Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Grzegorz

 - kamerzysta Kraków
Filmy ślubne Kraków, województwo Małopolskie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 108

Napisz do kamerzysty

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

3900 zł
3900 zł

Sprzęt

Posiadam profesjonalny sprzęt, który pozwala wykonywać każde zlecenie. Zawsze jest to dla mnie wyzwanie, które realizuję z indywidualnym podejściem.

 

Standardowo nagrywam materiał, przy użyciu kamery Sony, ale istnieje możliwość filmowania lustrzankami Canon, co jest gwarancją uzyskania filmowej plastyki obrazu.

Do montażu nagrań wykorzystuję profesjonalną stację roboczą z najnowszym oprogramowaniem Adobe.

Dzięki wykorzystywaniu takiego sprzętu produkcje posiadają filmowy charakter.

W swoich nagraniach dbam także o jakość dźwięku, przy czym stosuję dodatkowe zewnętrzne mikrofony oraz mikroporty w systemie bezprzewodowym.

Bez względu na rodzaj miejsca, gdzie nagrywam materiał, jakość dźwięku jest idealna. Nagrywając w systemie bezprzewodowym słychać wszystko czysto i wyraźnie. Nie ma problemu także z właściwą rejestracją muzyki granej przez zespół na zabawie weselnej.

 

Kamerzysta Grzegorz, Kraków
Kamerzysta Grzegorz, Kraków Ocena: 5,00 / 5 2 opinie
Kamerzysta bardzo profesjonalny, świetny sprzęt.
Artur Maciantowicz, ślub: 2016-05-28
Witamy. Chcielibysmy polecic kamerzyste Grzegorza z Mielca, ktorego mielismy przyjemnosc goscic na Naszym Weselu we wrzesniu 2013 r. Kamerzysta bardzo zaangazowany w swoja prace, 'biega po sali' :)) konkretny facet, bardzo dobry sprzet. Zna sie na swojej pracy, glowa pelna pomyslow. Jezeli szukacie czegos oryginalnego, zaskakujacego w swoim filmie weselnym ktory wszystkim bedzie sie podobal nie musicie szukac wiecej :D Aha i jeszcze jedna wazna sprawa kamerzysta ma prawdziwy talent i dar do dobierania muzyki, wszystko pasuje idealnie, teledyski extra, wspolpraca extra, dzwiek extra, wszyscy zadowoleni, czego chciec wiecej??? Pozdrawiamy
Konrad Śnieżek, ślub: 2013-09-28

Zobacz także innych kamerzystów

Paweł - kamerzysta Kraków

3000 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(19 opinii)
Poleceń: 187

Podczas filmowania najważniejsze jest dla mnie tworzenie emocji. To one sprawiają, że film pozostaje na długo w Naszej pamięci.

 

Uważam, że ...

Mariusz - kamerzysta Kraków

3200 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(3 opinie)
Poleceń: 233

Kopleksowa obsługa FOTOGRAFICZNA I FILMOWA

Filmy ślubne realizujemy bezlusterkowcami/lustrzankami lub kamerami z wymiennąoptyką dającymi obraz z fotograficzną jakością. Tworzymy ...

Łukasz - kamerzysta Kraków

3600 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(6 opinii)
Poleceń: 399

Produkcją filmów zajmuję się juz od 13 lat. Najczęściej są to produkcje telewizyjne (TVP2, TVP3, TVP Info). Zajmuje się również ...

Wykonanie: DigiHex Systems