Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wideofilmowanie Mikołów

Filmy ślubne Mikołów - 35 kamerzystów

Wideofilmowanie - województwo Śląskie
Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Kamerzysta Mariusz, Mikołów
Mariusz
Mikołów

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
2555 / 18
Film z wesela to jedna z najważniejszych pamiątek - dlatego powstaje on według Waszych wskazówek - może być to dynamiczny, zwięzły reportaż z wieloma teledyskami, romantyczny obraz skupiający się na uczuciach lub wierne przedstawienie wydarzeń. Powiedzcie co Wam się marzy a my to zrealizujemy.
Kamerzysta Jarosław, Bielsko-Biała
Jarosław
Bielsko-Biała

CENA:
1290 ZŁ / SESJA
7889 / 320
Oferujemy Państwu wykonanie wyjątkowego filmu ślubnego. W kwestii filmowania skupiamy się na czymś więcej i chcemy ...
Kamerzysta Maciej, Zabrze
Maciej
Zabrze

CENA:
2900 ZŁ / SESJA
28583 / 530
KAMERZYSTA MIESIĄCA: PAŹDZIERNIK 2017
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, która kierujemy do wszystkich Młodych Par, które nie chcą, ...
Kamerzysta Dariusz, Bytom
Dariusz
Bytom

CENA:
1700 ZŁ / SESJA
9149 / 265
Oferujemy atrakcyjne i niekonwencjonalne realizacje filmów weselnych. Reportaż ślubny rozpoczynamy od Przygotowań Pana Młodego,Pani Młodej, następnie ...
Kamerzysta RAFAŁ, Katowice
RAFAŁ
Katowice

CENA:
3500 ZŁ / SESJA
24871 / 345
Filmowanie Wesel : W swojej pracy uwieczniamy wspaniałe chwile z niezwykłego dnia w zyciu Pary ...
Kamerzysta Krzysztof, Tychy
Krzysztof
Tychy

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
15367 / 289
Filmy pełne emocji oraz dynamiczne teledyski, plenery z dronem 4K. Opcjonalnie rejestracja wielokamerowa. Świeże spojrzenie, ...
Kamerzysta Marcin, Katowice
Marcin
Katowice

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
3507 / 68
Dynamicznie, nowoczesne z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii: Relacje ze ślubów i wesel, teledyski ślubne, zaręczynowe, podziękowania ...
Kamerzysta Michał, Sosnowiec
Michał
Sosnowiec

CENA:
2300 ZŁ / SESJA
1605 / 70
Moja wizja wideo to nowoczesne ujęcia, w całości odpowiednio połączone, by stworzyć niezapomnianą całość, ciekawy ...
Kamerzysta Rafał, Mysłowice
Rafał
Mysłowice

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
1265 / 35
Indywidualne podejście do realizacji filmu. -ciekawe pomysły-szybka akcja-niezwykła przygoda- SKRÓT FILMU NA SMARTFONA GRATIS!
Kamerzysta Ryszard, Rybnik
Ryszard
Rybnik

CENA:
1400 ZŁ / SESJA
5603 / 171
Uroczystość zaślubin to szczególny moment w życiu. Szanowni Państwo jeśli pragniecie posiadać wspaniałą pamiątkę z tej ...
Liczba pozycji: 35
Województwo Śląskie – zobacz listę kamerzystów z innych miast:
Filmy ślubne Mikołów - nasz przewodnik

W dniu ślubu wszystkie atrakcje, zarówno te dla gości, jak i pary młodej, muszą przebiec zgodnie z planem. Jedną z nich, stanowiącą pamiątkę z dnia zaślubin i jednocześnie stającą się tradycją, jest nakręcenie filmu ślubnego oraz sesja zdjęciowa, często wykonywana w plenerze. Do realizacji takich zadań są potrzebni profesjonaliści. Nasz serwis przedstawi Państwu oferty profesjonalnych kamerzystów i fotografów z Mikołowa i okolic, spośród których na pewno każda młoda para wybierze specjalistę dla siebie.

Mikołów jest jednym z tych miast, które mogą się pochwalić pięknym i odnowionym rynkiem. Jest to pierwsze miejsce, na które warto zwrócić uwagę, jeśli zastanawiają się Państwo nad nakręceniem ujęć plenerowych w tej miejscowości. Rynek w Mikołowie jest rozległy i malowniczy. Posiada również ciekawie zaprojektowaną fontannę i ratusz z odnowioną fasadą. To wszystko połączone ze sobą prezentuje jeden z najpiękniejszych rynków miast w całej Polsce.

Będąc w Mikołowie i licząc na naprawdę dobre ujęcia, warto zastanowić się nad ich wykonaniem na tle zabytkowego kościoła św. Mikołaja. Budynek jest zlokalizowany w jednej z dzielnic Mikołowa, Borowej Wsi. Jest jednym z zabytków na Szlaku Architektury Drewnianej województwa śląskiego. Ujęcia na tle takiego kościoła oraz w jego wnętrzu na pewno będą miały swój niezapomniany klimat.
Wymieniając ciekawe miejsca na terenie Mikołowa, które mogą posłużyć jako krajobraz oryginalnych ujęć do filmu ślubnego, nie można zapomnieć o parku, zwanym Plantami, którego początki sięgają XVIII wieku. To malownicze miejsce, idealne do wykonania ciekawych ujęć. Oczywiście to, gdzie zechcą Państwo zrealizować swój pomysł, zależy tylko od Państwa oraz możliwości kamerzysty. Może to być ładny park czy fasada zabytkowego, ale bardzo dobrze zachowanego budynku, który wciąż posiada swój urok i nutkę tajemniczości.

Videofilmowanie - najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems