Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wideofilmowanie Bytom

Filmy ślubne Bytom - 55 kamerzystów

Wideofilmowanie - województwo Śląskie
Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Kamerzysta Dariusz, Bytom
Dariusz
Bytom

CENA:
1700 ZŁ / SESJA
8461 / 246
KAMERZYSTA MIESIĄCA: CZERWIEC 2017
Oferujemy atrakcyjne i niekonwencjonalne realizacje filmów weselnych. Reportaż ślubny rozpoczynamy od Przygotowań Pana Młodego,Pani Młodej, następnie błogosławieństwo rodziców,wyjście z domu i odjazd do kościoła, ceremonia w kościele,życzenia,przywitanie chlebem i solą, toast,pierwszy taniec,sesja
Kamerzysta Grzegorz, Bytom
Grzegorz
Bytom

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
4003 / 139
Usługi wideofilmowania i fotografii. W swojej pracy uwieczniamy wspaniałe chwile z niezwykłego dnia w życiu Pary Młodej. Realizację naszych nagrań cechuje ogromna pasja i pomysł - oglądając nasze filmy każdy będzie cofał do tamtych wydarzeń, jakby korzystał z wehikułu czasu!
Kamerzysta Zbyszek, Katowice
Zbyszek
Katowice

CENA:
2900 ZŁ / SESJA
21292 / 387
Wspomnienia są bardzo ważne, często jednak ulotne... Nic straconego! Dzięki naszym usługom wideofilmowania będą mogli ...
Kamerzysta Maciej, Zabrze
Maciej
Zabrze

CENA:
2900 ZŁ / SESJA
28065 / 505
KAMERZYSTA MIESIĄCA: CZERWIEC 2017
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, która kierujemy do wszystkich Młodych Par, które nie chcą, ...
Kamerzysta Jarosław, Bielsko-Biała
Jarosław
Bielsko-Biała

CENA:
1290 ZŁ / SESJA
7218 / 281
KAMERZYSTA MIESIĄCA: CZERWIEC 2017
Oferujemy Państwu wykonanie wyjątkowego filmu ślubnego. W kwestii filmowania skupiamy się na czymś więcej i chcemy ...
Kamerzysta RAFAŁ, Kraków
RAFAŁ
Kraków

CENA:
3700 ZŁ / SESJA
24508 / 332
KAMERZYSTA MIESIĄCA: CZERWIEC 2017
Filmowanie Wesel : W swojej pracy uwieczniamy wspaniałe chwile z niezwykłego dnia w zyciu Pary ...
Kamerzysta Dariusz, Świnoujście
Dariusz
Świnoujście

CENA:
2650 ZŁ / SESJA
5725 / 48
KAMERZYSTA MIESIĄCA: CZERWIEC 2017
Profesjonalne usługi filmowania wesel i ślubów. kamer i profesjonalny Sprzęt w postaci lustrzanek Canon 5D ...
Kamerzysta Marcin, Katowice
Marcin
Katowice

CENA:
2800 ZŁ / SESJA
3239 / 66
Dynamicznie, nowoczesne z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii: Relacje ze ślubów i wesel, teledyski ślubne, zaręczynowe, podziękowania ...
Kamerzysta Tomasz, Katowice
Tomasz
Katowice

CENA:
3200 ZŁ / SESJA
3894 / 134
Kreatywne podejście i doświadczenie są gwarancją naszego sukcesu i zadowolenia każdej Pary Młodej. Niech inni ...
Kamerzysta Grzegorz, Kraków
Grzegorz
Kraków

CENA:
3900 ZŁ / SESJA
7483 / 100
Dzień ślubu to uroczystość życia, dlatego też bardzo ważnym elementem jest uwiecznienie najważniejszych chwil z ...
Liczba pozycji: 55
Województwo Śląskie – zobacz listę kamerzystów z innych miast:
Filmy ślubne Bytom - nasz przewodnik

Dla par młodych biorących ślub w Bytomiu, tak jak i dla tych z całej Polski, bardzo ważna jest jakość ślubu i wesela i zadowolenie gości. Dlatego starają się, aby wszystkie elementy wesela, od jedzenia, przez muzykę, po dekoracje stały na najwyższym poziomie. Jednak chęć wyprawienia hucznego przyjęcia nie może przesłaniać tego, co najważniejsze. To sam ślub i małżeńska przysięga jest kwintesencją tego dnia, nie można o tym zapominać. Podobnie chęć zapewnienia jak najlepszej zabawy gościom, nie powinna przysłaniać innych kwestii, takich jak dokumentacja tych wyjątkowych chwil.

Ślubny film i zdjęcia

Ślub i wesele szybko przeminą, a to, co pozostanie to wspomnienia, które jednak z biegiem czasu nieco blakną. Dlatego trzeba dokładnie utrwalić te chwile, czy to na zdjęciach, czy na filmie ślubnym. Dlatego poza przygotowaniem ślubnego przyjęcia, narzeczeni powinni poważnie skupić się na wyborze fotografa i kamerzysty. Ta ostatnia profesja - jak się wydawało - została wyparta z branży ślubnej, ale szybko powróciła z całym arsenałem interesujących możliwości. Nowoczesny film ślubny to małe dzieło sztuki, w którym nie brakuje akcji, interesujących ujęć i ciekawych efektów. 

Wideofilmowanie ślubów w Bytomiu

Pary młode z Bytomia mają szeroki możliwości wyboru filmu ślubnego. Mogą zdecydować się na film "w starym stylu", czyli trwający kilka godzin reportaż z wesela, mogą wybrać około godzinny skrót najważniejszych wydarzeń lub zdecydować się tylko na teledysk ślubny. Te ostatnie to bardzo interesująca forma nagrania, szczególnie jeśli mówimy o teledyskach w plenerze. Pozwalają parze młodej zakosztować trochę szaleństwa, a efekt zwykle jest niesamowity. Co do ślubnego pleneru, to zwykle nie ma żadnego ograniczenia w tym względzie. Są pary, które decydują się nawet na kręcenie teledysków ślubnych podczas jazdy samochodem, co jeszcze bardziej go ożywia. Ważnym elementem każdego teledysku jest muzyka, która determinuje jego nastrój. Tu preferencje także są różne. Niektóre pary stawiają na romantyczne melodie, podczas, gdy inne celebrują tak wyjątkową okazję prawdziwie energetycznym kawałkiem. 

Plener ślubny w Bytomiu

Z pewnością zależy nam na tym, żeby pamiątki ślubne nie były tylko uwiecznionymi scenami związanymi z ceremonią ślubną, zabawą weselną czy filmem rozpoczynającym się od przygotowań w domu rodzinnym. Chcemy, żeby chwile szczęścia i wzruszeń miały miejsce również w wykreowanej scenerii na łonie natury. Chodzi tutaj o wideofilmowanie w plenerze, w miejscach bliskich naszemu sercu, albo w miejscach zaproponowanych przez kamerzystę, gdzie ważną rolę odgrywa klimat pięknego krajobrazu.

Kamerzysta ma bardzo ważną rolę do spełnienia, bowiem tylko on może dokonać rejestracji naszych uczuć, miłosnych spojrzeń, uścisków. Od niego tak wiele zależy. W Bytomiu nie brakuje ciekawych miejsc, by zrealizować to idealnie, a jakby tego było mało, to obfitująca w wielkie możliwości okolica uzupełni w realizacji ten materiał.

 

Nie tylko Rynek

 

Bytom jest miastem, gdzie istnieje wiele możliwości, by wideo-sesja ślubna byłą oryginalna. Miasto ze swoim układem urbanistycznym, jaki pozostał od średniowiecza pozwala na mistyczny spacer wśród pięknych zabudowań kamienic, obiektów sakralnych i przemysłowych. Okolice dworca głównego umożliwiają spacer przez miasto głównym deptakiem w stronę Rynku. Na tym obszarze dobry kamerzysta uchwyci specyfikę miasta, jak i całego regionu. Typowo śląska sesja wypadnie w ten sposób klimatycznie. Warto wpleść też kilka ujęć z przejażdżki bytomskimi ulicami wynajętym samochodem. Ciekawe propozycje ślubnych aut możliwych do wynajęcia w Bytomiu można odnaleźć tutaj.

 

A może Kamieniołom Blachówka?

 

Miasto i jego okolice, to nie tylko zabytki i architektura lecz także teren gdzie znajdziemy prawdziwe perły objęte ochroną indywidualną, które doskonale pasują na szalone pomysły w zakresie filmowania. Kamieniołom Blachówka, który został utworzony w miejscu wyrobiska dolomitu z 1889 roku daje nam wspaniałe tło do naszych ujęć. Wielowiekowa działalność górnicza stworzyła tutaj unikalne wyrobiska odkrywkowe, sztolnie szyby, usypiska i chodniki podziemne. Nie wszystko jest tutaj możliwe do zwiedzania dla turystów, jednak sam klimat miejsca z okolicami wystarczy, by stworzyć z tego piękny materiał z Parą Młodą w roli głównej.

 

Wsiądź w wehikuł czasu!

 

Piękną podróż w czasie można sobie zafundować korzystając z bytomskiej kolejki wąskotorowej. Ta poczciwa "ciuchcia" jeżdżąca w leśnym krajobrazie Bytomia, Miasteczka Śląskiego i Tarnowskich Gór to niewątpliwa atrakcja, jej historia zaczyna się w połowie XIX wieku i mozna się nią dostać do wielu innych ciekawych miejsc regionu leżących na Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego. Taki pomysł na sesję ślubną jest bardzo oryginalny, który dodatkowo można połączyć ze zwiedzaniem Zabytkowej Kopalni Srebra w Tarnowskich Górach lub wizytą nad zalewem Nakło-Chechło. Popularna kolejka oczywiście nas tam dowiezie.

 

Propozycje Bytomia na ciekawy materiał filmowy powinny zadowolić wszystkich, a tu tylko podanych zostało kilka przykładów. W mieście znajdziemy wiele więcej ciekawych miejsc, obiektów i możliwości na niebanalny reportaż ślubny w klimacie bytomskim.

Videofilmowanie - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems