Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wideofilmowanie Żywiec

Filmy ślubne Żywiec - 38 kamerzystów

Wideofilmowanie - województwo Śląskie
Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Kamerzysta Paweł, Żywiec
Paweł
Żywiec

CENA:
1700 ZŁ / SESJA
1924 / 26
Filmujemy i fotografujemy. Jak nam to wychodzi?? Nie nam to oceniać. Chcesz się przekonać?? Sprawdź nas!! Zapraszamy już teraz wszystkie Młode Pary - zapewniamy realizację Waszych oczekiwań!
Kamerzysta Mateusz, Żywiec
Mateusz
Żywiec

CENA:
2100 ZŁ / SESJA
5998 / 75
Nasza oferta wyróżnia się niską ceną, profesjonalnym wyposażeniem technicznym i jakością wykonywanych usług. Nasza firma rozwija się cały czas i doświadczenie zdobywane z każdym zleceniem także pozytywnie rzutuje na efekt naszej pracy. Działamy na terenie: Bielsko-Biała, Żywiec, Cieszyn.
Kamerzysta Bartosz, Żywiec
Bartosz
Żywiec

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
1757 / 49
Nasze filmy z wesel i ślubów kręcimy za pomocą kamery DSLR, którą powstają obecnie profesjonalne teledyski, filmy, reklamy czy seriale. Wasz film taki może być! Zapraszamy do sprawdzenia naszych nagrań!
Kamerzysta Dominik, Żywiec
Dominik
Żywiec

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
4 / 0
Jeśli chcesz by film z najważniejszego dnia w Twoim życiu posiadał niebanalne kadry zaufaj nam, a my sprostamy Waszym oczekiwaniom.
Kamerzysta Konrad, Żywiec
Konrad
Żywiec

CENA:
1690 ZŁ / SESJA
1736 / 34
Videofilmowanie Ślubu to coś więcej niż zwykły film... to piękno, radość i szczęście w tym szczególnym dla Was dniu...Dlatego materiał powinien zostać przygotowany starannie z dbałością o szczegóły, tak aby przez długie lata przenosił was w wspomnienia z dawnych cudownych chwil.
Kamerzysta Robert i Arek, Bielsko-Biała
Robert i Arek
Bielsko-Biała

CENA:
1750 ZŁ / SESJA
19906 / 618
Foto + Wideo / Fotograf + Kamerzysta - Jedna firma i dwie usługi w pakiecie. Możliwość ...
Kamerzysta Jarosław, Bielsko-Biała
Jarosław
Bielsko-Biała

CENA:
1290 ZŁ / SESJA
6924 / 274
Oferujemy Państwu wykonanie wyjątkowego filmu ślubnego. W kwestii filmowania skupiamy się na czymś więcej i chcemy ...
Kamerzysta Tomasz, Bielsko-Biała
Tomasz
Bielsko-Biała

CENA:
1450 ZŁ / SESJA
8634 / 148
Studio: Nie potrafimy zbyt dobrze pisać, ale potrafimy kręcić dobre filmy! Zapraszamy! UWAGA PROMOCJA! Dla ...
Kamerzysta Tomasz, Kraków
Tomasz
Kraków

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
9300 / 205
Film ze ślubu i wesela jest zawsze pamiątką na całe życie. Praca wykonywana w tym ...
Kamerzysta Dawid, Cieszyn
Dawid
Cieszyn

CENA:
2200 ZŁ / SESJA
1789 / 95
Filmy realizowane w technice DSLR - Canon EOS Mark III / II / 6D. Nowoczesny ...
Liczba pozycji: 38
Województwo Śląskie – zobacz listę kamerzystów z innych miast:
Filmy ślubne Żywiec - nasz przewodnik

Najpopularniejszą pamiątką, jaką para młoda otrzymuje ze ślubu oraz wesela, są najczęściej zdjęcia z plenerowych sesji zdjęciowych i filmy ślubne. Kamerzysta ślubny realizuje materiał składający się z nagrań uzyskanych w czasie ostatnich chwil przed ślubem, a także podczas samych zaślubin i zabawy weselnej. Nasz portal pomoże Państwu w poszukiwaniach, dzięki czemu materiał z tego niezapomnianego dnia będzie najwyższej jakości.

Jednym z interesujących miast, położonych w południowej Polsce, a konkretnie w województwie śląskim, jest Żywiec. Dzięki temu, że miejscowość leży w Kotlinie Żywieckiej, może się pochwalić pięknym krajobrazem, idealnie nadającym się do nakręcenia filmu ze ślubu czy zorganizowania sesji zdjęciowej. Wśród miejsc, które są najchętniej wykorzystywane właśnie w tym celu, znajduje się park w Żywcu. Powierzchnie Parku Zamkowego urzekają roślinnością. Na jego terenie istnieje rosarium, idealnie nadające się na tło dla niezapomnianego filmu ślubnego. W parku żywieckim zlokalizowany jest Domek Chiński, czyli zabytkowa altana, składająca się z dwóch kondygnacji. Jest to pozostałość dawnej architektury ogrodowej. Bardzo popularne tło dla sesji ślubnych stanowi także Jezioro Żywieckie, położone na granicy Kotliny Żywieckiej i Beskidu Małego. Jeśli już mowa o Kotlinie Żywieckiej, wartym uwagi jest również wzgórze Grojec, z wierzchołków którego rozciąga się piękny widok.

W skład zespołu zamkowo-parkowego wchodzą także dwa zamki - Stary Zamek oraz Nowy Zamek. Pierwszy to średniowieczna budowla, zachwycająca okazałym, arkadowym dziedzińcem. Drugi zaś jest klasycystycznym pałacem, charakteryzującym się klimatyczną elewacją, zarówno z południowej, jak i zachodniej strony. Film nakręcony w takim miejscu na pewno będzie robił wrażenie i stanie się źródłem ciepłych i ciekawych wspomnień.
Gdy zastanawiają się Państwo nad miejscem, w którym można zorganizować zarówno plenerową sesję zdjęciową, jak i film ślubny z pomysłem - Żywiec wydaje się być idealnym miejscem.

Videofilmowanie - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems