Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wideofilmowanie Żywiec

Filmy ślubne Żywiec - 36 kamerzystów

Wideofilmowanie - województwo Śląskie
Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Kamerzysta Mateusz, Żywiec
Mateusz
Żywiec

CENA:
2100 ZŁ / SESJA
6227 / 81
Nasza oferta wyróżnia się niską ceną, profesjonalnym wyposażeniem technicznym i jakością wykonywanych usług. Nasza firma rozwija się cały czas i doświadczenie zdobywane z każdym zleceniem także pozytywnie rzutuje na efekt naszej pracy. Działamy na terenie: Bielsko-Biała, Żywiec, Cieszyn.
Kamerzysta Bartosz, Żywiec
Bartosz
Żywiec

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
1976 / 54
Nasze filmy z wesel i ślubów kręcimy za pomocą kamery DSLR, którą powstają obecnie profesjonalne teledyski, filmy, reklamy czy seriale. Wasz film taki może być! Zapraszamy do sprawdzenia naszych nagrań!
Kamerzysta Dominik, Żywiec
Dominik
Żywiec

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
103 / 1
Jeśli chcesz by film z najważniejszego dnia w Twoim życiu posiadał niebanalne kadry zaufaj nam, a my sprostamy Waszym oczekiwaniom.
Kamerzysta Konrad, Żywiec
Konrad
Żywiec

CENA:
1690 ZŁ / SESJA
1840 / 38
Videofilmowanie Ślubu to coś więcej niż zwykły film... to piękno, radość i szczęście w tym szczególnym dla Was dniu...Dlatego materiał powinien zostać przygotowany starannie z dbałością o szczegóły, tak aby przez długie lata przenosił was w wspomnienia z dawnych cudownych chwil.
Kamerzysta Robert i Arek, Bielsko-Biała
Robert i Arek
Bielsko-Biała

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
21071 / 761
KAMERZYSTA MIESIĄCA: PAŹDZIERNIK 2017
Foto + Wideo / Fotograf + Kamerzysta - Jedna firma i dwie usługi w pakiecie. Możliwość ...
Kamerzysta Jarosław, Bielsko-Biała
Jarosław
Bielsko-Biała

CENA:
1290 ZŁ / SESJA
7889 / 320
Oferujemy Państwu wykonanie wyjątkowego filmu ślubnego. W kwestii filmowania skupiamy się na czymś więcej i chcemy ...
Kamerzysta Tomasz, Bielsko-Biała
Tomasz
Bielsko-Biała

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
9003 / 157
Studio: Nie potrafimy zbyt dobrze pisać, ale potrafimy kręcić dobre filmy! Zapraszamy! UWAGA PROMOCJA! Dla ...
Kamerzysta Waldemar, Bielsko-Biała
Waldemar
Bielsko-Biała

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
10235 / 270
Film ślubny z klasą. Zobacz nasze realizacje a od razu się zachwycisz.
Kamerzysta Kamil, Gdańsk
Kamil
Gdańsk

CENA:
5500 ZŁ / SESJA
7125 / 103
KAMERZYSTA MIESIĄCA: PAŹDZIERNIK 2017
Nie reżyserujemy, a opowiadamy. Nie ustawiamy, a przedstawiamy wydarzenia takimi, jakie były w rzeczywistości. Chcemy ...
Kamerzysta Paweł, Bielsko-Biała
Paweł
Bielsko-Biała

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
1677 / 58
Artystyczny Teledysk i Film Ślubny, realizowany jest innowacyjnym sprzętem filmowym za pomocą lustrzanek w systemie ...
Liczba pozycji: 36
Województwo Śląskie – zobacz listę kamerzystów z innych miast:
Filmy ślubne Żywiec - nasz przewodnik

Najpopularniejszą pamiątką, jaką para młoda otrzymuje ze ślubu oraz wesela, są najczęściej zdjęcia z plenerowych sesji zdjęciowych i filmy ślubne. Kamerzysta ślubny realizuje materiał składający się z nagrań uzyskanych w czasie ostatnich chwil przed ślubem, a także podczas samych zaślubin i zabawy weselnej. Nasz portal pomoże Państwu w poszukiwaniach, dzięki czemu materiał z tego niezapomnianego dnia będzie najwyższej jakości.

Jednym z interesujących miast, położonych w południowej Polsce, a konkretnie w województwie śląskim, jest Żywiec. Dzięki temu, że miejscowość leży w Kotlinie Żywieckiej, może się pochwalić pięknym krajobrazem, idealnie nadającym się do nakręcenia filmu ze ślubu czy zorganizowania sesji zdjęciowej. Wśród miejsc, które są najchętniej wykorzystywane właśnie w tym celu, znajduje się park w Żywcu. Powierzchnie Parku Zamkowego urzekają roślinnością. Na jego terenie istnieje rosarium, idealnie nadające się na tło dla niezapomnianego filmu ślubnego. W parku żywieckim zlokalizowany jest Domek Chiński, czyli zabytkowa altana, składająca się z dwóch kondygnacji. Jest to pozostałość dawnej architektury ogrodowej. Bardzo popularne tło dla sesji ślubnych stanowi także Jezioro Żywieckie, położone na granicy Kotliny Żywieckiej i Beskidu Małego. Jeśli już mowa o Kotlinie Żywieckiej, wartym uwagi jest również wzgórze Grojec, z wierzchołków którego rozciąga się piękny widok.

W skład zespołu zamkowo-parkowego wchodzą także dwa zamki - Stary Zamek oraz Nowy Zamek. Pierwszy to średniowieczna budowla, zachwycająca okazałym, arkadowym dziedzińcem. Drugi zaś jest klasycystycznym pałacem, charakteryzującym się klimatyczną elewacją, zarówno z południowej, jak i zachodniej strony. Film nakręcony w takim miejscu na pewno będzie robił wrażenie i stanie się źródłem ciepłych i ciekawych wspomnień.
Gdy zastanawiają się Państwo nad miejscem, w którym można zorganizować zarówno plenerową sesję zdjęciową, jak i film ślubny z pomysłem - Żywiec wydaje się być idealnym miejscem.

Videofilmowanie - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems