Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wideofilmowanie i kamerzyści Łódzkie

filmy ślubne Łódzkie

Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Kamerzysta Ryszard, Łódź
Ryszard
Łódź

CENA:
1690 ZŁ / SESJA
27738 / 236
KAMERZYSTA MIESIĄCA: LUTY 2017
Zajmujemy sie wykonywaniem filmów z okazji ślubów i wesel. Efektem naszej pracy zawsze jest dynamicznie zrealizowany i atrakcyjny film. Realizujemy zlecenia w zakresie wideofilmowania w oparciu o własne pomysły. BIerzemy również pod uwagę sugestie ze strony naszych klientów. Ich potrzeby sa dla nas zawsze wielkim wyzwaniem. Naszą najlepszą rekomendacją są setki zadowolonych par. Zapraszamy!
Kamerzysta Piotr, Łódź
Piotr
Łódź

CENA:
1390 ZŁ / SESJA
21268 / 182
Polecamy się w zakresie usług filmowania ślubów i wesel.Robimy to, co robic potrafimy najlepiej, dlatego cieszą nas wielkie wyzwania. Do szerokiego grona klientów, którzy nam zaufali można zaliczyć wiele par, w tym m.in. Miss Polonię 2007 Barbarę Tatarę-Kacperską. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, Fanpage'a oraz do osobistego kontaktu.
Kamerzysta Wojtek, Łódź
Wojtek
Łódź

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
2941 / 21
Oferujemy profesjonalne wideofilmowanie uroczystosci ślubno - weselnych oraz imprez okolicznościowych. W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesny sprzęt oraz profesjonalne oprogramowanie do montażu. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie. Realizujemy wszelkie oczekiwania ze strony Państwa dotyczące realizacji filmu. Zapewniamy rzetelną obsługę.
Kamerzysta Cezary, Brzeziny
Cezary
Brzeziny

CENA:
1700 ZŁ / SESJA
16065 / 87
Naszą ofertę kierujemy do wszystkich ceniących sobie profesjonalną realizację filmów ze ślubów i wesel. Zrealizujemy dla Państwa montaż filmów z powierzonych nam materiałów, oraz tych samodzielnie zarejestrowanych przez klienta. Kieruje nami wielkie zaagażowanie w sprawy wielkiej wagi a do takich należy ślub. Jesteśmy do Państwa usług.
Kamerzysta Jacek, Łódź
Jacek
Łódź

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
11858 / 58
Filmowanie jest moim zawodem. szczególne miejsce w mojej pracy zajmuje filmowanie uroczystości ślubnych i weselnych. Robię to z wielkim zaangażowaniem. Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami mojej oferty!
Kamerzysta Marcin, Poddębice
Marcin
Poddębice

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
13367 / 160
Zajmujemy się filmowaniem i fotografią ślubów i wesel. Prawdziwa i długo niezapomniana pamiątka jaką Państwu oferujemy jest możliwa dzięki naszemu nowoczesnemu podejściu do sztuki filmów wideo i zachowaniu smaku tradycyjnej pamiątki. Unikamy przewagi formy nad treścią i dbamy o każdy szczegół przy realizacji filmu. Zapraszamy.
Kamerzysta Tomasz, Łódź
Tomasz
Łódź

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
422 / 8
Profesjonalne wideofilmowanie uroczystości ślubu i wesela. Wykorzystanie najnowocześniejszego sprzętu, technik montażu i trendów. Dwóch operatorów kamer, slidery, stabilizator obrazu, kran kamerowy. Zapraszamy serdecznie!
Kamerzysta Sławomir, Żytno
Sławomir
Żytno

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
12972 / 78
Oferujemy profesjonalne usługi fotograficzne oraz video reportaż w jakości Full HD dla wymagających.Zapraszamy Młode Pary do współpracy. Gwarantujemy zadowolenie z naszych usług.
Kamerzysta Maciej, Sieradz, Łódź
Maciej
Sieradz, Łódź

CENA:
1850 ZŁ / SESJA
4374 / 13
Realizuję imprezy okolicznościowe, reportaże, oraz realizacje telewizyjne. Jestem punktualny, kreatywny i mam świetny kontakt z otoczeniem :) . Na życzenie klientów mogę przedłozyć do wglądu rekomendacje.
Kamerzysta Damian, Łódź
Damian
Łódź

CENA:
4900 ZŁ / SESJA
425 / 6
Doskonałe pakiety ślubne. Wideofilmowanie i fotografia ślubna. Kompleksowe usługi w optymalnej cenie. Zapraszamy!
Kamerzysta Paweł, Łódź
Paweł
Łódź

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
8295 / 60
Oferujemy Państwu 1,5 godziny filmu zmontowanego według życzenia Młodej Pary. Będzie on kwintesencją całej uroczystości.
Kamerzysta Grzegorz, Łódź
Grzegorz
Łódź

CENA:
3200 ZŁ / SESJA
9005 / 96
Oferujemy profesjonalne reportaże ślubne. Nasze motto brzmi: "Wasze marzenia, nasza pasja!". Sam się tym przekonaj. Pamiątka z ślubu nie musi być nudna, a wręcz przeciwnie, może przyciągać i wciąż cieszyć!
Kamerzysta Grzegorz, Łódź
Grzegorz
Łódź

CENA:
1400 ZŁ / SESJA
8612 / 54
Film ślubny to pamiątka do której ciągle się powraca. Dlatego musi być dynamiczna, ciekawa oraz zrealizowana zgodnie z oczekiwaniami Pary Młodej. Ma bowiem przywoływać blask najważniejszego dnia Waszego życia! Zapraszamy!
Kamerzysta Damian, Łódź
Damian
Łódź

CENA:
3600 ZŁ / SESJA
12155 / 49
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Oferujemy filmy w jakości Full HD - DSLR. Zapoznaj się z nią już teraz!
Kamerzysta Maciej, Zduńska Wola
Maciej
Zduńska Wola

CENA:
1750 ZŁ / SESJA
5754 / 25
Powierzcie nam swoje wspomnienia. Film z Waszego ślubu jest dla nas wielkim wyzwaniem a Wasze zadowolenie naszą satysfakcją.
Kamerzysta Łukasz, Łódź
Łukasz
Łódź

CENA:
1400 ZŁ / SESJA
2916 / 72
Oferujemy najlepszą jakość w atrakcyjnych cenach. Słuchamy i wykonujemy film zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Zapraszamy!
Kamerzysta Janusz, Skierniewice
Janusz
Skierniewice

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
3307 / 29
Filmujemy i fotografujemy śluby oraz wesela. Każdego klienta traktujemy indywidualnie. W pracy kierujemy się pasją i wielkim zaangażowaniem. Poniżej przedstawiamy próbki naszych możliwości z zakresu filmowania i fotografii. Zapraszamy do współpracy. Indywidualne spotkanie przedstawi państwu prezentację oferty.
Kamerzysta Marcin, Tomaszów Mazowiecki
Marcin
Tomaszów Mazowiecki

CENA:
4000 ZŁ / SESJA
2831 / 44
Profesjonalnie realizujemy filmy, dysponujemy kamerami HD oraz Lustrzankami, system stabilizacji (steadicam). Montujemy nowocześnie i dynamicznie. Zapraszamy!
Kamerzysta Adam, Piotrków Trybunalski
Adam
Piotrków Trybunalski

CENA:
1450 ZŁ / SESJA
444 / 5
Moje filmy pokazują mój warsztat pracy, do czego serdecznie zapraszam!
Kamerzysta Paweł, Łódź
Paweł
Łódź

CENA:
1700 ZŁ / SESJA
2452 / 16
Zajmujemy się wideofilmowaniem ślubów, wesel oraz imprez okolicznościowych. Stacjonujemy w Łodzi. Wychodzimy naprzeciw swoim klientom wykorzystując w pracyoryginalne pomysły. Kieruje nami pasja, która nieodłącznie nam towarzyszy oraz kreatywność i wysoka jakość usług.
Kamerzysta Bartosz, Głowno
Bartosz
Głowno

CENA:
1400 ZŁ / SESJA
577 / 10
Film z dnia ślubu i wesela to odnalezienie oraz wydobycie wyjątkowej relacji jaka jest między Panią i Panem Młodym. Nasze realizacje takie właśnie są - zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.
Kamerzysta Marcin, Piotrków Trybunalski
Marcin
Piotrków Trybunalski

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
2330 / 13
Jesteśmy doświadczoną ekipą kamerzystów! Filmujemy śluby i wesela. indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia! Dopasujemy ofertę do Waszych potrzeb i oczekiwać. Zapraszamy!
Liczba pozycji: 22
Wykonanie: DigiHex Systems