Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wideofilmowanie Tychy

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Kamerzysta Krzysztof, Tychy
Krzysztof
Tychy

CENA:
1550 ZŁ / SESJA
15512 / 297
Filmy pełne emocji oraz dynamiczne teledyski, plenery z dronem 4K. Opcjonalnie rejestracja wielokamerowa. Świeże spojrzenie, najnowsza technologia FullHD i 4K, 10 lat doświadczenia. Filmujemy podziękowania dla rodziców przed ślubem i wyświetlamy na weselu. Tylko u nas realizacja w terminie 15-30 dni.
Kamerzysta Adrian, Tychy
Adrian
Tychy

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
308 / 7
Wykonujemy: – krótkie klipy ślubne – filmy ślubne – filmowe zaproszenia na ślub – filmowe podziękowania dla rodziców - Ujęcia z drona - 4K Pakiety mogą zawierać również ujęcia plenerowe – zwykle wykonywane w inny dzień niż dzień ślubu.
Kamerzysta Adam & Tomasz, Tychy
Adam & Tomasz
Tychy

CENA:
4000 ZŁ / SESJA
1669 / 62
Dziesiątki obiektywów i akcesoriów video, kilka aparatów i kamer, dwoje młodych i przystojnych facetów z nieograniczoną ilością pomysłów, jeden cel - zadowolić Naszego klienta. To nie żadna dewiza. Tacy po prostu jesteśmy.
Kamerzysta Robert i Arek, Bielsko-Biała
Robert i Arek
Bielsko-Biała

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
21334 / 798
Foto + Wideo / Fotograf + Kamerzysta - Jedna firma i dwie usługi w pakiecie. Możliwość ...
Kamerzysta Zbyszek, Katowice
Zbyszek
Katowice

CENA:
2900 ZŁ / SESJA
22034 / 406
Wspomnienia są bardzo ważne, często jednak ulotne... Nic straconego! Dzięki naszym usługom wideofilmowania będą mogli ...
Kamerzysta Jarosław, Bielsko-Biała
Jarosław
Bielsko-Biała

CENA:
1290 ZŁ / SESJA
8041 / 331
Oferujemy Państwu wykonanie wyjątkowego filmu ślubnego. W kwestii filmowania skupiamy się na czymś więcej i chcemy ...
Kamerzysta Daniel, Kraków
Daniel
Kraków

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
22048 / 243
Filmy w stylu nowoczesnym realizowane lustrzankami ze stabilizacją. Polecam filmy z 2 lustrzanek Full HD ...
Kamerzysta Maciej, Zabrze
Maciej
Zabrze

CENA:
2900 ZŁ / SESJA
28770 / 538
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, która kierujemy do wszystkich Młodych Par, które nie chcą, ...
Kamerzysta Dariusz, Bytom
Dariusz
Bytom

CENA:
1700 ZŁ / SESJA
9290 / 272
Oferujemy atrakcyjne i niekonwencjonalne realizacje filmów weselnych. Reportaż ślubny rozpoczynamy od Przygotowań Pana Młodego,Pani Młodej, następnie ...
Kamerzysta Tomasz, Katowice
Tomasz
Katowice

CENA:
3700 ZŁ / SESJA
4366 / 144
Inspirując się Waszą miłością tworzymy obrazy, do których z uśmiechem będziecie wracać! W opisie znajda Państwo ...
Liczba pozycji: 61
Województwo Śląskie – zobacz listę kamerzystów z innych miast:
Filmy ślubne Tychy - nasz przewodnik

Jak wyobrażamy sobie dzień swojego ślubu? Prawie każdy ma jakieś marzenia dotyczące tego dnia, które często trzeba skonfrontować z rzeczywistością, gdy przychodzi moment organizacji ślubu i wesela. Ograniczeniem są głównie pieniądze, czasem też brak dostępu do odpowiedniej jakości usług ślubnych. Na szczęście to ostatnie trafia się coraz rzadziej, bo branża ślubna rozwija się bardzo dynamicznie, a nowoczesne usługi docierają do każdego zakątka Polski, także do Tychów. 

Film ślubny - podstawowe informacje

Film ślubny to jedna z najważniejszych pamiątek z wesela i okazja do skorzystania z najnowszych odkryć techniki. Pod nazwą film ślubny kryją się różne jego formy. Trzeba rozróżnić przede wszystkim reportaż od teledysku ślubnego. Pierwsza forma to dłuższy film opowiadający o szczegółach tego dnia, trwający około godziny. Druga to kilkuminutowy filmik z podkładem muzycznym, w którym mogą znaleźć się kadry z reportażu lub który może być odrębnym nagraniem, najczęściej zrealizowanym w plenerze. W obu tych formach kamerzyści korzystają z wysokiej jakości montażu i efektów, sprawiając, że video jest bardzo interesujące i przyciąga uwagę oglądających je osób. 

Wybór kamerzysty ślubnego

Lubimy zaskakiwać. Kładziemy duży nacisk na spontaniczność chwili, na oryginalność i dlatego w momencie poszukiwania filmowca i fotografa na uroczystość zaślubin, szukamy jednocześnie potwierdzenia, że ów człowiek nas mile zaskoczy podejściem do tak ważnego tematu. Jeśli skorzystacie Państwo z usług naszego serwisu, z pewnością wszelkie Państwa obiekcje znikną, a pojawi się zdumienie i radość w oczach, gdy ujrzycie Państwo pięknie wykonany film ślubny. Na szczególną uwagę zasługuje sesja ślubna w plenerze. Moment ślubowania, a także zabawy weselne zostaną oryginalnie zilustrowane ku miłemu zaskoczeniu nowożeńców. Zapraszamy do współpracy.

Portal znacznie ułatwia wybór kamerzysty, pokazując oferty specjalistów z tej dziedziny w jednym miejscu. Bez problemu można tu wyszukać kamerzystów działających w Tychach i zapoznać się z częścią ich portfolio oraz z cennikiem i opisem usług. Dzięki temu po jednorazowym przestudiowaniu profili fachowców z okolicy będzie można wyselekcjonować kilku, z którymi warto kontaktować się w sprawie swojego wesela. Jeśli taka rozmowa i zapoznanie się z innymi pracami kamerzysty okaże się udane, można podpisywać umowę i omawiać szczegóły filmu ślubnego. 

Film ślubny w plenerze

Sporą atrakcją jest nagranie teledysku ślubnego lub kadrów do filmu ślubnego w plenerze. Pozwala to młodej parze pokazać swoją osobowość np. poprzez wybór interesującego pleneru ślubnego. Taki film ma zwykle piękny efekt i jest powodem do dumy. Pary często decydują się na dzielenie się nim nawet z szerszą publicznością, umieszczając go np. na Youtube. A co z plenerem ślubnym w Tychach? Gdzie go znaleźć? 

Plenerowy film ślubny w Tychach

Tychy to śląskie miasto znane przede wszystkim z piwa. Wydawać by się mogło, że miasto, na którego większości powierzchni zbudowano blokowiska, nie ma wiele do zaoferowania młodożeńcom, którzy pragną uwiecznić dzień swojego ślubu na nagraniu wideo i nakręcić kilka scen w Tychach. Nie ma powodu do zmartwień. Profesjonalny kamerzysta pomoże znaleźć miejsca piękne, które będą fantastycznym tłem Waszego filmu.

 

Jak wspomnieliśmy, Tychy znane są z browaru. Tyski Browar jest częścią Szlaku Zabytków Techniki i jednocześnie jego perełką. Warto udać się na ulicę Katowicką 9 i przekonać się o atrakcyjności browarniczych budynków i ich ciekawych wnętrz. Oprócz nagrania kilku nietuzinkowych scenek dowiecie się, jak powstaje chmielowy napój i jaka jest jego historia.

 

W Tychach znajduje się także Jezioro Paprocany. Jest to sztuczny zbiornik, miejsce wypoczynku i relaksu tyszan. Nad jeziorem istnieje ośrodek rekreacyjny, ale nie brakuje w tym miejscu także spokojnych i romantycznych zakątków. Spacer nad brzegiem jeziora na tle zieleni będzie świetnym dopełnieniem Waszego ślubnego filmu. Jeśli mało Wam zieleni, Tychy wbrew powszechnej opinii są miastem zielonym dzięki parkom i skwerom, na przykład w okolicach Urzędu Miejskiego czy Szpitala Wojewódzkiego.

 

Niedaleko Tychów, w Promnicach, znajduje się dworek myśliwski. Warto wiedzieć, że ten neogotycki budynek został zaprojektowany przez głównego architekta pszczyńskiego, odpowiedzialnego także ze tyski browar. Jest malowniczo położony, w prześlicznym parku, nad jeziorem. Obecnie mieści się w nim hotel i restauracja.

 

Nie jest tajemnicą, że dzięki swojej lokalizacji Tychy stanowią doskonałą bazę wypadową w polskie Beskidy. Jeśli macie czas, zawsze możecie udać się w te przepiękne góry. Po pół godzinie oczaruje Was przyroda. I to o każdej porze roku. Nie trzeba wielkiego wysiłku, aby nagrać film w otoczeniu romantycznego krajobrazu. W Bielsku-Białej można wjechać kolejką na Szyndzielnię, a do Żywca warto się wybrać i nagrać kilka scen na terenie prześlicznego zespołu parkowo-pałacowego.

 

Z Tychów niedaleko jest także do Chorzowa. Jeśli jesteście miłośnikami historii, to koniecznie musicie udać się do tamtejszego skansenu. Zabytkowa zabudowa jako tło Waszego nagrania razem z lekcją historii. Naprawdę warto skorzystać.

Videofilmowanie - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems