Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wideofilmowanie Zielona Góra

Filmy ślubne Zielona Góra - 46 kamerzystów

Wideofilmowanie - województwo Lubuskie
Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Kamerzysta Iwona i Łukasz, Zielona Góra
Iwona i Łukasz
Zielona Góra

CENA:
2700 ZŁ / SESJA
10162 / 169
Damsko - męski punkt widzenia w Waszym reportażu ślubnym. Nasze filmy ślubne to efekt lat doświadczenia, profesjonalizmu i nowoczesnego sprzętu. Kreatywność, pasja, dyskrecja - to my! Jesteśmy trzyosobowym zespołem. Filmujemy we dwoje plus fotograf . Dron i fotobudka w pakietach foto-wideo
Kamerzysta Ania i Robert, Zielona Góra
Ania i Robert
Zielona Góra

CENA:
1900 ZŁ / SESJA
12357 / 188
Zapraszamy Wszystkich serdecznie do skorzystania z naszej oferty! Przy wyborze opcji Film + Foto Promocja. Już teraz skontaktuj się z nami, by ustalić wszystkie szczegóły. Jesteśmy elastyczni i do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie!
Kamerzysta Adrian, Zielona Góra
Adrian
Zielona Góra

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
2762 / 36
Może nie jesteśmy najtańsi ale zapewnimy, że często będziecie powracać do naszej produkcji. Pamiątka z dnia ślubu jest bardzo ważna. Warto zadbać o profesjonalistów, którzy dla Was ją wykonają! Zapraszamy!
Kamerzysta Rafał, Zielona Góra
Rafał
Zielona Góra

CENA:
4500 ZŁ / SESJA
22868 / 88
Najlepsze wielokamerowe filmy. Nowoczesne teledyski. Najwyższa jakość. Wszystko jest możliwe. Ujęcia z powietrza i podwodą. Bezpłatny dojazd. Zobacz! Warto.
Kamerzysta Krzysztof, Zielona Góra
Krzysztof
Zielona Góra

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
1203 / 6
Świeży , nowoczesny , dynamiczny montaż. Bardzo zaawansowany , różnorodny sprzęt ( m.in. kamery z wymiennymi obiektywami , slidery , systemy stabilizacji , rejestratory dźwięku ). W każdym filmie niepowielane niespodzianki dla Młodych. Jestem otwarty na uwagi i sugestie Młodej Pary.
Kamerzysta Roman, Zielona Góra
Roman
Zielona Góra

CENA:
2300 ZŁ / SESJA
436 / 39
Wasze filmy będą emanować blaskiem, ciepłem i delikatnością. ... uwieczniamy emocje ... spełniamy marzenia. FOTO + FILM
Kamerzysta Paweł, Wrocław
Paweł
Wrocław

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
70825 / 1144
Lotnym okiem szukamy Waszych emocji!
Kamerzysta Paweł, Wrocław
Paweł
Wrocław

CENA:
2200 ZŁ / SESJA
23685 / 439
... Wasza filmowo fotograficzna opowieść ślubna ...
Kamerzysta Grzegorz, Wrocław
Grzegorz
Wrocław

CENA:
1550 ZŁ / SESJA
4010 / 77
Film i Foto w formacie Blu-Ray i DVD. Sprawdzony kamerzysta i fotograf. Lata praktyki robią ...
Kamerzysta Sebastian, Wrocław
Sebastian
Wrocław

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
4287 / 147
Staram się pokazać to, czego beze mnie, nikt by nie zobaczył. Usługi profesjonalnego filmowanie wesel ...
Liczba pozycji: 46
Województwo Lubuskie – zobacz listę kamerzystów z innych miast:
Filmy ślubne Zielona Góra - nasz przewodnik

Kamerzysta na każdym ślubie jest postacią starannie poszukiwaną. Każdej Młodej Parze zależy na oryginalnych filmach, które mają być pamiątką na całe życie. Dlatego właśnie wybór filmowca nie może być przypadkowy. Nasz serwis postarał się o to, żebyście Państwo mogli skorzystać z usług ludzi, dla których wideofilmowanie to nie tylko zawód, ale wielka pasja. Spełniają swoje marzenia. Ślub jest dla nich tematem pozwalającym rozwijać skrzydła. Podobnie jest ze ślubnym fotografem, których oferty można odnaleźć na stronie http://www.fotograf-wesele.pl/Zielona+Góra. Uczucia można malować na wiele sposobów w zależności od indywidualnych potrzeb głównych bohaterów. Szczególnie ważna jest sesja na łonie natury. Tutaj można wyrażać siebie, kreować swój wizerunek na wiele sposobów. Malownicze miejsca temu sprzyjają a fantazja nie zna granic. Warto skorzystać z usług oferowanych przez nasz serwis.

Jeśli planujecie ślub, na pewno wiecie, że oprócz wyboru daty, miejsca przyjęcia weselnego, sukni ślubnej czy kwiatów, trzeba zadbać o to, by oprócz wspomnień mieć także namacalną pamiątkę z tego ważnego wydarzenia. Doskonałym pomysłem jest wynajęcie kamerzysty, który uwieczni nie tylko ceremonię ślubną i zabawę weselną, ale również pierwsze chwile młodych ludzi jako małżeństwa. Zazwyczaj dzieje się tak, że para młoda jedzie na tak zwaną sesję, gdzieś w plener. Profesjonalny kamerzysta doradza miejsca, które są idealnym tłem do nagrania kilku scen. Jeśli chodzi o mieszkańców Zielonej Góry, oni także znajdą coś dla siebie.

 

Najlepsze plenery ślubne w Zielonej Górze

 

W poszukiwaniu ciekawych plenerów warto wybrać się do Parku Winnego. Zielona Góra słynie z produkcji wina, nic więc dziwnego, że jeden z pięciu parków w mieście ma taką właśnie nazwę. Co więcej, jest usytuowany na Winnym Wzgórzu, a jego część zajmuje... winnica. Romantyczny spacer młodej pary można nakręcić w jednej z wielu urokliwych alejek lub wśród ciekawych rzeźb ustawionych w parku.

 

Na szczycie wspomnianego już Winnego Wzgórza znajduje się Palmiarnia. W jej wnętrzach kryje się ponad dwieście gatunków roślin. Ale to nie wszystko, znajduje się tu bowiem restauracja, której stoliki ustawiono pośród roślin. Poza tym w palmiarni można podziwiać żółwie wodne oraz tropikalne ryby. Nieopodal Palmiarni znajduje się fontanna. Jest bardzo charakterystyczna, ponieważ na jej szczycie umieszczono kulę ziemską.

 

Miłośnikom historii można polecić odwiedziny w Muzeum Ziemi Lubuskiej. Wnętrza założonego w 1922 roku muzeum kryją wiele ciekawych ekspozycji. Warto wiedzieć, że jednym z jego działów jest jedyne w Polsce Muzeum Wina. Jeśli natomiast stawiacie na oryginalność i lubicie czarny humor, zajrzyjcie do najnowszego działu – Muzeum Tortur.

 

Film ślubny w okolicach Zielonej Góry 

 

Okolice Zielonej Góry to fantastyczne plenery Drawieńskiego Parku Narodowego. Wspaniała natura, bliskość zieleni to atrakcje tej krainy. Przez park przebiegają liczne szlaki piesze, które mogą być idealnym miejscem na spacer młodej pary. W okolicy Zielonej Góry znajdziemy wiele terenów zielonych, które idealnie nadają się na nagranie romantycznego filmu ślubnego z ciekawymi ujęciami na łące, w lesie, czy nad wodą. Warto rozejrzeć się za pobliskimi gospodarstwami agroturystycznymi i postarać się na zgodę o nagrywanie w ich obrębie, a wtedy marzenie o bieganiu w sukni ślubniej w zbożu lub słonecznikach, może się spełnić. 

 

A wieczorem warto wrócić do miasta i przejść się wśród odnowionych i uroczych kamieniczek Rynku. Odpoczynek na jednej z ławeczek, w blasku latarni będzie idealnym zwieńczeniem dnia. Nocne zdjęcia wymagają sporo wysiłku i talentu kamerzysty, który musi umiejętnie wykorzystać grę świateł, ale jeśli wybrany kamerzysta posiada takie umiejętności, to na pewno nie będziemy żałować wyboru. Film lub teledysk ślubny nagrywany w nocy charakteryzuje się romantycznością, ma w sobie także słodką tajemnicę, a nawet nieco mistycyzmu. Warto zapytać wybranego fotografa o taką opcję. 

 

Temat i akcja filmu ślubnego 

 

Podczas planowania pleneru ślubnego wraz z kamerzystą, warto skupić się nie tylko na samym miejscu, ale na pomyśle, z jakim zostanie zrealizowany film. W teledyskach ślubnych bardzo ważna jest fabuła i dynamiczna akcja, a aby taką uzyskać, musi kryć się za filmem jakaś ciekawa historia. Może to być np. wzajemne poszukiwanie się Pary Młodej po mieście, w którym uda się przedstawić najbardziej reprezentacyjne lub ulubione przez małżonków krajobrazy Zielonej Góry albo teledysk utrzymany w konwencji podróży, w którą każdy rusza osobno, aby potem para mogła się odnaleźć i do celu dojść już wspólnie, tak jak w życiu. 

 

Wybranie filmowca ślubnego, który będzie w stanie zrealizować film, który jest jednocześnie bardzo kreatywny, a przy tym o świetnej jakości, nie jest łatwe. Zwykle wiąże się ze sprawdzeniem i zapoznaniem się z efektami dotychczasowej pracy wielu filmowców, aż w końcu uda się znaleźć tego, który najbardziej nam odpowiada. Jest to jednak konieczne, jeśli zależy nam na niezapomnianym filmie z wesela. Wybór powinien być poważnie przemyślany, tak, abyśmy potem nie żałowali, bo ślubu i wesela nie da się powtórzyć. Mamy tylko jedną szansę, aby nagrać je właściwie. 

Videofilmowanie - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems