Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wideofilmowanie i kamerzyści Dolny Śląsk

filmy ślubne Dolnośląskie

Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Kamerzysta Paweł, Wrocław
Paweł
Wrocław

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
69227 / 1081
Nasza oferta skierowana jest do tych z Państwa, którzy pragną posiadać film ze swojej ślubnej i weselnej uroczystości. Kierujemy się w pracy profesjonalizmem. Dołożymy wszelkich starań, aby przekazany przez nas materiał był bogaty w najważniejsze treści i zachwycał pod każdym względem. Zapraszamy do współpracy.
Kamerzysta Paweł, Wrocław
Paweł
Wrocław

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
23028 / 404
Oferujemy profesjonalną realizację filmu z uroczystości ślubnej. Dodatkowy rabat udzielany w przypadku usługi łączonej z fotografowaniem. Mamy bogate doświadczenie. Na swoim koncie udział w realizacjach telewizyjnych, praca przy produkcji teledysków, reportaży oraz ogromnej ilości ślubnych filmów. Satysfakcja oraz sympatyczna obsługa gwarantowane! Zapraszamy do współpracy.
Kamerzysta Michał, Wrocław
Michał
Wrocław

CENA:
1700 ZŁ / SESJA
15682 / 230
Oferuję profesjonalną realizację filmu ze ślubu i wesela. Przez 6 lat swojej działalności zdobyłem doświadczenie telewizyjne oraz dziesiątki rekomendacji od Młodych Par. Efektem moich prac są nagrania przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Zapewniam zadowolenie. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
Kamerzysta Krzysztof, Wrocław
Krzysztof
Wrocław

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
24385 / 463
Witam serdecznie na mojej stromnej stronie wszystkich odwiedzających! Zachęcam do poznania mojej oferty na rok 2014 ? jest jeszcze kilka wolnych terminów! UWAGA ? nowe filmy w galerii!!! Dla wszytkich Młodych Par biorących ślub w MARCU lub KWIETNIU ? promocyjne oferty!
Kamerzysta Mariusz, Wrocław
Mariusz
Wrocław

CENA:
1650 ZŁ / SESJA
14579 / 159
Oferujemy indywidualne podejście do każdego zamówienia. Filmowanie wesel to coś więcej niż tylko zwykły reportaż z uroczystości. Niezwykle istotna jest dla mnie współpraca z Młodą Parą. Realizuję wszystkie Państwa oczekiwania. Profesjonalizm oraz bogate doświadczenie pozwala mi na realizację wszystkich Państwa życzeń.
Kamerzysta Krzysztof, Bardo
Krzysztof
Bardo

CENA:
1400 ZŁ / SESJA
10407 / 114
Zachęcam Państwa do skorzystania z oferty, która spełni Wasze oczekiwania. Moje zrealizowane nagrania oraz ogromne doświadczenie pozwalają mi na realizację unikatowych filmów, pamiątek na całe życie. Dzięki temu możecie Państwo wielokrotnie przeżywać na nowo magię tamtych chwil! Zapraszam do współpracy.
Kamerzysta Jacek, Wrocław
Jacek
Wrocław

CENA:
2100 ZŁ / SESJA
11876 / 116
Zajmujemy się filmowaniem i fotografowaniem ślubnych i weselnych uroczystości. Cechuje nas wysoka jakość i fachowe podejście do klienta. Jesteśmy kreatywni w działaniu. Na naszej stronie jest bogata galeria filmów i fotografii. Kontakt z klientem jest dla nas bardzo ważny. Zapraszamy do współpracy.
Kamerzysta Jola, Wrocław
Jola
Wrocław

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
36379 / 177
Jeżeli marzycie o tym, aby Wasz ślubny film był zrealizowany dynamicznie i profesjonalnie to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Jak zawsze dołożymy wszelkich starań, aby otrzymany on nas materiał był oglądany przez Was i Waszych gości dziesiątki razy! Zachęcamy do kontaktu z nami!
Kamerzysta Cyprian, Polanica Zdrój
Cyprian
Polanica Zdrój

CENA:
2300 ZŁ / SESJA
12382 / 60
Zajmujemy się filmowaniem ślubnych uroczystości. Cechuje nas kreatywność działania i oryginalny sposób przedstawiania wyjątkowych sytuacji. Ślubne uroczystości powinny stać sie pamiątką na kolejne lata życia, dlatego czujemy odpowiedzialność za swoje wykonawstwo. Zapraszamy do współpracy.
Kamerzysta Robert, Wrocław
Robert
Wrocław

CENA:
1900 ZŁ / SESJA
6032 / 71
Mamy to szczęście, że wideofilmowanie to jednocześnie nasza pasja i praca. Podchodzimy do tego zagadnienia bardzo poważnie. Efekty naszej pracy są możliwe dzięki wykorzystaniu wieloletniego doświadczenia oraz dzięki odpowiednim umiejętnościom nabytym w tym czasie. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego zlecenia. Zapraszamy
Kamerzysta Marek, Jelcz-Laskowice
Marek
Jelcz-Laskowice

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
3203 / 47
KAMERZYSTA MIESIĄCA: LUTY 2017
Ślub jest jednym z najważniejszych momentów życia. Usługi filmowania pozwalają na ich zapamiętanie. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich ceniących sobie jakość takich pamiątek.
Kamerzysta Jacek, Legnica
Jacek
Legnica

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
14011 / 124
Piękne chwile należy uwieczniać. Dzień ślubu i wesela jest jedną z takich chwil. Pamiątka w postaci filmu z tej uroczystości jest warta uwiecznienia. Po latach z łatwością można przywołać blask i czar minionych, pięknych wydarzeń. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, której efektem jest właśnie taka pamiątka!
Kamerzysta Grzegorz, Wrocław
Grzegorz
Wrocław

CENA:
1550 ZŁ / SESJA
3687 / 68
Doświadczony kamerzysta i fotograf oferuje film i wideo w formacie Blu-Ray i DVD.Zaprasza Młode Pary do wspóracy w zakresie filmowania oraz fotografowania ślubnych i weselnych uroczystości. Zapewnia wysoką jakość usług.
Kamerzysta Ireneusz, Kamienna Góra
Ireneusz
Kamienna Góra

CENA:
1300 ZŁ / SESJA
12494 / 93
Filmuję nieprzerwanie od 15 lat. Jest to moja pasja. Dysponuję licencją z Kurii na filmowanie w obiektach sakralnych. Każdego klienta traktuję z należną mu indywidualnością. Z wielka powagą podchodzę do każdego ślubu. Zachęcam wszystkich do kontaktu i zapoznania się z moją ofertą!
Kamerzysta Dariusz, Wrocław
Dariusz
Wrocław

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
3746 / 97
Po obejrzeniu naszych materiałów nie będziesz dalej musiał szukać operatorów :) Gwarantujemy jakość i satysfakcję. W pakiecie foto-wideo zapewniamy rabaty. Świadczymy usługi w kraju i za granicą.
Kamerzysta Sebastian, Wrocław
Sebastian
Wrocław

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
3840 / 128
Staram się uchwycić to co niezauważone. Oferuje profesjonalne filmowanie wesel i ślubów Parom Młodym, które cenią sobie oryginalne podejście. Moje doświadczenie jest gwarancją Waszego zadowolenia. Zapraszam!
Kamerzysta Stanisław, Kłodzko
Stanisław
Kłodzko

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
1754 / 27
Jesteśmy profesjonalistami pod każdym względem. Realizujemy filmy w wyjątkowy sposób. Swoją ofertę szczególnie kierujemy do Młodych Par. Działamy w Kłodzku i okolicach. Zapraszamy!
Kamerzysta Mariusz, Kłodzko
Mariusz
Kłodzko

CENA:
1350 ZŁ / SESJA
1442 / 44
Dzień ślubu to dzień wyjątkowy i magiczny, dlatego staramy się tą magię utrwalić na lata, by można do niej powracać raz za razem..
Kamerzysta Łukasz, Wrocław
Łukasz
Wrocław

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
303 / 15
Posiadam doświadczenie w szeroko rozumianym filmowaniu imprez okolicznościowych i eventów sportowych. Atrakcyjna cena. Zapraszamy!
Kamerzysta Michał, Legnica
Michał
Legnica

CENA:
3500 ZŁ / SESJA
3125 / 96
Doświadczony zespół z wieloletnim stażem Oferuje filmowanie i fotografowanie ślubów o wesel. W swojej pracy kierujemy sie pasją. Wszystko dla Was i z myślą o Was. Wspaniały film i zdjęcia przepełnione uczuciami będą dla Państwa pamiątką na kolejne lata wspólnego życia.
Kamerzysta Marcin, Wrocław
Marcin
Wrocław

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
1549 / 34
Jesteśmy profesjonalni i kreatywni. Korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu oraz oprogramowania do montażu. Zapraszamy!
Kamerzysta Michał, Świdnica
Michał
Świdnica

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
970 / 22
Gwarantujemy, że Wasz film weselny będzie wyjątkowy! Każde zlecenie realizowane jest z indywidualnym podejście, nieszablonowo.
Kamerzysta Alicja, Zgorzelec
Alicja
Zgorzelec

CENA:
1400 ZŁ / SESJA
999 / 35
Proponujemy Państwu profesjonalne uwiecznianie wydarzeń podczas ślubów i wesel. Polecamy fotoreportaż w formie interesującego filmu, który będzie piękną pamiątką dla Państwa i rodziny. Zapraszamy.
Kamerzysta Marcin, Świdnica
Marcin
Świdnica

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
1776 / 40
dzień ślubu przepełniony jest wspaniałymi emocjami, to najważniejszy dzięń w życiu! Warto go uwiecznić by móc z przyjemnością do niego wracać...
Kamerzysta Damian, Wrocław
Damian
Wrocław

CENA:
1650 ZŁ / SESJA
1073 / 37
Filmowaniem oraz fotografowaniem wesel zajmujemy się od wielu lat. Jesteśmy rzetelni, kreatywni, nasi klienci są zadowoleni z uzyskanego efektu zdjęć oraz filmu w najlepszej jakości!
Kamerzysta Artur, Wrocław
Artur
Wrocław

CENA:
2100 ZŁ / SESJA
7682 / 286
Profesjonalnie realizujemy filmy z ślubów i wesel przy pomocy lustrzanek.Cechuje nas wysoka jakość oraz oryginalność wykonania. Zapraszamy na spotkanie i do zapoznania się z naszą ofertą!
Kamerzysta Seweryn, Lubin
Seweryn
Lubin

CENA:
2100 ZŁ / SESJA
571 / 27
Profesjonalne wideofilmowanie ślubów i wesel. Wykorzystujemy wysokiej klasy sprzęt, w tym stabilizatory, obiektywy oraz szyny podjazdowe. Najwyższej jakości obraz i dźwięk. Jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły i realizujemy potrzeby klienta zgodnie z oczekiwaniami. Oferujemy atrakcyjne ceny i najwyższą jakość. Zapraszamy wszystkich do poznania szczegółów oferty!
Kamerzysta Kamil, Wrocław
Kamil
Wrocław

CENA:
2200 ZŁ / SESJA
9989 / 235
"Wspomnienia to jedyny wehikuł czasu jaki posiadamy." Zatrzymamy dla Was czas i dołożymy wszelkich starań, abyście przeżyli ten wyjątkowy dzień na nowo. Zapoznajcie się ze szczegółami naszej oferty!
Kamerzysta Bartłomiej, Wrocław
Bartłomiej
Wrocław

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
245 / 1
Pełen profesjonalizm i pasja w tworzeniu filmu ślubnego. Dynamika filmu i ciekawe pomysły gwarantują powstanie wspaniałej pamiątki z tego cudownego wydarzenia, jakim jest ślub i wesele.
Kamerzysta Rafał, Wrocław
Rafał
Wrocław

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
213 / 5
Jestem źródłem pozytywnej energii. Posiadam wiele humoru i pasji. Jestem nie tylko kamerzystą, ale także zajmuję się pracą wodzireja. Tworzę swobodną atmosferę, co pozwala mi nawiązać bezstresową relację na linii kamerzysta - para młoda i goście weselni.
Liczba pozycji: 56
Wykonanie: DigiHex Systems