Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wideofilmowanie i kamerzyści Małopolska

filmy ślubne Małopolskie

Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Kamerzysta Krzysztof, Kraków
Krzysztof
Kraków

CENA:
1300 ZŁ / SESJA
14599 / 325
KAMERZYSTA MIESIĄCA: PAŹDZIERNIK 2017
Dla par, które jeszcze raz będą chciały przeżyć ten Dzień! Za każdym razem gdy włączycie Państwo nasz film, cofnięcie się w przeszłość do tamtych, ważnych dla Was, wydarzeń.
Kamerzysta Paweł, Kraków
Paweł
Kraków

CENA:
2400 ZŁ / SESJA
5913 / 176
KAMERZYSTA MIESIĄCA: PAŹDZIERNIK 2017
Z radością bierzemy Państwa życie w nasze ręce. Dzięki naszym usługom iepowtarzalny dzień zaślubin stanie się dla Państwa piękną pamiątką..
Kamerzysta Łukasz, Kraków
Łukasz
Kraków

CENA:
2700 ZŁ / SESJA
22452 / 358
Ofertę kierujemy do tych wszystkich, którzy stoją przed dylematem fotografowania i filmowania swojej ślubnej uroczystości. Nakręcimy Was pozytywnie :) Efekt naszej pracy będzie doskonałą pamiątką na długie lata. Wspomnienia są ulotne, ale dzięki naszemu nagraniu najpiękniejsze chwile Waszego ślubu i wesela pozostaną trwałe i będą zawsze przypominać czar tamtych chwil. Zapraszamy do kontaktu.
Kamerzysta Radek, Kraków
Radek
Kraków

CENA:
1200 ZŁ / SESJA
3776 / 280
KAMERZYSTA MIESIĄCA: PAŹDZIERNIK 2017
U nas każdy znajdzie coś dla siebie! Jesteśmy otwarci na kontakt z Wami i jesteśmy ciekawi Waszych pomysłów! Jesteśmy profesjonalistami z doświadczeniem!
Kamerzysta Robert, Zakopane
Robert
Zakopane

CENA:
2600 ZŁ / SESJA
48269 / 167
Wykonujemy nasze usługi na terenie całej Małopolski! W trudnej sztuce reporterskiej, reportaż ślubno ? weselny zajmuje szczególne miejsce. Polega on na ukazaniu wszystkich emocji i uczuć w sposób niebanalny i jak najbardziej oryginalny. Staramy się sprawić, aby nasz reportaż przywoływał po latach tamte chwile, aby ciągle gorące były wspomnienia tego najważniejszego dnia.
Kamerzysta Grzegorz, Kraków
Grzegorz
Kraków

CENA:
3900 ZŁ / SESJA
7653 / 103
Ślub jest bardzo ważnym dniem w Waszym życiu, uwiecznienie tego dnia wymaga wynajęcia profesjonalisty a nie amatora. Dajemy gwarancję, że nasze filmy się ogląda a nie przewija.
Kamerzysta Tomasz, Kraków
Tomasz
Kraków

CENA:
2300 ZŁ / SESJA
6512 / 178
Oferujemy wideofilmowanie, fotografie, montaż. Kieruje nami pasja. Dążymy do zaspokojenia wszystkich Państwa potrzeb w tym zakresie. Zadowolenie ze strony Państwa to dla nas wielka satysfakcja. Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą.
Kamerzysta Tomasz, Nowy Targ
Tomasz
Nowy Targ

CENA:
1750 ZŁ / SESJA
1980 / 42
Wiemy jak ważny dla Was jest dzień ślubu! Temu wydarzeniu towarzyszy masa stresu, radości, emocji, wzruszeń. Nakręcenie filmu z tego dnia to zadanie dla mnie! Oferuję Wam unikalną pamiątkę! Zapraszam!
Kamerzysta Zygmunt, Myślenice
Zygmunt
Myślenice

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
1218 / 39
Zobacz efekty naszej pracy oraz to na czym pracujemy!
Kamerzysta Serhij, Kraków
Serhij
Kraków

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
862 / 66
Ślub jest zawsze przepięknym i doniosłym wydarzeniem rodzinnym. Wykonujemy filmy, które będą najwspanialszą pamiątką na bardzo długie lata.
Kamerzysta Magdalena, Zakopane
Magdalena
Zakopane

CENA:
3700 ZŁ / SESJA
3184 / 50
Już nasza w tym głowa byś miał jak pochwalić się swoim weselem! Zapraszamy!
Kamerzysta Jacek, Nowy Sącz
Jacek
Nowy Sącz

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
7052 / 140
Wykonujemy reportaże ze ślubów, wesel, studniówek, komunii i innych. W naszej ofercie znajdują się również usługi fotograficzne.
Kamerzysta Sławomir, Roczyny
Sławomir
Roczyny

CENA:
1700 ZŁ / SESJA
805 / 24
Fotograf - kamerzysta oferuje swoje usługi. Zapewnia profesjonalną realizację zamówień. Ambitnie podchodzi do każdego zlecenia. Wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom, jest otwarty na wszelkie sugestie.Proponuje pakiet łączony od 2400 zł.
Kamerzysta Mariusz, Kraków
Mariusz
Kraków

CENA:
2750 ZŁ / SESJA
9190 / 213
Oferujemy filmowanie i fotografowanie ślubnych i weselnych uroczystości. Proponujemy nowoczesne i stylowe filmy ślubne., kreatywny montaż. Wyposażenie zapewnia wysoki standard. Zapraszamy do kontaktu z nami
Kamerzysta Dorota i Piotr, Kraków
Dorota i Piotr
Kraków

CENA:
3100 ZŁ / SESJA
804 / 30
Zapraszamy do poznania oferty wideofilmowania ślubów i wesel! Rabaty w 2016 roku 10%!
Kamerzysta Piotr, Wieliczka
Piotr
Wieliczka

CENA:
2900 ZŁ / SESJA
10288 / 73
Łączymy przyjemność z pasją. W ofercie proponujemy pakiet usług Foto+Video. Wykonujemy zarówno ujęcia filmowe jak i te z "lotu ptaka". Zdjęcia i filmy ślubno - weselne są dla nas szczególnym wyzwaniem. Oferujemy usługi wysokiej klasy. Zapraszamy do współpracy.
Kamerzysta Sławomir, Andrychów
Sławomir
Andrychów

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
6650 / 61
Najważniejszą pamiątką ze ślubu jest film i zdjęcia. Możemy je pokazać swoim dzieciom czy też wnukom, to ogromna wartość. Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą i do spotkania się ze mną.
Kamerzysta Marcin, Sucha Beskidzka
Marcin
Sucha Beskidzka

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
4492 / 56
Jakość w przystępnej cenie. Kamera Full HD + lustrzanka! Do tego rejestrator dźwięku, statyw Manfrotto, slider, softboxy...
Kamerzysta Michał, Zakopane
Michał
Zakopane

CENA:
1900 ZŁ / SESJA
4269 / 59
Dzień ślubu cechuje powaga, która jest ważna i zrozumiała. Zakochanym towarzyszą emocje takie jak wzruszenia, radość, ale także stres. Moim zadaniem jest uwiecznienie tych wszystkich chwil. Ważne, żeby do nich powracać i na nowo je przeżywać. Zrealizowany przeze mnie fim będzie więc znakomitą pamiątką dla Państwa. Zapraszam do korzystania z mojej oferty.
Kamerzysta Ireneusz, Kraków
Ireneusz
Kraków

CENA:
3200 ZŁ / SESJA
5555 / 193
Oferujemy idealne nagranie dzięki dynamicznemu montażowi oraz obrazu w jakości High Definition. Filmujemy lustrzankami video DSLR. To tylko niektóre z cech naszych realizacji.
Kamerzysta Tomek, Kraków
Tomek
Kraków

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
2505 / 57
Oferujemy profesjonalny film z ślubu i wesela, który jest niczym wysokobudżetowa produkcja kinowa. Pamiątkę, która uchwyci najważniejsze chwile, do której będziecie wracać po latach.
Kamerzysta Łukasz, Oświęcim
Łukasz
Oświęcim

CENA:
1850 ZŁ / SESJA
1843 / 50
Specjalizujemy się w reportażu ślubn - weselnym. Z wielką przyjemnością spełniamy oczekiwania naszych klientów. Traktujemy każde nowe zlecenie jako wyzwanie. Nasza praca z pewnością nie jest szablonowa. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.
Kamerzysta Kamil, Kraków
Kamil
Kraków

CENA:
5000 ZŁ / SESJA
1851 / 23
Zapraszamy do poznania wszystkich szczegółów oferty!
Kamerzysta Dorota, Kraków
Dorota
Kraków

CENA:
5500 ZŁ / SESJA
27179 / 205
Zajmujemy się wykonywaniem filmów podczas ślubów i wesel. Spełniamy Państwa marzenia. Z wielką przyjemnością filmujemy wzruszenia i pozytywne emocje. Wszystko po to, żeby po latach móc wrócić do tych magicznych uniesień. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie. Zapraszamy do współpracy.
Kamerzysta Klaudiusz, Kraków
Klaudiusz
Kraków

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
7270 / 284
Marzysz o wyjątkowym filmie z Twojego ślubu i wesela? Zależy Ci na tym, aby był on zrealizowany według Twojego scenariusza? Z moją pomocą utrwalisz najważniejsze chwile w swoim życiu...
Kamerzysta Damian, Kraków
Damian
Kraków

CENA:
2700 ZŁ / SESJA
842 / 41
Nasza firma zajmuję się profesjonalnym świadczeniem usług filmowania w najwyższej jakości przy wykorzystywaniu najnowszych technologii oraz trendów.
Kamerzysta Grzegorz, Nowy Sącz
Grzegorz
Nowy Sącz

CENA:
2200 ZŁ / SESJA
441 / 42
Dynamiczne i ciekawe filmy ślubne wykonane za pomocą lustrzanek. Kilka kamer plus dron. Staranność związana z montażem. Cztery ciekawe pakiety modyfikowane do potrzeb klienta. Zapraszamy do poznania szczegółów.
Kamerzysta Alex, Kraków
Alex
Kraków

CENA:
5300 ZŁ / SESJA
1152 / 6
Jesteśmy kamerzystami, którzy upodobali sobie filmowanie tak ważnych uroczystości jak śluby. Wszystko co robimy jest czymś więcej niż tylko filmowanie.Opowiadając historię kogoś, napełniamy ją miłością. Wkładamy w cały projekt dużo samych siebie. Każde nowe zlecenie to nowa inspiracja. Pragniemy stworzyć pamiątkę w postaci filmu, który oglądany po latach, na nowo wyzwoli w ludziach wspomnienia minionych, pięknych chwil. Zapraszamy.
Kamerzysta Michał, Tarnów
Michał
Tarnów

CENA:
1650 ZŁ / SESJA
475 / 25
Oferujemy Państwu wykonanie wyjątkowego filmu ślubnego, który będzie stanowił pamiątkę pierwszych momentów Państwa małżeństwa.
Kamerzysta Daniel, Kraków
Daniel
Kraków

CENA:
2900 ZŁ / SESJA
205 / 10
Jesteśmy ukierunkowani na realizację filmów wideo z imprez okolicznościowych. Zespół składa się z dwóch operatorów, dzięki czemu nagrany film można oglądać z dwóch różnych punktów widzenia. Proponujemy również możliwość skorzystania z drona.
Liczba pozycji: 54
Wykonanie: DigiHex Systems