Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:
‹  lista aktualności

Kamerzysta ślubny Rzeszów - koszty

2016-12-22
Przygotowania do ślubu i wesela powinny uwzględniać także wynajęcie dobrego kamerzysty ślubnego. Im wcześniej zaczniemy przeszukiwać oferty, tym większy będziemy mieć wybór i uda nam się znaleźć operatora, spełniającego nasze oczekiwania. Ceny kształtują się w zależności od doświadczenia kamerzystów czy zakresu oferowanych usług.

Ponadto dzięki zaawansowanemu wyszukiwaniu możemy znaleźć ofertę, która najbardziej odpowiada naszym oczekiwaniom cenowym. Dodatkowo dzięki opiniom nowożeńców, dowiemy się, którego kamerzystę polecają inni.
 

Cena usługi kamerzysty ślubnego - co się w nią wlicza?

Cena kamerzysty ślubnego to nie tylko zakres oferowanych usług, ale przede wszystkim jego doświadczenie i sprzęt używany do pracy. Jak wiadomo, operatorzy, którzy działają w tym fachu już od kilkunastu lat i używają profesjonalnych kamer, cenią się bardziej. Mimo tego możemy znaleźć tutaj wiele tańszych ofert początkujących kamerzystów, którzy za mniejszą kwotę proponują podobne jakościowo materiały. To, co ich wyróżnia, to także świeże spojrzenie i oryginalne pomysły. Czasem więc warto skorzystać z tańszej opcji.
 

Koszty własne kamerzysty ślubnego

Tak naprawdę kamerzyści zarabiają ok. połowy kwoty, którą zapłacimy za ich usługę. Każdy operator, który prowadzi własną działalność gospodarczą musi co miesiąc odprowadzać do ZUS-u składkę w wysokości 800 zł. Ponadto za każdy zarobiony 1000 zł Urząd Skarbowy pobiera od niego 230 zł. To wcale niemała kwota. Do tego doliczają się opłaty za sprzęt, oprogramowania filmowe, nośniki i dojazd do klienta. Nie możemy też zapomnieć o wielu godzinach pracy, poświęconych na nagraniu i montażu filmu.
 

Rzeszów - cennik fotografów ślubnych

Przykładowe ceny za usługi kamerzystów ślubnych z Rzeszowa

 

Umowa z kamerzystą - czy jest konieczna?

Podpisanie umowy z kamerzystą ślubnym jest ważne. Stanowi zabezpieczenie naszego wkładu finansowego i chroni nas na wypadek jakichkolwiek nieprzewidzianych sytuacji. Umowa powinna zawierać dane osobowe obu stron, szczegółowy opis usług oraz wszystkie zobowiązania ze strony usługobiorcy i usługodawcy. Powinny się tu znaleźć także informacje na temat zdarzeń losowych.
 

Kamerzyści ślubni w Rzeszowie - oferty

Oferta standardowa kamerzystów ślubnych zawiera 2-godzinny materiał z przygotowań i błogosławieństwa, uroczystości w kościele lub USC oraz wesela z oczepinami do godziny 01:00. Ponadto w cenę wlicza się także dojazd do 30 km oraz nagranie filmu na nośniku. Za pakiet standardowy zapłacimy od 1200 zł do 4500 zł.

Wśród dodatkowych usług znajdziemy teledyski, dodatkowych operatorów, plener w dniu ślubu, film w wersji online, montaż filmu z podróży poślubnej, zaproszenia na ślub i podziękowania dla rodziców w formie filmu. Pakiet premium będzie nas kosztował od 3900 do nawet 9000 zł.
 

kadr z filmu ślubnego kamerzysty z Rzeszowa

Kadr z filmu ślubnego autorstwa Roberta, kamerzysta ślubny Rzeszów
 

Podsumowanie

 • Za najtańszego kamerzystę w Rzeszowie zapłacimy 1200 zł, a najdroższy operator to wydatek 4500 zł.
 • W serwisie filmy-wesele.pl znajdziemy 56 ofert kamerzystów ślubnych. Jest to nieco mniejsza liczba niż w przypadku innych większych miast, ale i tak każdy znajdzie coś dla siebie.
 • Wśród usług dodatkowych znajdziemy teledyski, podziękowania dla rodziców w formie filmu czy nagranie w wersji online.

 

Czytaj także:

Kamerzysta ślubny Gdańsk – koszty

Kamerzysta ślubny Częstochowa – koszty

Kamerzysta ślubny Łódź – koszty

Kamerzysta ślubny Kielce – koszty

Kamerzysta ślubny Kraków - koszty

Kamerzysta ślubny Warszawa - koszty

Kamerzysta ślubny Toruń - koszty

 

 

 

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

  Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

  Poniżej baza kamerzystów ślubnych z największych miast:

  ‹  lista aktualności
  Wykonanie: DigiHex Systems