Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Maks - kamerzysta WarszawaMaks
Warszawa
CENA: 1999 ZŁ
/ SESJA
ODSŁON: 5852
POLECEŃ: 186
ZADAJ PYTANIE
KAMERZYSTA MIESIĄCA: WRZESIEŃ 2018

Wolne terminy w okresie 01.09.2018 - 30.04.2019 - 1999 zł. Zapytaj o swój termin. 

 

WIDEOFILMOWANIE ŚLUBÓW W JAKOŚCI 4K (ULTRA HD)


Nagrywanie odbywa się przy użyciu lustrzanek cyfrowych, które pozwolą zarejestrować obraz w rozdzielczości 4K (3840×2160). Zawsze stosujemy w swojej pracy monopody, statywy, slider, steadicam oraz profesjonalny rekorder do nagrywania dźwięku. Otrzymujecie Państwo pendrive, który można dowolnie kopiować. Czas pracy operatorów od przygotowania do oczepin (ale nie później 1:00 w nocy). 

 

OFERTA
Rabat na wesela prowadzone w dniach od poniedziałku do piątku albo w miesiącach od listopada do marca. Promocje i rabaty nie sumują się.


Pakiet standard

• ilość operatorów - 1;
• asystent (w miarę potrzeby);

• 40-60 min. film;
• 3-4 min. teledysk;
• pendrive w pudełku;
• cyfrowa rejestracja dźwięku;
• termin realizacji - 3 miesiące; 

Cena: 2999 zł

 

Pakiet plus

• ilość operatorów - 2;
• asystent (w miarę potrzeby); 
• 40-80 min. film;
• 3-4 min. teledysk;
• pendrive w pudełku;
• cyfrowa rejestracja dźwięku;
• termin realizacji - 3 miesiące;

Cena: 3999 zł

 

Pakiet premium

• ilość operatorów - 4;
• asystent; 
• 60-120 min. film;
• 3-4 min. teledysk;
• pendrive w pudełku;
• cyfrowa rejestracja dźwięku;
• termin realizacji - 2 miesiące;
• plener ślubny innego dnia;

• filmowanie dronem;

Cena: 7999 zł
 

Usługi dodatkowe:
Podziękowania dla rodziców - 700 zł
Plener ślubny innego dnia - 500 zł

Napisz do kamerzysty

PRZYKŁADOWE FILMY ŚLUBNE KAMERZYSTY

Wedding Showreel + Warszawa - film z wesela 64
0
Showreel 2014 + Warszawa - film z wesela 760
0
Teledysk ślubny Warszawa + Warszawa - film z wesela 583
0
Film ślubny Warszawa + Warszawa - film z wesela 438
0
Filmowanie ślub - Warszawa + Warszawa - film z wesela 398
0
Filmy wesele - Warszawa + Warszawa - film z wesela 150
0
Wedding in Berlin + Warszawa - film z wesela 317
0
Filmowanie wesel - Wawa + Warszawa - film z wesela 156
0
Podziękowania dla rodziców - Warszawa + Warszawa - film z wesela 452
0
filmowanie wesele - Łódź + Warszawa - film z wesela 65
0
Kamerzysta - Pruszków + Warszawa - film z wesela 385
0
Sandra & Janusz - Podziękowania dla rodziców - 4K + Warszawa - film z wesela 195
0
Wedding teaser + Warszawa - film z wesela 627
0
Enchanted forest + Warszawa - film z wesela 609
0
Filmowanie wesele - Kraków + Warszawa - film z wesela 304
0
Hamburg - Love story + Warszawa - film z wesela 407
0

Sprzęt

Lustrzanki cyfrowe

Steadicam 

Monopod manfrotto

Tripod manfrotto

Slider

Crane camera

Dron

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1999 zł
1999 zł

Pakiet STANDARD

2999 zł
Ilość operatorów - 1; asystent (w miarę potrzeby); 30-60 min. film; 3-4 min. teledysk; surowy materiał; pendrive w pudełku; cyfrowa rejestracja dźwięku; termin realizacji - 3 miesiące;
2999 zł

Pakiet PLUS

3999 zł
Ilość operatorów - 2; asystent (w miarę potrzeby); 30-80 min. film; 3-4 min. teledysk; surowy materiał; pendrive w pudełku; cyfrowa rejestracja dźwięku; termin realizacji - 3 miesiące;
3999 zł

Pakiet PREMIUM

7999 zł
Ilość operatorów - 4-5; asystent; • 30-90 min. film; 3-4 min. teledysk; surowy materiał; pendrive w pudełku; cyfrowa rejestracja dźwięku; termin realizacji - 2 miesiące; plener ślubny innego dnia;
7999 zł
Kamerzysta Maks, Warszawa
Kamerzysta Maks, Warszawa Ocena: 5,00 / 5 14 opinii
Profesjonalna usługa, nie mam nic do zarzucenia. Kamerzysta był dosłownie niewidoczny i robił swoje. Nie ominął żadnego ważnego wydarzenia na naszym weselu. Z Niecierpliwością czekamy z małżonką na efekt końcowy pracy ! :)
Zofia Szuta Grzegorz Zimniewicz, ślub: 2017-10-07
Polecamy razem z Mężem kamerzystę Maksa. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu. Oglądaliśmy kilka filmów naszych znajomych którzy brali ślub w tym samym roku co my, czyli 2017, którzy korzystali z usług innych kamerzystów i uważamy, że nasz film jest najlepszy, najlepiej zmontowany i najciekawszy. Bardzo dobra współpraca, szybka realizacja. Jakość filmu na bardzo wysokim poziomie. Razem z Maksem stworzyliśmy również film z podziękowaniem dla rodziców. Z mężem mieliśmy już z góry ustalony scenariusz filmu jednak Maks przedstawił nam kilka swoich propozycji które były bardzo trafione i z których skorzystaliśmy. Podsumowując polecamy kamerzystę Maksa w 100%.
Sandra Białowąs, ślub: 2017-08-19
Oki bardzo dobrze. Polecamy. Fajna wsolpraca w plenerze a efekt koncowy wspanialy. Film jest naprawde wyjatkowy.
BEATA I MAXIME HOSSENLOPP, ślub: 2017-08-12
Maks to super kamerzysta :) Sympatyczny, wesoły, podczas przygotowań swoją obecnością i żarcikami pomógł zmniejszyć stres w tym ważnym dniu. Na weselu byl dyskretny, nie czuliśmy na sobie skupienia obiektywu, a goście chwalili się że bedzie dużo materiału do oglądania, także życzeń ;) Bardzo miło spędziliśmy czas na plenerze, fajnie było się powygłupiać, wszystko na spokojnie, bez poczucia presji. Polecamy Maksa wszystkim :)
Joanna i Adrian Goławscy, ślub: 2017-07-22
Przede wszystkim Maks to miły, kulturalny i skromny człowiek. A co najważniejsze specjalista, który wykonał dla nas kawał dobrej roboty. Jeśli chodzi o sam film to dostaliśmy dodatkowo bonus co skończyło się miłą niespodzianką. Jak najbardziej polecamy tą firmę do nagrywania tego, najważniejszego dnia w życiu.
Karol Kawerski, ślub: 2017-06-03
Film wyszedł piękny - artystyczny, bajkowy i cudownie oddający emocje i radość tamtego dnia! Maksym jest profesjonalistą i artystą godnym polecenia, a przy okazji sympatycznym, subtelnym człowiekiem.
Monika Kolwas i Adam Walas, ślub: 2017-05-20
Bardzo udana współpraca! Film, który dostaliśmy od Maksa, przerósł nasze oczekiwania. Przede wszystkim zawiera wszystkie najważniejsze dla nas momenty z dnia naszego ślubu. Dzięki temu nie nudzi a wręcz przeciwnie, ogląda się go z wielką przyjemnością, nawet ten kilkunasty raz :) Zawiera krótkie i przemyślane ujęcia, które doskonale komponują się z wybraną przez niego muzyką. Maks tworzy przepiękne, wręcz artystyczne filmy i potrafi w magiczny sposób zatrzymać czas. Dziękujemy!
Paulina i Piotr Glegoła, ślub: 2017-05-05
We are really happy with our wedding video, Maks managed to capture everything that was important us, as well as many extras that we didn't even know about or notice before watching it. Very professional and efficient service at reasonable cost, and we got the video earlier than expected. Thank you again!
Anna Evans, ślub: 2017-04-09
W imieniu własnym oraz żony pragniemy podziękować Maksowi za bardzo profesjonalną współpracę. Film z naszego ślubu jest fenomenalny, a do tego został dostarczony do nas niezwykle szybko. Maks w bardzo przemyślany sposób skomponował całość, uwzględniając najważniejsze momenty, nie zapominając jednak o detalach; dobrał wyjątkową muzykę i uchwycił unikalny, międzynarodowy charakter ślubu i wesela. Prawdziwe arcydzieło! Na każdym kroku współpraca była przyjemna i uczciwa - pełen profesjonalizm! Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy. :)
Daniel Slomka, ślub: 2017-03-18
Wspaniała współpraca. Pełen profesjonalizm. Byłam zaskoczona jak szybko dostaliśmy gotowy film. Maks zwraca uwagę na każdy najmniejszy szczegół, co daje super efekt końcowy. Szczerze polecam!
Dorota i Jakub, ślub: 2017-02-25
od samego początku do samego końca współpraca przebiegała znakomicie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z filmu oraz podziękowań dla rodziców. Maks nie przeszkadzał, był tzw. cieniem na ceremonii. Goście byli zachwyceni filmem i teledyskiem. Z całego serca polecamy :)
Martyna i Marcin Włodarczyk, ślub: 2016-10-01
Bardzo serdecznie polecam Maksa i jego usługi. Jest profesjonalistą, a filmy wychodzą naprawdę przepiękne :) Można się dogadać, jest miły i kontaktowy :) Polecam!
Przemysław Biernat, ślub: 2016-08-14
Rewelacyjny Kamerzysta - film zgodny z ustaleniami, jakość nagrania idealna- i obrazu i dźwięku. Uchwycone momenty, na których Najbarynam zależało w tym szczególnym dniu :-) będę polecać wszystkim znajomym :-) Maks- dziękujemy
Klaudia Żarek, ślub: 2016-07-09
Super film weselny, jesteśmy bardzo zadowoleni. Kamerzysta bardzo sympatyczny, robi po prostu dobrą robotę jednocześnie będąc niezauważalnym podczas ceremonii i imprezy weselnej:) Film wykonany bardzo profesjonalnie, świetny montaż, przejścia między ujęciami są niezauważalne. Są wszystkie najważniejsze wydarzenia, a podsumowanie wesela jest zrobione w sposób zabawny, wydobywając z całego dnia najważniejsze chwile. Zdecydowanie polecam! Naprawdę efekt końcowy jest świetny!
Marcin Żukowski, ślub: 2016-06-25

Kamerzysta Maks wykonuje także filmy ślubne w miastach:

Wykonanie: DigiHex Systems