
2100 ZŁ / SESJA
14615 / 131
Piękne chwile należy uwieczniać. Dzień ślubu i wesela jest jedną z takich chwil. Pamiątka w postaci filmu z tej uroczystości jest warta uwiecznienia. Po latach z łatwością można przywołać blask i czar minionych, pięknych wydarzeń. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, której efektem jest właśnie taka pamiątka!
Kamerzysta Dariusz, Wrocław
Dariusz
Wrocław

CENA:
2200 ZŁ / SESJA
4313 / 121
Po obejrzeniu naszych materiałów nie będziesz dalej musiał szukać operatorów :) Gwarantujemy jakość i satysfakcję. W pakiecie foto-wideo zapewniamy rabaty. Świadczymy usługi w kraju i za granicą.
Kamerzysta Marek, Jelcz-Laskowice
Marek
Jelcz-Laskowice

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
3855 / 56
Ślub jest jednym z najważniejszych momentów życia. Usługi filmowania pozwalają na ich zapamiętanie. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich ceniących sobie jakość takich pamiątek.
Kamerzysta Grzegorz, Wrocław
Grzegorz
Wrocław

CENA:
1550 ZŁ / SESJA
4119 / 81
Doświadczony kamerzysta i fotograf oferuje film i wideo w formacie Blu-Ray i DVD.Zaprasza Młode Pary do wspóracy w zakresie filmowania oraz fotografowania ślubnych i weselnych uroczystości. Zapewnia wysoką jakość usług.
Kamerzysta Sebastian, Wrocław
Sebastian
Wrocław

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
4393 / 150
Staram się uchwycić to co niezauważone. Oferuje profesjonalne filmowanie wesel i ślubów Parom Młodym, które cenią sobie oryginalne podejście. Moje doświadczenie jest gwarancją Waszego zadowolenia. Zapraszam!
Kamerzysta Ireneusz, Kamienna Góra
Ireneusz
Kamienna Góra

CENA:
1300 ZŁ / SESJA
12847 / 100
Filmuję nieprzerwanie od 15 lat. Jest to moja pasja. Dysponuję licencją z Kurii na filmowanie w obiektach sakralnych. Każdego klienta traktuję z należną mu indywidualnością. Z wielka powagą podchodzę do każdego ślubu. Zachęcam wszystkich do kontaktu i zapoznania się z moją ofertą!
Kamerzysta Piotr, Wrocław
Piotr
Wrocław

CENA:
1850 ZŁ / SESJA
4928 / 77
Podążanie za Parą Młodą od momentu błogosławieństwa do Oczepin...
Kamerzysta Cyprian, Polanica Zdrój
Cyprian
Polanica Zdrój

CENA:
2300 ZŁ / SESJA
12743 / 65
Zajmujemy się filmowaniem ślubnych uroczystości. Cechuje nas kreatywność działania i oryginalny sposób przedstawiania wyjątkowych sytuacji. Ślubne uroczystości powinny stać sie pamiątką na kolejne lata życia, dlatego czujemy odpowiedzialność za swoje wykonawstwo. Zapraszamy do współpracy.
Kamerzysta Rafał, Wrocław
Rafał
Wrocław

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
885 / 30
Jestem źródłem pozytywnej energii. Posiadam wiele humoru i pasji. Jestem nie tylko kamerzystą, ale także zajmuję się pracą wodzireja. Tworzę swobodną atmosferę, co pozwala mi nawiązać bezstresową relację na linii kamerzysta - para młoda i goście weselni.
Kamerzysta Damian, Wrocław
Damian
Wrocław

CENA:
1650 ZŁ / SESJA
1475 / 53
Filmowaniem oraz fotografowaniem wesel zajmujemy się od wielu lat. Jesteśmy rzetelni, kreatywni, nasi klienci są zadowoleni z uzyskanego efektu zdjęć oraz filmu w najlepszej jakości!
Kamerzysta Grzegorz, Lubin
Grzegorz
Lubin

CENA:
2100 ZŁ / SESJA
2457 / 33
Film z wesela i ślubu ukazuje Wasze szczęście, przypomina także to, jak Wasze wspólne życie się zaczęło. Gwarantujemy, że będziecie często do niego powracać. :)
Kamerzysta Sebastian, Wrocław
Sebastian
Wrocław

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
880 / 19
Wykorzystanie najnowocześniejszego sprzętu przy tworzeniu nowatorskich reportaży są gwarancją wielkiej satysfakcji i przyjemności podczas oglądania najważniejszych chwil swojego życia.
Kamerzysta Wiola, Wrocław
Wiola
Wrocław

CENA:
3500 ZŁ / SESJA
1066 / 53
Wideofilmowanie ślubów i wesel. Zapraszamy do poznania wszystkich szczegółów.
Kamerzysta Marcin, Wrocław
Marcin
Wrocław

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
1889 / 40
Jesteśmy profesjonalni i kreatywni. Korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu oraz oprogramowania do montażu. Zapraszamy!
Kamerzysta Alicja, Zgorzelec
Alicja
Zgorzelec

CENA:
1400 ZŁ / SESJA
1319 / 53
Proponujemy Państwu profesjonalne uwiecznianie wydarzeń podczas ślubów i wesel. Polecamy fotoreportaż w formie interesującego filmu, który będzie piękną pamiątką dla Państwa i rodziny. Zapraszamy.
Kamerzysta Marcin, Świdnica
Marcin
Świdnica

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
2162 / 50
dzień ślubu przepełniony jest wspaniałymi emocjami, to najważniejszy dzięń w życiu! Warto go uwiecznić by móc z przyjemnością do niego wracać...
Kamerzysta Łukasz, Wrocław
Łukasz
Wrocław

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
671 / 38
Posiadam doświadczenie w szeroko rozumianym filmowaniu imprez okolicznościowych i eventów sportowych. Atrakcyjna cena. Zapraszamy!
Kamerzysta Robert, Wrocław
Robert
Wrocław

CENA:
1900 ZŁ / SESJA
6728 / 86
Mamy to szczęście, że wideofilmowanie to jednocześnie nasza pasja i praca. Podchodzimy do tego zagadnienia bardzo poważnie. Efekty naszej pracy są możliwe dzięki wykorzystaniu wieloletniego doświadczenia oraz dzięki odpowiednim umiejętnościom nabytym w tym czasie. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego zlecenia. Zapraszamy
Kamerzysta Łukasz, Wrocław
Łukasz
Wrocław

CENA:
2399 ZŁ / SESJA
7516 / 87
Jeśli do profesjonalnego sprzętu dodasz profesjonalne podejście wyjdzie dobry reportaż. Dodaj jednak jeszcze szczyptę pasji i zaangażowania, a powstanie prawdziwy film - w HD z humorem i filmowymi przejściami. Filmowanie z pasją!
Kamerzysta Artur, Wrocław
Artur
Wrocław

CENA:
2100 ZŁ / SESJA
8335 / 328
Profesjonalnie realizujemy filmy z ślubów i wesel przy pomocy lustrzanek.Cechuje nas wysoka jakość oraz oryginalność wykonania. Zapraszamy na spotkanie i do zapoznania się z naszą ofertą!
Kamerzysta Kamil, Wrocław
Kamil
Wrocław

CENA:
2200 ZŁ / SESJA
10515 / 246
"Wspomnienia to jedyny wehikuł czasu jaki posiadamy." Zatrzymamy dla Was czas i dołożymy wszelkich starań, abyście przeżyli ten wyjątkowy dzień na nowo. Zapoznajcie się ze szczegółami naszej oferty!
Kamerzysta Dariusz, Wrocław
Dariusz
Wrocław

CENA:
1850 ZŁ / SESJA
440 / 2
Wideofilmowanie ślubów i wesel. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia wszystkich szczegółów.
Liczba pozycji: 49
Wykonanie: DigiHex Systems