Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wideofilmowanie i kamerzyści Małopolska

filmy ślubne Małopolskie

Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Kamerzysta Krzysztof, Kraków
Krzysztof
Kraków

CENA:
1300 ZŁ / SESJA
14396 / 319
Dla par, które jeszcze raz będą chciały przeżyć ten Dzień! Za każdym razem gdy włączycie Państwo nasz film, cofnięcie się w przeszłość do tamtych, ważnych dla Was, wydarzeń.
Kamerzysta Paweł, Kraków
Paweł
Kraków

CENA:
2400 ZŁ / SESJA
5722 / 172
Z radością bierzemy Państwa życie w nasze ręce. Dzięki naszym usługom iepowtarzalny dzień zaślubin stanie się dla Państwa piękną pamiątką..
Kamerzysta Łukasz, Kraków
Łukasz
Kraków

CENA:
2700 ZŁ / SESJA
22338 / 354
Ofertę kierujemy do tych wszystkich, którzy stoją przed dylematem fotografowania i filmowania swojej ślubnej uroczystości. Nakręcimy Was pozytywnie :) Efekt naszej pracy będzie doskonałą pamiątką na długie lata. Wspomnienia są ulotne, ale dzięki naszemu nagraniu najpiękniejsze chwile Waszego ślubu i wesela pozostaną trwałe i będą zawsze przypominać czar tamtych chwil. Zapraszamy do kontaktu.
Kamerzysta Tomasz, Kraków
Tomasz
Kraków

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
9516 / 215
Wykonywanie filmów i reportaży ze ślubów i wesel to dla nas wielkie wyzwanie. Zdajemy sobie sprawę jak wielkie znaczenie ma dla Państwa spełnienie waszych oczekiwań. Zapewniamy o swoim profesjonaliźmie. Nagranie w naszym wykonaniu będzie stanowiło wyjątkową pamiatkę przepełnioną emocjami.Zadbamy o każdy szczegół. Zapraszamy do współpracy.
Kamerzysta Radek, Kraków
Radek
Kraków

CENA:
1200 ZŁ / SESJA
3450 / 268
U nas każdy znajdzie coś dla siebie! Jesteśmy otwarci na kontakt z Wami i jesteśmy ciekawi Waszych pomysłów! Jesteśmy profesjonalistami z doświadczeniem!
Kamerzysta Robert, Zakopane
Robert
Zakopane

CENA:
2600 ZŁ / SESJA
48167 / 162
Wykonujemy nasze usługi na terenie całej Małopolski! W trudnej sztuce reporterskiej, reportaż ślubno ? weselny zajmuje szczególne miejsce. Polega on na ukazaniu wszystkich emocji i uczuć w sposób niebanalny i jak najbardziej oryginalny. Staramy się sprawić, aby nasz reportaż przywoływał po latach tamte chwile, aby ciągle gorące były wspomnienia tego najważniejszego dnia.
Kamerzysta Grzegorz, Kraków
Grzegorz
Kraków

CENA:
3900 ZŁ / SESJA
7577 / 103
Ślub jest bardzo ważnym dniem w Waszym życiu, uwiecznienie tego dnia wymaga wynajęcia profesjonalisty a nie amatora. Dajemy gwarancję, że nasze filmy się ogląda a nie przewija.
Kamerzysta Tomasz, Kraków
Tomasz
Kraków

CENA:
2300 ZŁ / SESJA
6388 / 174
Oferujemy wideofilmowanie, fotografie, montaż. Kieruje nami pasja. Dążymy do zaspokojenia wszystkich Państwa potrzeb w tym zakresie. Zadowolenie ze strony Państwa to dla nas wielka satysfakcja. Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą.
Kamerzysta Zygmunt, Myślenice
Zygmunt
Myślenice

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
1152 / 39
Zobacz efekty naszej pracy oraz to na czym pracujemy!
Kamerzysta Tomasz, Nowy Targ
Tomasz
Nowy Targ

CENA:
1750 ZŁ / SESJA
1907 / 42
Wiemy jak ważny dla Was jest dzień ślubu! Temu wydarzeniu towarzyszy masa stresu, radości, emocji, wzruszeń. Nakręcenie filmu z tego dnia to zadanie dla mnie! Oferuję Wam unikalną pamiątkę! Zapraszam!
Kamerzysta Serhij, Kraków
Serhij
Kraków

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
787 / 61
Ślub jest zawsze przepięknym i doniosłym wydarzeniem rodzinnym. Wykonujemy filmy, które będą najwspanialszą pamiątką na bardzo długie lata.
Kamerzysta Magdalena, Zakopane
Magdalena
Zakopane

CENA:
3700 ZŁ / SESJA
3110 / 49
Już nasza w tym głowa byś miał jak pochwalić się swoim weselem! Zapraszamy!
Kamerzysta Jacek, Nowy Sącz
Jacek
Nowy Sącz

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
6942 / 136
Wykonujemy reportaże ze ślubów, wesel, studniówek, komunii i innych. W naszej ofercie znajdują się również usługi fotograficzne.
Kamerzysta Sławomir, Roczyny
Sławomir
Roczyny

CENA:
1700 ZŁ / SESJA
751 / 22
Fotograf - kamerzysta oferuje swoje usługi. Zapewnia profesjonalną realizację zamówień. Ambitnie podchodzi do każdego zlecenia. Wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom, jest otwarty na wszelkie sugestie.Proponuje pakiet łączony od 2400 zł.
Kamerzysta Mariusz, Kraków
Mariusz
Kraków

CENA:
2750 ZŁ / SESJA
9068 / 205
Oferujemy filmowanie i fotografowanie ślubnych i weselnych uroczystości. Proponujemy nowoczesne i stylowe filmy ślubne., kreatywny montaż. Wyposażenie zapewnia wysoki standard. Zapraszamy do kontaktu z nami
Kamerzysta Dorota i Piotr, Kraków
Dorota i Piotr
Kraków

CENA:
3100 ZŁ / SESJA
728 / 27
Zapraszamy do poznania oferty wideofilmowania ślubów i wesel! Rabaty w 2016 roku 10%!
Kamerzysta Piotr, Wieliczka
Piotr
Wieliczka

CENA:
2350 ZŁ / SESJA
10202 / 71
Łączymy przyjemność z pasją. W ofercie proponujemy pakiet usług Foto+Video. Wykonujemy zarówno ujęcia filmowe jak i te z "lotu ptaka". Zdjęcia i filmy ślubno - weselne są dla nas szczególnym wyzwaniem. Oferujemy usługi wysokiej klasy. Zapraszamy do współpracy.
Kamerzysta Łukasz, Kraków
Łukasz
Kraków

CENA:
4000 ZŁ / SESJA
705 / 39
Jesteśmy kamerzystami, którzy z wielkim zaangażowaniem wykonują filmy podczas ślubów i wesel. Tworzymy pamiątki, które przedstawiają wielką wartość dla każdej zakochanej pary. Pracujemy na najnowszych kamerach oraz DSLRach. Wykonujemy ujęcia filmowe "Slow Motion" w zamkniętym, zwolnionym tempie 200 kt/s, ujęcia z powietrza wykonywane z drona. Zapraszamy.
Kamerzysta Sławomir, Andrychów
Sławomir
Andrychów

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
6569 / 60
Najważniejszą pamiątką ze ślubu jest film i zdjęcia. Możemy je pokazać swoim dzieciom czy też wnukom, to ogromna wartość. Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą i do spotkania się ze mną.
Kamerzysta Michał, Zakopane
Michał
Zakopane

CENA:
1900 ZŁ / SESJA
4202 / 58
Dzień ślubu cechuje powaga, która jest ważna i zrozumiała. Zakochanym towarzyszą emocje takie jak wzruszenia, radość, ale także stres. Moim zadaniem jest uwiecznienie tych wszystkich chwil. Ważne, żeby do nich powracać i na nowo je przeżywać. Zrealizowany przeze mnie fim będzie więc znakomitą pamiątką dla Państwa. Zapraszam do korzystania z mojej oferty.
Kamerzysta Marcin, Sucha Beskidzka
Marcin
Sucha Beskidzka

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
4404 / 55
Jakość w przystępnej cenie. Kamera Full HD + lustrzanka! Do tego rejestrator dźwięku, statyw Manfrotto, slider, softboxy...
Kamerzysta Ireneusz, Kraków
Ireneusz
Kraków

CENA:
3200 ZŁ / SESJA
5445 / 186
Oferujemy idealne nagranie dzięki dynamicznemu montażowi oraz obrazu w jakości High Definition. Filmujemy lustrzankami video DSLR. To tylko niektóre z cech naszych realizacji.
Kamerzysta Daniel, Kraków
Daniel
Kraków

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
21839 / 234
Posiadam 15 lat doświadczenia jako reportażysta i realizuję filmy w nowoczesnym stylu przy pełnej współpracy z Państwem. Polecam filmy realizowane dwiema lustrzankami FULL HD w cenie 3500zł, oraz nasze promocje: KOMPLEKSOWĄ: FOTO+FILM -10% od 3500zł bez dopłat za nic, oraz TERMINOWĄ: od października do maja -10%
Kamerzysta Tomek, Kraków
Tomek
Kraków

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
2428 / 56
Oferujemy profesjonalny film z ślubu i wesela, który jest niczym wysokobudżetowa produkcja kinowa. Pamiątkę, która uchwyci najważniejsze chwile, do której będziecie wracać po latach.
Kamerzysta Łukasz, Oświęcim
Łukasz
Oświęcim

CENA:
1850 ZŁ / SESJA
1780 / 50
Specjalizujemy się w reportażu ślubn - weselnym. Z wielką przyjemnością spełniamy oczekiwania naszych klientów. Traktujemy każde nowe zlecenie jako wyzwanie. Nasza praca z pewnością nie jest szablonowa. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.
Kamerzysta Kamil, Kraków
Kamil
Kraków

CENA:
5000 ZŁ / SESJA
1773 / 22
Zapraszamy do poznania wszystkich szczegółów oferty!
Kamerzysta Dorota, Kraków
Dorota
Kraków

CENA:
5500 ZŁ / SESJA
27110 / 205
Zajmujemy się wykonywaniem filmów podczas ślubów i wesel. Spełniamy Państwa marzenia. Z wielką przyjemnością filmujemy wzruszenia i pozytywne emocje. Wszystko po to, żeby po latach móc wrócić do tych magicznych uniesień. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie. Zapraszamy do współpracy.
Kamerzysta Klaudiusz, Kraków
Klaudiusz
Kraków

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
7195 / 278
Marzysz o wyjątkowym filmie z Twojego ślubu i wesela? Zależy Ci na tym, aby był on zrealizowany według Twojego scenariusza? Z moją pomocą utrwalisz najważniejsze chwile w swoim życiu...
Kamerzysta Damian, Kraków
Damian
Kraków

CENA:
2900 ZŁ / SESJA
750 / 39
KAMERZYSTA MIESIĄCA: SIERPIEŃ 2017
Nasza firma zajmuję się profesjonalnym świadczeniem usług filmowania w najwyższej jakości przy wykorzystywaniu najnowszych technologii oraz trendów.
Kamerzysta Alex, Kraków
Alex
Kraków

CENA:
5300 ZŁ / SESJA
1111 / 6
Jesteśmy kamerzystami, którzy upodobali sobie filmowanie tak ważnych uroczystości jak śluby. Wszystko co robimy jest czymś więcej niż tylko filmowanie.Opowiadając historię kogoś, napełniamy ją miłością. Wkładamy w cały projekt dużo samych siebie. Każde nowe zlecenie to nowa inspiracja. Pragniemy stworzyć pamiątkę w postaci filmu, który oglądany po latach, na nowo wyzwoli w ludziach wspomnienia minionych, pięknych chwil. Zapraszamy.
Liczba pozycji: 56
Wykonanie: DigiHex Systems