Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wideofilmowanie i kamerzyści Śląsk

filmy ślubne Śląskie

Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Kamerzysta Robert i Arek, Bielsko-Biała
Robert i Arek
Bielsko-Biała

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
21071 / 761
KAMERZYSTA MIESIĄCA: PAŹDZIERNIK 2017
Dwie usługi w jedenej firmie: Foto + Wideo /Fotograf + Kamerzysta. Istnieje możliwość zamówienia usługi w pakiecie lub oddzielnie. Komplet kosztuje 2800zł ? sprawdź nas!
Kamerzysta Zbyszek, Katowice
Zbyszek
Katowice

CENA:
2900 ZŁ / SESJA
21777 / 402
KAMERZYSTA MIESIĄCA: PAŹDZIERNIK 2017
Wspomnienia są niezwykle istotne, często jednak ulotne. Dzięki nam będą mogli Państwo przywołać je w każdej chwili. Wszystko za sprawą wideofilmowania. Robimy to z pasją. Filmy i zdjęcia ze ślubów w naszym wykonaniu to gwarancja jakości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kamerzysta Jarosław, Bielsko-Biała
Jarosław
Bielsko-Biała

CENA:
1290 ZŁ / SESJA
7889 / 320
Wykonujemy usługi: DOBRZE, TANIO I SZYBKO - zapraszam!
Kamerzysta Maciej, Zabrze
Maciej
Zabrze

CENA:
2900 ZŁ / SESJA
28583 / 530
KAMERZYSTA MIESIĄCA: PAŹDZIERNIK 2017
Zachęcamy wszystkie Młode Pary do skorzystania z oferty gwarantującej rzetelność i perfekcjonizm.Proponujemy powrót do chwil pełnych wzruszeń i uniesień nawet po długich latach. Filmowanie i fotografowanie uroczystości daje nam pełnię satysfakcji. Zapraszamy do współpracy.
Kamerzysta Dariusz, Bytom
Dariusz
Bytom

CENA:
1700 ZŁ / SESJA
9149 / 265
Zapewniamy niekonwencjonalne i atrakcyjne realizacje weselnych filmów. Ślubny reportaż zaczynamy od przygotować u Pana Młodego i Pani Młodej, następnie rejestrujemy błogosławieństwo rodziców, wyjście z domu oraz odjazd do kościoła. Ceremonia w kościele lub USC, życzenia, tradycyjne przywitanie chlebem i solą, toast, pierwszy taniec i sesję.Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Zapraszamy do współpracy.
Kamerzysta RAFAŁ, Katowice
RAFAŁ
Katowice

CENA:
3500 ZŁ / SESJA
24871 / 345
W naszej pracy polegającej na filmowaniu wesele staramy się uwiecznić wspaniałe chwile z tego niezwykłego dnia w życiu każdej Pary Młodej. Rejestrujemy tylko wykwintne kadry, które w kolejnym etapie są starannie układane w jedną całość. Filmowanie wesel to nasza pasja, dzięki temu wszystkie ślubne filmy są wyjątkowe i innowacyjne.
Kamerzysta Tomasz, Bielsko-Biała
Tomasz
Bielsko-Biała

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
9003 / 157
Nie potrafimy pisać o sobie, ale za to potrafimy kręcić dobre filmy! Teraz oferta promocyjna. Prezent dla każdego kto zdecyduje się na nasze usługi - Dwie kopie Waszego filmu w jakości HD na płytach Blu Ray, a do tego eleganckie etiu na płytę DVD.
Kamerzysta Krzysztof, Tychy
Krzysztof
Tychy

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
15367 / 289
Emocjonujące filmy, dynamiczne teledyski, oraz wywiady na życzenie to moje propozycje usług dla Państwa. Z wielką przyjemnością rejesruję uroczystości ślubne i weselne. Istnieje także możliwość rejestracji wielokamerowej. Oferuję świeże spojrzenie, najnowszą technologia FullHD 1080p, 5 lat praktyki. Krótkie terminy realizacji. Zapraszam
Kamerzysta Grzegorz, Bytom
Grzegorz
Bytom

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
4213 / 155
Oferuje usługi wideofilmowania oraz fotografii. Moim zadaniem jest uwiecznienie wspaniałych chwil z niezwykłego dnia dla Pary Młodej. Nasze nagrania cechuje ogromna pasja i pomysłowość. Oglądając nasze filmy, każdy będzie mół cofnąć się do tamtych wydarzeń, jakby korzystał z wehikułu czasu!
Kamerzysta Tomasz, Katowice
Tomasz
Katowice

CENA:
3700 ZŁ / SESJA
4220 / 144
Gwarantujemy satysfakcję! Zapraszamy do powiększenia grona naszych klientów :-)
Kamerzysta Marcin, Katowice
Marcin
Katowice

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
3507 / 68
Dynamicznie, nowocześnie i z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii HD i DSLR. Wykonuję relacje ze ślubów i wesel, podziękowania dla rodziców, oraz teledyski ślubne i zaręczynowe. Oferta elastyczna w całym spektrum usług.
Kamerzysta Sebastian, Ustroń
Sebastian
Ustroń

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
3522 / 53
Dysponuję 12 letnim doświadczeniem w filmowaniu oraz fotografii. Jest to gwarancją jakości. Indywidualne pragnienia każdej Młodej Pary to dla mnie wielkie wyzwanie. Wykonywane przeze mnie filmy są unikalną pamiątką z tego magicznego dnia, jakim jest dzień ślubu i wesela. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami mojej oferty.
Kamerzysta Waldemar, Bielsko-Biała
Waldemar
Bielsko-Biała

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
10235 / 270
Ślubny film z klasą. Nasze realizacje od razu Cię zachwycą ? sprawdź!
Kamerzysta Marcin, Racibórz
Marcin
Racibórz

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
2168 / 21
Realizujemy filmy z ślubów i wesel. Zatrzymamy dla Was najpiękniejsze chwile. Zapraszamy!
Kamerzysta Michał, Sosnowiec
Michał
Sosnowiec

CENA:
2300 ZŁ / SESJA
1605 / 70
Moja wizja wideo to przede wszystkim nowoczesne ujęcia, połączone odpowiednio w całość, tak aby stworzyć niezapomniany, ciekawy reportaż i teledysk.
Kamerzysta Marta, Myszków
Marta
Myszków

CENA:
2450 ZŁ / SESJA
3214 / 46
Oferujemy fachowe usługi wideofilmowania ślubów i wesel. Zrealizowane przez nas filmy najlepiej obrazują nasz profesjonalizm. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.
Kamerzysta Paweł, Bielsko-Biała
Paweł
Bielsko-Biała

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
1677 / 58
Oferujemy usługi z zakresu filmowania i fotografii. Proponujemy artystyczny teledysk i film ślubny realizowany profesjonalnym sprzętem filmowym za pomocą lustrzanek cyfrowych w systemie DSLR. Zapewniamy o naszym zaangażowaniu. Pragniemy stworzyć dla Państwa pamiątkę w postaci wyjątkowej jakości filmu i fotografii, która pozwoli na nowo wracać do najpiękniejszych wspomnień. Zapraszamy.
Kamerzysta Adam & Tomasz, Tychy
Adam & Tomasz
Tychy

CENA:
4000 ZŁ / SESJA
1611 / 60
Posiadamy dziesiątki obiektywów i akcesoriów video, kilka aparatów i kamer. Jesteśmy dwójką przystojnych facetów z niezliczoną ilością pomysłów. naszym celem jest zadowolenie Naszych klientów!
Kamerzysta Paweł, Bielsko-Biała
Paweł
Bielsko-Biała

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
2131 / 29
Kręcimy filmy i fotografujemy. Sami oceńcie jak nam to wychodzi, sprawdźcie naszą ofertę. Zapraszamy! Spełnimy Wasze oczekiwania!
Kamerzysta Dawid, Bielsko-Biała
Dawid
Bielsko-Biała

CENA:
4600 ZŁ / SESJA
1850 / 52
KAMERZYSTA MIESIĄCA: PAŹDZIERNIK 2017
Rejestracja wesel to nasza pasja. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pasją. Jesteśmy w stanie zrealizować wszystkie Państwa oczekiwania. Zapraszamy do poznania szczegółów.
Kamerzysta Rafał, Mysłowice
Rafał
Mysłowice

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
1265 / 35
Zapewniamy indywidualne podejście do realizowanego filmu, ciekawe pomysły oraz szybką akcję. Gratis! Skrót filmu na smartfona!
Kamerzysta Ryszard, Rybnik
Ryszard
Rybnik

CENA:
1400 ZŁ / SESJA
5603 / 171
Nie przepłacaj u konkurencji! Realizujemy film z Dnia Ślubu uwzględniając wszystkie wymogi sztuki filmowej, robimy to kreatywnie oraz zgodnie z życzeniami i sugestiami Pary Młodej. Korzystamy z profesjonalnej kamery marki Sony, rejestrującej obraz w najwyższej jakości Full HD.
Kamerzysta Sabina + Wojtek, Jaworzno
Sabina + Wojtek
Jaworzno

CENA:
2850 ZŁ / SESJA
1765 / 15
Opowiemy Waszą historię! Zapraszam Młode pary do współpracy! Z pewnością spełni wszystkie Wasze oczekiwania!
Kamerzysta Magdalena, Ligota
Magdalena
Ligota

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
1072 / 16
Właśnie udało Ci się odnaleźć to czego szukałeś. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i kreatywność. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kamerzysta Krzysztof, Jaworzno
Krzysztof
Jaworzno

CENA:
1750 ZŁ / SESJA
1101 / 41
Wyjątkowe momenty z dnia ślubu i wesela uwiecznione na filmie. Każda para młoda i jej rodzina będzie dzięki temu miała pamiątkę na lata. Naszą wizytówkę stanowi najnowocześniejszy sprzęt i profesjonalne podejście do klienta.
Kamerzysta Rafał, Sosnowiec
Rafał
Sosnowiec

CENA:
2400 ZŁ / SESJA
850 / 18
Płynność kadrów uzyskana przez stabilizację Fly-Cam PRO. System HDSLR w lustrzankach. Wszystko co potrzebne, by profesjonalnie zrealizować dla Was film.
Kamerzysta Witold, Gliwice
Witold
Gliwice

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
835 / 29
Profesjonalne usługi wideofilmowania i fotografii ślubnej. Zapewniamy wspaniałą pamiątkę, która zawierać w sobie będzie wszystko co najważniejsze podczas tych chwil. Doświadczenie w montaży, dobraniu odpowiedniej muzyki i wybraniu najlepszych ujęć.
Kamerzysta Mateusz, Żywiec
Mateusz
Żywiec

CENA:
2100 ZŁ / SESJA
6227 / 81
Nasza oferta różni się od innych między innymi niską ceną, profesjonalnym wyposażeniem technicznym oraz wysoką jakością wykonywanych usług. Ciągle rozwijamy naszą firmę, a doświadczenie zdobywane z każdym zleceniem również pozytywnie wpływa na efekty naszej pracy. Działamy na terenach: Bielska-Białej, Żywca i Cieszyna.
Kamerzysta Andrzej, Gliwice
Andrzej
Gliwice

CENA:
1700 ZŁ / SESJA
9674 / 112
Filmowanie i Fotografia. Ślub wesele, imprezy sportowe, imprezy firmowe, konferencje, a także reklama. Zachęcamy to zapoznania się naszą ofertą!
Kamerzysta Marceli, Racibórz
Marceli
Racibórz

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
48394 / 182
Ślubne i weselne teledyski. Fly Cam, Glide Cam. Filmujemy również lustrzankami. Jesteśmy po to, aby zachować dla Was te najpiękniejsze chwile. Zapraszamy serdecznie.
Liczba pozycji: 106
Wykonanie: DigiHex Systems