Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Nowość - www.wesele.com.pl

2009-03-09
Zapraszamy do odwiedzenia portalu www.wesele.com.pl, w którym każdy znajdzie profesjonalną firmę związaną z branżą ślubną. Ponad 1200 firm z całej Polski w jednym portalu!

Wraz ze wzrostem zainteresowania naszymi  portalami postanowiliśmy stworzyć osobny serwis z baza firm ślubnych, które dotychczas można było znaleźć na portalu www.fotograf-wesele.pl

Portal www.wesele.com.pl to ogólnopolska baza firm ślubnych, dzięi którym można w łatwy sposób zorganizować każde wesele. Różnorodność kategorii sprawia, że kazdy znajdzie odpowiednią firmę spełniającą nawet największe wymagania.

Serwis jest  czytelny i przejrzysty,. Wśród ponad 1200 firm każdy znajdzie coś dla siebie. Dzięki pozycjonowaniu jesteśmy dobrze widoczni w internecie, a co za tym idzie nasza oglądalność wciąż rośnie. Tylko w lutym nasze serwisy odwiedziło ponad 60 000 unikalnych gości! To ogromny sukces, który tylko motywuje nas do dalszych działań.

Redakcja.

 

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

Ocena: 5 / 5 , głosów: 5
    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza kamerzystów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems