Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wideofilmowanie Wołomin

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Kamerzysta Marek, Wołomin
Marek
Wołomin

CENA:
2499 ZŁ / SESJA
1051 / 29
Kiedy otrzymujemy nowe zlecenie traktujemy je jak kolejne, ciekawe wyzwanie i zawsze podchodzimy do jego realizacji z głową pełną pomysłów. Chcesz mieć nowoczesny film, teledysk weselny zrealizowany przez młody zespół z nowoczesnym sprzętem filmowym? Napisz, zadzwoń, aby rozpocząć współpracę.
Kamerzysta Andrzej, Wołomin
Andrzej
Wołomin

CENA:
4000 ZŁ / SESJA
636 / 3
Pomyśl, czym dla Ciebie jest szczęście? Może to po prostu „tu i teraz” z ukochaną osobą. Może wspomnienie niepowtarzalnych emocji związanych z sakramentalnym „TAK”. A może moment narodzin Waszego Maleństwa – pierwszego, drugiego... A może coś zupełnie innego? Opowiedz nam o swoim szczęściu – My opowiemy tę wyjątkową historię filmem, zdjęciem … Poznajmy się.
Kamerzysta Grzegorz, Warszawa
Grzegorz
Warszawa

CENA:
1900 ZŁ / SESJA
30211 / 608
Nasze studio filmowe realizuje nagrania z wszelkiego rodzaju imprez, w szczególności z uroczystości ślubno - ...
Kamerzysta Paweł, Warszawa
Paweł
Warszawa

CENA:
2750 ZŁ / SESJA
12614 / 465
Nasza oferta skierowana jest po to, by uwiecznić Najważniejsze chwile z Waszego życia. Jesteśmy zgraną ...
Kamerzysta Piotr, Warszawa
Piotr
Warszawa

CENA:
3500 ZŁ / SESJA
6412 / 252
Młoda dynamicznie rozwijająca się firma z okolic Piaseczna, dla której filmowanie to nie tylko praca, ...
Kamerzysta Konrad, Warszawa
Konrad
Warszawa

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
15573 / 492
Wideofilmowanie ślubów i wesel to nasza pasja. Naszym celem jest zawsze zrealizowanie dla Was unikalnej ...
Kamerzysta Mirosław, Warszawa
Mirosław
Warszawa

CENA:
2300 ZŁ / SESJA
2621 / 74
Zajmuję się filmowaniem różnego rodzaju uroczystości, w szczególności ślubów. Charakteryzuje mnie kreatywność, profesjonalizm i indywidualne ...
Kamerzysta Emil, Węgrów
Emil
Węgrów

CENA:
2600 ZŁ / SESJA
5489 / 89
Receptę na Wasz sukces stanowi twórcze i indywidualne podejście! Dzięki nam razem stworzymy unikalne dzieło, ...
Kamerzysta Magda, Warszawa
Magda
Warszawa

CENA:
1900 ZŁ / SESJA
3400 / 142
Zapewniamy profesjonalne filmowanie oraz montaż materiału. Zawsze staramy się przedstawiać wszystkie ważne chwile w sposób ...
Kamerzysta Tomasz, Radzymin
Tomasz
Radzymin

CENA:
1400 ZŁ / SESJA
2080 / 34
Na rynku działamy od ponad 10 lat. Realizujemy filmy reportażowe z imprez okolicznościowych.
Liczba pozycji: 47
Województwo Mazowieckie – zobacz listę kamerzystów z innych miast:
Filmy ślubne Wołomin - nasz przewodnik

Idealną pamiątką ślubną, którą młoda para często wręcza najbliższym członkom rodziny, czyli rodzicom czy dziadkom i rodzicom chrzestnym, jest płyta z filmem ślubnym (dawniej kaseta VHS). Kiedyś taki materiał obejmował całą uroczystość zaślubin i wybrane, aczkolwiek niezwykle długie fragmenty z pierwszych godzin wesela. Teraz częściej tworzy się nieco krótsze filmy, w które wplata się ciekawe ujęcia z sesji plenerowych. To nowy trend, mający na celu urozmaicenie nieco nudnych filmów ślubnych. Jeśli chcą Państwo zdecydować się na nakręcenie takiego materiału filmowego, w naszym serwisie znajdą Państwo to, czego szukają. Posiadamy oferty kamerzystów z całego kraju, wykonujących profesjonalne i ciekawe materiały filmowe.

Niegdyś miasto Wołomin było miejscowością letniskową dla osób mieszkających w Warszawie. Miejscowość ta nie ma bogatej historii, jednak mimo wszystko na jej terenie znajdują się miejsca będące idealnym tłem dla klimatycznych ujęć do filmu ślubnego. W Wołominie, na granicy Kobyłki, mieści się dom, który Zofia Nałkowska opisała w książce "Dom nad łąkami". To zabytkowa budowla o bardzo ciekawej fasadzie, będąca wyjątkowo malowniczym miejscem, wręcz idealnym do wykonania kilku klimatycznych ujęć. Balkon domu może być tłem naprawdę ciekawych zdjęć. Obecnie w budynku mieści się Muzeum Zofii i Wacława Nałkowskich.

Innym zabytkiem, na który warto zwrócić uwagę, jeśli chcą Państwo nakręcić ciekawy film ślubny, może być willa Laurentium, wraz z ogrodem, wybudowana około 1920 roku. Charakterystyczny czerwony dach i biała fasada budynku znajdującego się w otoczeniu licznych drzew jest ciekawym połączeniem przyrody i architektury. Fakt, że sama zieleń jest nieco dzika, daje idealną okazję do pozowania czy odgrywania ciekawych scen na łonie natury.
Najważniejszym zabytkiem Wołomina jest właśnie wspomniane wcześniej muzeum. Dzięki lokalizacji oraz charakterowi tego budynku jest to znakomite miejsce do realizacji klimatycznego filmu ślubnego.
 

Aby nadać nieco dynamiki filmowi można nagrać kilka ujęć z użyciem ślubnego samochodu. Kilka ofert z okolicy można obejrzeć pod tym adresem: http://www.auta-wesele.pl/Wołomin.

Videofilmowanie - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems