Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wideofilmowanie i kamerzyści Mazowsze

filmy ślubne Mazowieckie

Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Kamerzysta Grzegorz, Warszawa
Grzegorz
Warszawa

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
29333 / 588
KAMERZYSTA MIESIĄCA: SIERPIEŃ 2017
Realizujemy nagrania z wszelkiego rodzaju imprez, szczególnie z uroczystości ślubno-weselnych. Nasze filmy rejestrowane są na płytach Blu-Ray w formacie HD. Na oddzielnej płycie nagrywamy cztery teledyski - gratis. Oferujemy usługi na terenie całej Polski.
Kamerzysta Przemek, Warszawa
Przemek
Warszawa

CENA:
3800 ZŁ / SESJA
35973 / 419
Oferujemy usługi wysokiej klasy. Proponujemy wykonanie wymarzonego filmu z dnia waszego ślubu. Potrafimy najpiekniejszy dzień z Państwa życia przedstawić w niebanalny, kreatywny sposób.Mamy dla Państwa wiel;e ciekawych rozwiązań a jednoczesnie jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Film i fotografie ślubne w atrakcyjnych pakietach.
Kamerzysta Paweł, Warszawa
Paweł
Warszawa

CENA:
2799 ZŁ / SESJA
11546 / 439
Nasza oferta jest skierowana do tych wszystkich, którym zależy na profesjonaliźmie w zakresie wykonywania ślubnych zdjęć i reportaży.Jesteśmy zgraną ekipą, która doskonale rozumie Panstwa potrzeby. Chętnie dzielimy się swoimi pomysłami a jednocześnie jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie ze strony Państwa. Najwazniejsze momenty waszego życia powinny być uwiecznione przez profesjonalistów, dlatego warto skorzystać z naszych usług. Zapraszamy na spotkanie.
Kamerzysta Piotr, Warszawa
Piotr
Warszawa

CENA:
2900 ZŁ / SESJA
37842 / 544
Oferuję usługi w zakresie filmowania ślubnych i weselnych uroczystości. Profesjonalnie, oryginalnie i przyjemnie WIDEOFILMOWANIE to zatrzymywanie upływu czasu. Moje alternatywne spojrzenie na film ślubny daje możliwość stworzenia czegoś niesamowitego. Po latach można na nowo przeżywać chwile pełne uniesień. Polecam siebie i swoje usługi. Zapraszam do współpracy.
Kamerzysta Maks, Warszawa
Maks
Warszawa

CENA:
3299 ZŁ / SESJA
4420 / 161
KAMERZYSTA MIESIĄCA: SIERPIEŃ 2017
Wideofilmowanie za pomocą dwóch kamer! Obszar naszego działania obejmuje: Warszawę, Poznań, GDańsk, Wrocław, Kraków...
Kamerzysta Piotr, Warszawa
Piotr
Warszawa

CENA:
2900 ZŁ / SESJA
5862 / 232
KAMERZYSTA MIESIĄCA: SIERPIEŃ 2017
Z wielką pasją świadczymy usługi z zakresu filmowania uroczystości ślubnych. Potrafimy zaprezentować nowoczesne trendy. Naszą domeną jest indywidualny sposób podejścia do każdego zlecenia. To ludzie stawiają przed nami stale nowe wyzwania, którym potrafimy z radością sprostać. Zapraszamy do współpracy każdą parę, która liczy na profesjonalne podejście do tematu, jakim jest filmowanie ślubów. Firma z okolic Piaseczna
Kamerzysta Konrad, Warszawa
Konrad
Warszawa

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
15288 / 486
Wideofilmowanie ślubów i wesel jest naszą pasją. Zrealizowanie dla Was wyjątkowej i unikalnej wideo-pamiątki zawsze jest dla nas celem nadrzędnym. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.
Kamerzysta Mariusz, Radom
Mariusz
Radom

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
12548 / 367
KAMERZYSTA MIESIĄCA: SIERPIEŃ 2017
Jestem absolwentem łódzkiej szkoły filmowej na wydziale operatorskim. Obecnie jestem podwykonawcą wielu programów telewizyjnych dla Telewizji Regionalnych. Mam ogromne doświadczenie i jestem kreatywny, a to jest gwarantem wykonania dla Państwa dobrej roboty. Chętnie wykonam dla Państwa piekną pamiątkę z tak uroczystego dnia, jakim jest dzień Waszego ślubu. Zapraszam!
Kamerzysta Paweł, Radom
Paweł
Radom

CENA:
2700 ZŁ / SESJA
16319 / 197
KAMERZYSTA MIESIĄCA: SIERPIEŃ 2017
Oferuję usługi w zakresie filmoweania i fotografowania uroczystości ślubnych i weselnych. Z radością wykonuję dla Państwa pamiątki z tak wyjątkowego dnia. Kieruję się pasją a spełnianie Państwa marzeń to moja przyjemność. J
Kamerzysta Krzysztof, Warszawa
Krzysztof
Warszawa

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
12307 / 652
Filmujemy oraz fotografujemy z klasą. Kreujemy filmy oraz fotografie, które są ponadczasowe i nowoczesne. Mamy za sobą studia filmowe, fotograficzne i dalej doskonalimy swoje umiejętności. Potrafimy uwiecznić Państwa marzenia i ich spełnienie. Zapraszamy do współpracy.
Kamerzysta Paula, Warszawa
Paula
Warszawa

CENA:
4900 ZŁ / SESJA
3560 / 231
Oferujemy usługi z zakresu filmowania ślubów, wesel. Proponujemy nietuzinkowy montaż. Tworzymy z pasją niestandardowe filmy dla wymagających klientów. Potrafimy zadowolić naszych klientów. Spełniamy marzenia z zakresu filmów przedstawiających wysoką jakość. Zapraszamy
Kamerzysta Paweł, Grodzisk Mazowiecki
Paweł
Grodzisk Mazowiecki

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
18011 / 138
Z wielką przyjemnością oferujemy usługi w zakresie filmowania i fotografowania uroczystości ślubnych i weselnych. Rejestrujemy aparatami fotograficznymi, dzięki czemu osiągamy dużo lepszą jakość obrazu niż z kamery. Korzystamy z takiego sprzętu jak: slider, steadycam oraz zewnętrzny rejestrator dźwięku. Zrealizowany film trwa od 30 do 90 minut i otrzymują go Państwo na płytach DVD oraz Blu-Ray. Zapraszamy do współpracy.
Kamerzysta Andrzej, Płock
Andrzej
Płock

CENA:
1700 ZŁ / SESJA
9342 / 178
Oferujemy profesjonalne nagrania w jakości HD na nośnikach Blu-Ray lub SD na DVD. Specjalizujemy się przede wszystkim w filmowaniu uroczystości ślubnych, jak również w realizacji reportażu zdjęciowych w czasie trwania tychże uroczystości.
Kamerzysta Paweł, Warszawa
Paweł
Warszawa

CENA:
3500 ZŁ / SESJA
15560 / 219
Poszukujesz oryginalnego pomysłu na film? Dobrze trafiłeś! Zapewniamy oryginalną jakość filmów realizowanych za pomocą Lustrzanek. Wykonujemy profesjonalne wideoreportaże ze ślubnej uroczystości. Powierzone nam zlecenia realizujemy w rozdzielczości full HD 1920 x 1080 lustrzankami marki Canon 5D Mark II.
Kamerzysta Andrzej, Warszawa
Andrzej
Warszawa

CENA:
1300 ZŁ / SESJA
4867 / 144
Filmuje się najważniejsze momenty w życiu. Ślub jest takim dniem - oferujemy swoją pomoc przy nagraniu filmu ze ślubu i wesela.
Kamerzysta Zbigniew, Siedlce
Zbigniew
Siedlce

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
8629 / 98
Dyskretne filmowanie=gwarancja zadowolenia! Realizujemy filmy, do których zawsze będziecie wracać ze łzami wzruszenia i uśmiechem! Spełniamy Państwa oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kamerzysta Mirosław, Warszawa
Mirosław
Warszawa

CENA:
2300 ZŁ / SESJA
2238 / 68
KAMERZYSTA MIESIĄCA: SIERPIEŃ 2017
WIdeofilmowanie jest dla mnie nie tylko pracą, ale także pasją. Moim priorytetem jest spełnienie wszystkich oczekiwań Młodej Pary.
Kamerzysta Konrad, Warszawa
Konrad
Warszawa

CENA:
1850 ZŁ / SESJA
5057 / 174
Zapraszam wszystkich, którzy cenią zwarty i ciekawy montaż, który wyeksponuje wszystko to co najlepsze z wydarzeń tego wyjątkowego Dnia, jakim jest uroczystość zaślubin i wesele. Zapewniam satysfakcję ze współpracy. Zrealizowałem aż 75 filmów w okresie od maja 2010 do października 2013.Biorę pod uwagę indywidualne spojrzenie i pragnienia moich klientów. Zapraszam do współpracy.
Kamerzysta Krzysztof, Ostrołęka
Krzysztof
Ostrołęka

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
10758 / 87
Zajmuję się filmowaniem i fotografowaniem ważnych momentów z życia zakochanych par. Oferuję wideofilmowanie weselnych uroczystości również w jakości HD z zapisem na płytach Blu-Ray. Zapewniam o rzetelności. Proponuję wiele ciekawych rozwiązań. Kamerzysta, Ostrołęka
Kamerzysta Darek, Warszawa
Darek
Warszawa

CENA:
1950 ZŁ / SESJA
15754 / 258
Filmujemy w całym kraju! Film HD + sesja Foto w czasie wesela za 1850 zł. Film zawiera wcześniej ustalone sugestie Pary Młodej.
Kamerzysta Jakub, Warszawa
Jakub
Warszawa

CENA:
4500 ZŁ / SESJA
3895 / 188
Profesjonalnie i z klasą uwiecznimy Twoje wesele. Korzystamy ze sprzętu o najwyższej jakość, dbamy o każdy szczegół!
Kamerzysta Wojciech, Radom
Wojciech
Radom

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
2172 / 75
Zajmujemy się filmowaniem uroczystości ślubnych i weselnych. Uwieczniamy chwile, które dla zakochanych par są najważniejsze. Tworzymy filmy, które w przyszłości będą wyjątkową pamiątkę dla rodziny, zakochanych i zainteresowanych. Proponuję profesjonalizm oraz pasję, która pozwala wykonywać swoje usługi na wysokim poziomie. Zapraszamy do współpracy.
Kamerzysta Maksym, Warszawa
Maksym
Warszawa

CENA:
3200 ZŁ / SESJA
3023 / 114
Profesjonalne wideofilmowanie. Unikatowa pamiątka z tego jedynego i niepowtarzalnego dnia. Zapraszamy do poznania szczegółów!
Kamerzysta Andrzej, Warszawa
Andrzej
Warszawa

CENA:
5450 ZŁ / SESJA
1953 / 67
KAMERZYSTA MIESIĄCA: SIERPIEŃ 2017
Moje prace cechuje zawsze duża dynamika, szczęście oraz wielkie emocje. Każde zlecenie jest indywidualnie rozpatrywane i w ten sposób powstaje pamiątka marzeń młodej pary. Zapraszamy!
Kamerzysta Jakub, Warszawa
Jakub
Warszawa

CENA:
4000 ZŁ / SESJA
4177 / 226
Twórcze wykorzystanie kamery i dbanie o szczegóły. Wykorzystujemy kamery firmy Sony, które posiadają wymienną optykę co daje dużo lepszą jakość obrazu niż lustrzanki. Nasz zespół jest zgrabnych duetem. Flycam & slow motion to nasza pasja :)
Kamerzysta Marek, Warszawa
Marek
Warszawa

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
1601 / 39
Stanąć na ślubnym kobiercu to marzenie wielu z nas. Chwile u boku ukochanej osoby są z pewnością niezapomniane. Od fotografa zależy bardzo wiele, dlatego polecam swoje usługi, gdyż wiem, że potrafię zatrzymać magię tych chwil na bardzo długo. Marek
Kamerzysta Piotr, Płock
Piotr
Płock

CENA:
2300 ZŁ / SESJA
1847 / 41
Obsługujemy imprezy okolicznościowe, wśród których śluby, wesela zajmują szczególne miejsce. Potrafimy w oryginalny sposób wykonać montaż filmu ze starannie dobraną muzyką w tle. Nasze usługi wykonujemy dzięki systemowi stabilizacji obrazu a to oznacza, że obraz jest pozbawiony drgań. Używamy kamery Sony Full HD z wymiennymi obiektywami. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Kamerzysta Piotr, Siedlce
Piotr
Siedlce

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
4633 / 72
Pasja-Pomysłowość-Profesjonalizm-Nowatorstwo. Efektem jest bezcenna Pamiątka z Dnia Ślubu dla Młodej Pary. Warto skorzystać z naszej oferty!
Kamerzysta Tomasz, Warszawa
Tomasz
Warszawa

CENA:
3600 ZŁ / SESJA
1821 / 100
Od lat dla Telewizji, od niedawna dla Was!
Kamerzysta Piotr, Piaseczno
Piotr
Piaseczno

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
2847 / 47
Posiadamy jeszcze wolne terminy na 2014 rok. Do dyspozycji dwóch kamerzystów. Zapraszamy!
Liczba pozycji: 111
Wykonanie: DigiHex Systems