Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wideofilmowanie Tychy

5,00 / 5 z 12 opinii
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Filmy pełne emocji oraz dynamiczne teledyski, plenery z dronem 4K. Opcjonalnie rejestracja wielokamerowa. Świeże spojrzenie, najnowsza technologia FullHD i 4K, 10 lat doświadczenia. Filmujemy podziękowania dla rodziców przed ślubem i wyświetlamy na weselu. Tylko u nas realizacja w terminie 15-30 dni.
Dziesiątki obiektywów i akcesoriów video, kilka aparatów i kamer, dwoje młodych i przystojnych facetów z nieograniczoną ilością pomysłów, jeden cel - zadowolić Naszego klienta. To nie żadna dewiza. Tacy po prostu jesteśmy.
Foto + Wideo / Fotograf + Kamerzysta - Jedna firma i dwie usługi w pakiecie. Możliwość ...
Wspomnienia są bardzo ważne, często jednak ulotne... Nic straconego! Dzięki naszym usługom wideofilmowania będą mogli ...
KAMERZYSTA MIESIĄCA: WRZESIEŃ 2018
Oferujemy Państwu wykonanie wyjątkowego filmu ślubnego. W kwestii filmowania skupiamy się na czymś więcej i chcemy ...
KAMERZYSTA MIESIĄCA: WRZESIEŃ 2018
Oferujemy atrakcyjne i niekonwencjonalne realizacje filmów weselnych. Reportaż ślubny rozpoczynamy od Przygotowań Pana Młodego,Pani Młodej, następnie ...
Filmy w stylu nowoczesnym realizowane 2 lustrzankami FullHD ze stabilizacją. Promocje: 1.Zamów film lub fotografię ...
Inspirując się Waszą miłością tworzymy obrazy, które pozwolą Wam na nowo przeżyć ten wyjątkowy dzień, ...
Nawet tysiąc słów nie opisze naszej twórczości tak jak filmy które tworzymy, dlatego zapraszamy do ...
Filmowanie Wesel : W swojej pracy uwieczniamy wspaniałe chwile z niezwykłego dnia w zyciu Pary ...
Liczba pozycji: 57

Województwo Śląskie – zobacz listę kamerzystów z innych miast:

Filmy ślubne Tychy - nasz przewodnik

Jak wyobrażamy sobie dzień swojego ślubu? Prawie każdy ma jakieś marzenia dotyczące tego dnia, które często trzeba skonfrontować z rzeczywistością, gdy przychodzi moment organizacji ślubu i wesela. Ograniczeniem są głównie pieniądze, czasem też brak dostępu do odpowiedniej jakości usług ślubnych. Na szczęście to ostatnie trafia się coraz rzadziej, bo branża ślubna rozwija się bardzo dynamicznie, a nowoczesne usługi docierają do każdego zakątka Polski, także do Tychów. 

 

Filmowanie wesel – podstawowe informacje

 

Film ślubny to jedna z najważniejszych pamiątek z wesela i okazja do skorzystania z najnowszych odkryć techniki. Pod nazwą film ślubny kryją się różne jego formy. Trzeba rozróżnić przede wszystkim reportaż od teledysku ślubnego. Pierwsza forma to dłuższy film opowiadający o szczegółach tego dnia, trwający około godziny. Druga to kilkuminutowy filmik z podkładem muzycznym, w którym mogą znaleźć się kadry z reportażu lub który może być odrębnym nagraniem, najczęściej zrealizowanym w plenerze. W obu tych formach kamerzyści korzystają z wysokiej jakości montażu i efektów, sprawiając, że video jest bardzo interesujące i przyciąga uwagę oglądających je osób. 

 

Kamerzysta na wesele – jak wybrać?

 

Lubimy zaskakiwać. Kładziemy duży nacisk na spontaniczność chwili, na oryginalność i dlatego w momencie poszukiwania filmowca i fotografa na uroczystość zaślubin, szukamy jednocześnie potwierdzenia, że ów człowiek nas mile zaskoczy podejściem do tak ważnego tematu. Jeśli skorzystacie Państwo z usług naszego serwisu, z pewnością wszelkie Państwa obiekcje znikną, a pojawi się zdumienie i radość w oczach, gdy ujrzycie Państwo pięknie wykonany film ślubny. Na szczególną uwagę zasługuje sesja ślubna w plenerze. Moment ślubowania, a także zabawy weselne zostaną oryginalnie zilustrowane ku miłemu zaskoczeniu nowożeńców. Zapraszamy do współpracy.

Portal znacznie ułatwia wybór kamerzysty, pokazując oferty specjalistów z tej dziedziny w jednym miejscu. Bez problemu można tu wyszukać kamerzystów działających w Tychach i zapoznać się z częścią ich portfolio oraz z cennikiem i opisem usług. Dzięki temu po jednorazowym przestudiowaniu profili fachowców z okolicy będzie można wyselekcjonować kilku, z którymi warto kontaktować się w sprawie swojego wesela. Jeśli taka rozmowa i zapoznanie się z innymi pracami kamerzysty okaże się udane, można podpisywać umowę i omawiać szczegóły filmu ślubnego. 

 

Wideofilmowanie w plenerze

 

Sporą atrakcją jest nagranie teledysku ślubnego lub kadrów do filmu ślubnego w plenerze. Pozwala to młodej parze pokazać swoją osobowość np. poprzez wybór interesującego pleneru ślubnego. Taki film ma zwykle piękny efekt i jest powodem do dumy. Pary często decydują się na dzielenie się nim nawet z szerszą publicznością, umieszczając go np. na Youtube. A co z plenerem ślubnym w Tychach? Gdzie go znaleźć? 

 

Plenerowy film ślubny w Tychach

 

Tychy to śląskie miasto znane przede wszystkim z piwa. Wydawać by się mogło, że miasto, na którego większości powierzchni zbudowano blokowiska, nie ma wiele do zaoferowania młodożeńcom, którzy pragną uwiecznić dzień swojego ślubu na nagraniu wideo i nakręcić kilka scen w Tychach. Nie ma powodu do zmartwień. Profesjonalny kamerzysta pomoże znaleźć miejsca piękne, które będą fantastycznym tłem Waszego filmu.

Jak wspomnieliśmy, Tychy znane są z browaru. Tyski Browar jest częścią Szlaku Zabytków Techniki i jednocześnie jego perełką. Warto udać się na ulicę Katowicką 9 i przekonać się o atrakcyjności browarniczych budynków i ich ciekawych wnętrz. Oprócz nagrania kilku nietuzinkowych scenek dowiecie się, jak powstaje chmielowy napój i jaka jest jego historia.

W Tychach znajduje się także Jezioro Paprocany. Jest to sztuczny zbiornik, miejsce wypoczynku i relaksu tyszan. Nad jeziorem istnieje ośrodek rekreacyjny, ale nie brakuje w tym miejscu także spokojnych i romantycznych zakątków. Spacer nad brzegiem jeziora na tle zieleni będzie świetnym dopełnieniem Waszego ślubnego filmu. Jeśli mało Wam zieleni, Tychy wbrew powszechnej opinii są miastem zielonym dzięki parkom i skwerom, na przykład w okolicach Urzędu Miejskiego czy Szpitala Wojewódzkiego.

Niedaleko Tychów, w Promnicach, znajduje się dworek myśliwski. Warto wiedzieć, że ten neogotycki budynek został zaprojektowany przez głównego architekta pszczyńskiego, odpowiedzialnego także ze tyski browar. Jest malowniczo położony, w prześlicznym parku, nad jeziorem. Obecnie mieści się w nim hotel i restauracja.

Nie jest tajemnicą, że dzięki swojej lokalizacji Tychy stanowią doskonałą bazę wypadową w polskie Beskidy. Jeśli macie czas, zawsze możecie udać się w te przepiękne góry. Po pół godzinie oczaruje Was przyroda. I to o każdej porze roku. Nie trzeba wielkiego wysiłku, aby nagrać film w otoczeniu romantycznego krajobrazu. W Bielsku-Białej można wjechać kolejką na Szyndzielnię, a do Żywca warto się wybrać i nagrać kilka scen na terenie prześlicznego zespołu parkowo-pałacowego.

Z Tychów niedaleko jest także do Chorzowa. Jeśli jesteście miłośnikami historii, to koniecznie musicie udać się do tamtejszego skansenu. Zabytkowa zabudowa jako tło Waszego nagrania razem z lekcją historii. Naprawdę warto skorzystać.

Videofilmowanie - najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems