Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wideofilmowanie i kamerzyści Małopolska

filmy ślubne Małopolskie

Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Kamerzysta Krzysztof, Kraków
Krzysztof
Kraków

CENA:
1300 ZŁ / SESJA
14192 / 313
KAMERZYSTA MIESIĄCA: CZERWIEC 2017
Dla par, które jeszcze raz będą chciały przeżyć ten Dzień! Za każdym razem gdy włączycie Państwo nasz film, cofnięcie się w przeszłość do tamtych, ważnych dla Was, wydarzeń.
Kamerzysta Paweł, Kraków
Paweł
Kraków

CENA:
2300 ZŁ / SESJA
5573 / 167
Z radością bierzemy Państwa życie w nasze ręce. Dzięki naszym usługom iepowtarzalny dzień zaślubin stanie się dla Państwa piękną pamiątką..
Kamerzysta RAFAŁ, Kraków
RAFAŁ
Kraków

CENA:
3700 ZŁ / SESJA
24525 / 332
KAMERZYSTA MIESIĄCA: CZERWIEC 2017
W naszej pracy polegającej na filmowaniu wesele staramy się uwiecznić wspaniałe chwile z tego niezwykłego dnia w życiu każdej Pary Młodej. Rejestrujemy tylko wykwintne kadry, które w kolejnym etapie są starannie układane w jedną całość. Filmowanie wesel to nasza pasja, dzięki temu wszystkie ślubne filmy są wyjątkowe i innowacyjne.
Kamerzysta Łukasz, Kraków
Łukasz
Kraków

CENA:
2700 ZŁ / SESJA
22220 / 348
Ofertę kierujemy do tych wszystkich, którzy stoją przed dylematem fotografowania i filmowania swojej ślubnej uroczystości. Nakręcimy Was pozytywnie :) Efekt naszej pracy będzie doskonałą pamiątką na długie lata. Wspomnienia są ulotne, ale dzięki naszemu nagraniu najpiękniejsze chwile Waszego ślubu i wesela pozostaną trwałe i będą zawsze przypominać czar tamtych chwil. Zapraszamy do kontaktu.
Kamerzysta Tomasz, Kraków
Tomasz
Kraków

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
9396 / 207
Wykonywanie filmów i reportaży ze ślubów i wesel to dla nas wielkie wyzwanie. Zdajemy sobie sprawę jak wielkie znaczenie ma dla Państwa spełnienie waszych oczekiwań. Zapewniamy o swoim profesjonaliźmie. Nagranie w naszym wykonaniu będzie stanowiło wyjątkową pamiatkę przepełnioną emocjami.Zadbamy o każdy szczegół. Zapraszamy do współpracy.
Kamerzysta Grzegorz, Kraków
Grzegorz
Kraków

CENA:
3900 ZŁ / SESJA
7489 / 100
Ślub jest bardzo ważnym dniem w Waszym życiu, uwiecznienie tego dnia wymaga wynajęcia profesjonalisty a nie amatora. Dajemy gwarancję, że nasze filmy się ogląda a nie przewija.
Kamerzysta Robert, Zakopane
Robert
Zakopane

CENA:
2600 ZŁ / SESJA
48054 / 159
Wykonujemy nasze usługi na terenie całej Małopolski! W trudnej sztuce reporterskiej, reportaż ślubno ? weselny zajmuje szczególne miejsce. Polega on na ukazaniu wszystkich emocji i uczuć w sposób niebanalny i jak najbardziej oryginalny. Staramy się sprawić, aby nasz reportaż przywoływał po latach tamte chwile, aby ciągle gorące były wspomnienia tego najważniejszego dnia.
Kamerzysta Radek, Kraków
Radek
Kraków

CENA:
1200 ZŁ / SESJA
3192 / 255
U nas każdy znajdzie coś dla siebie! Jesteśmy otwarci na kontakt z Wami i jesteśmy ciekawi Waszych pomysłów! Jesteśmy profesjonalistami z doświadczeniem!
Kamerzysta Zygmunt, Myślenice
Zygmunt
Myślenice

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
1088 / 39
Zobacz efekty naszej pracy oraz to na czym pracujemy!
Kamerzysta Tomasz, Kraków
Tomasz
Kraków

CENA:
2300 ZŁ / SESJA
6248 / 169
Oferujemy wideofilmowanie, fotografie, montaż. Kieruje nami pasja. Dążymy do zaspokojenia wszystkich Państwa potrzeb w tym zakresie. Zadowolenie ze strony Państwa to dla nas wielka satysfakcja. Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą.
Kamerzysta Tomasz, Nowy Targ
Tomasz
Nowy Targ

CENA:
1750 ZŁ / SESJA
1827 / 41
Wiemy jak ważny dla Was jest dzień ślubu! Temu wydarzeniu towarzyszy masa stresu, radości, emocji, wzruszeń. Nakręcenie filmu z tego dnia to zadanie dla mnie! Oferuję Wam unikalną pamiątkę! Zapraszam!
Kamerzysta Dawid, Kraków
Dawid
Kraków

CENA:
4200 ZŁ / SESJA
1521 / 46
Rejestracja wesel to nasza pasja. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pasją. Jesteśmy w stanie zrealizować wszystkie Państwa oczekiwania. Zapraszamy do poznania szczegółów.
Kamerzysta Magdalena, Zakopane
Magdalena
Zakopane

CENA:
3700 ZŁ / SESJA
3056 / 47
Już nasza w tym głowa byś miał jak pochwalić się swoim weselem! Zapraszamy!
Kamerzysta Jacek, Nowy Sącz
Jacek
Nowy Sącz

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
6808 / 128
Wykonujemy reportaże ze ślubów, wesel, studniówek, komunii i innych. W naszej ofercie znajdują się również usługi fotograficzne.
Kamerzysta Sławomir, Roczyny
Sławomir
Roczyny

CENA:
1700 ZŁ / SESJA
696 / 20
Fotograf - kamerzysta oferuje swoje usługi. Zapewnia profesjonalną realizację zamówień. Ambitnie podchodzi do każdego zlecenia. Wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom, jest otwarty na wszelkie sugestie.Proponuje pakiet łączony od 2400 zł.
Kamerzysta Dorota i Piotr, Kraków
Dorota i Piotr
Kraków

CENA:
3100 ZŁ / SESJA
652 / 26
Zapraszamy do poznania oferty wideofilmowania ślubów i wesel! Rabaty w 2016 roku 10%!
Kamerzysta Serhij, Kraków
Serhij
Kraków

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
711 / 57
Ślub jest zawsze przepięknym i doniosłym wydarzeniem rodzinnym. Wykonujemy filmy, które będą najwspanialszą pamiątką na bardzo długie lata.
Kamerzysta Mariusz, Kraków
Mariusz
Kraków

CENA:
2600 ZŁ / SESJA
8965 / 204
Oferujemy filmowanie i fotografowanie ślubnych i weselnych uroczystości. Proponujemy nowoczesne i stylowe filmy ślubne., kreatywny montaż. Wyposażenie zapewnia wysoki standard. Zapraszamy do kontaktu z nami
Kamerzysta Piotr, Wieliczka
Piotr
Wieliczka

CENA:
2350 ZŁ / SESJA
10114 / 69
Łączymy przyjemność z pasją. W ofercie proponujemy pakiet usług Foto+Video. Wykonujemy zarówno ujęcia filmowe jak i te z "lotu ptaka". Zdjęcia i filmy ślubno - weselne są dla nas szczególnym wyzwaniem. Oferujemy usługi wysokiej klasy. Zapraszamy do współpracy.
Kamerzysta Łukasz, Kraków
Łukasz
Kraków

CENA:
4000 ZŁ / SESJA
640 / 38
Jesteśmy kamerzystami, którzy z wielkim zaangażowaniem wykonują filmy podczas ślubów i wesel. Tworzymy pamiątki, które przedstawiają wielką wartość dla każdej zakochanej pary. Pracujemy na najnowszych kamerach oraz DSLRach. Wykonujemy ujęcia filmowe "Slow Motion" w zamkniętym, zwolnionym tempie 200 kt/s, ujęcia z powietrza wykonywane z drona. Zapraszamy.
Kamerzysta Jakub, Kraków
Jakub
Kraków

CENA:
2800 ZŁ / SESJA
1851 / 157
Pełen stylu, subtelności, elegancji i oszczędności środków film. To Wy jesteście w nim najważniejsi!
Kamerzysta Sławomir, Andrychów
Sławomir
Andrychów

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
6498 / 58
Najważniejszą pamiątką ze ślubu jest film i zdjęcia. Możemy je pokazać swoim dzieciom czy też wnukom, to ogromna wartość. Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą i do spotkania się ze mną.
Kamerzysta Michał, Zakopane
Michał
Zakopane

CENA:
1900 ZŁ / SESJA
4142 / 57
Dzień ślubu cechuje powaga, która jest ważna i zrozumiała. Zakochanym towarzyszą emocje takie jak wzruszenia, radość, ale także stres. Moim zadaniem jest uwiecznienie tych wszystkich chwil. Ważne, żeby do nich powracać i na nowo je przeżywać. Zrealizowany przeze mnie fim będzie więc znakomitą pamiątką dla Państwa. Zapraszam do korzystania z mojej oferty.
Kamerzysta Marcin, Sucha Beskidzka
Marcin
Sucha Beskidzka

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
4309 / 53
Jakość w przystępnej cenie. Kamera Full HD + lustrzanka! Do tego rejestrator dźwięku, statyw Manfrotto, slider, softboxy...
Kamerzysta Ireneusz, Kraków
Ireneusz
Kraków

CENA:
3200 ZŁ / SESJA
5358 / 182
Oferujemy idealne nagranie dzięki dynamicznemu montażowi oraz obrazu w jakości High Definition. Filmujemy lustrzankami video DSLR. To tylko niektóre z cech naszych realizacji.
Kamerzysta Tomek, Kraków
Tomek
Kraków

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
2348 / 55
Oferujemy profesjonalny film z ślubu i wesela, który jest niczym wysokobudżetowa produkcja kinowa. Pamiątkę, która uchwyci najważniejsze chwile, do której będziecie wracać po latach.
Kamerzysta Daniel, Kraków
Daniel
Kraków

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
21735 / 231
Posiadam 15 lat doświadczenia jako reportażysta i realizuję filmy w nowoczesnym stylu przy pełnej współpracy z Państwem. Polecam filmy realizowane dwiema lustrzankami FULL HD w cenie 3500zł, oraz nasze promocje: KOMPLEKSOWĄ: FOTO+FILM -10% od 3500zł bez dopłat za nic, oraz TERMINOWĄ: od października do maja -10%
Kamerzysta Łukasz, Oświęcim
Łukasz
Oświęcim

CENA:
1850 ZŁ / SESJA
1714 / 48
Specjalizujemy się w reportażu ślubn - weselnym. Z wielką przyjemnością spełniamy oczekiwania naszych klientów. Traktujemy każde nowe zlecenie jako wyzwanie. Nasza praca z pewnością nie jest szablonowa. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.
Kamerzysta Kamil, Kraków
Kamil
Kraków

CENA:
5000 ZŁ / SESJA
1676 / 21
Zapraszamy do poznania wszystkich szczegółów oferty!
Kamerzysta Klaudiusz, Kraków
Klaudiusz
Kraków

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
7113 / 275
Marzysz o wyjątkowym filmie z Twojego ślubu i wesela? Zależy Ci na tym, aby był on zrealizowany według Twojego scenariusza? Z moją pomocą utrwalisz najważniejsze chwile w swoim życiu...
Liczba pozycji: 61
Wykonanie: DigiHex Systems