Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wideofilmowanie i kamerzyści Łódzkie

filmy ślubne Łódzkie

Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Kamerzysta Ryszard, Łódź
Ryszard
Łódź

CENA:
1690 ZŁ / SESJA
27977 / 246
KAMERZYSTA MIESIĄCA: KWIECIEŃ 2017
Zajmujemy sie wykonywaniem filmów z okazji ślubów i wesel. Efektem naszej pracy zawsze jest dynamicznie zrealizowany i atrakcyjny film. Realizujemy zlecenia w zakresie wideofilmowania w oparciu o własne pomysły. BIerzemy również pod uwagę sugestie ze strony naszych klientów. Ich potrzeby sa dla nas zawsze wielkim wyzwaniem. Naszą najlepszą rekomendacją są setki zadowolonych par. Zapraszamy!
Kamerzysta Piotr, Łódź
Piotr
Łódź

CENA:
1390 ZŁ / SESJA
21450 / 184
KAMERZYSTA MIESIĄCA: KWIECIEŃ 2017
Polecamy się w zakresie usług filmowania ślubów i wesel.Robimy to, co robic potrafimy najlepiej, dlatego cieszą nas wielkie wyzwania. Do szerokiego grona klientów, którzy nam zaufali można zaliczyć wiele par, w tym m.in. Miss Polonię 2007 Barbarę Tatarę-Kacperską. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, Fanpage'a oraz do osobistego kontaktu.
Kamerzysta Wojtek, Łódź
Wojtek
Łódź

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
3010 / 22
Oferujemy profesjonalne wideofilmowanie uroczystosci ślubno - weselnych oraz imprez okolicznościowych. W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesny sprzęt oraz profesjonalne oprogramowanie do montażu. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie. Realizujemy wszelkie oczekiwania ze strony Państwa dotyczące realizacji filmu. Zapewniamy rzetelną obsługę.
Kamerzysta Cezary, Brzeziny
Cezary
Brzeziny

CENA:
1700 ZŁ / SESJA
16137 / 88
Naszą ofertę kierujemy do wszystkich ceniących sobie profesjonalną realizację filmów ze ślubów i wesel. Zrealizujemy dla Państwa montaż filmów z powierzonych nam materiałów, oraz tych samodzielnie zarejestrowanych przez klienta. Kieruje nami wielkie zaagażowanie w sprawy wielkiej wagi a do takich należy ślub. Jesteśmy do Państwa usług.
Kamerzysta Jacek, Łódź
Jacek
Łódź

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
11934 / 58
Filmowanie jest moim zawodem. szczególne miejsce w mojej pracy zajmuje filmowanie uroczystości ślubnych i weselnych. Robię to z wielkim zaangażowaniem. Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami mojej oferty!
Kamerzysta Marcin, Poddębice
Marcin
Poddębice

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
13460 / 162
Zajmujemy się filmowaniem i fotografią ślubów i wesel. Prawdziwa i długo niezapomniana pamiątka jaką Państwu oferujemy jest możliwa dzięki naszemu nowoczesnemu podejściu do sztuki filmów wideo i zachowaniu smaku tradycyjnej pamiątki. Unikamy przewagi formy nad treścią i dbamy o każdy szczegół przy realizacji filmu. Zapraszamy.
Kamerzysta Maciej, Sieradz, Łódź
Maciej
Sieradz, Łódź

CENA:
1850 ZŁ / SESJA
4437 / 14
Realizuję imprezy okolicznościowe, reportaże, oraz realizacje telewizyjne. Jestem punktualny, kreatywny i mam świetny kontakt z otoczeniem :) . Na życzenie klientów mogę przedłozyć do wglądu rekomendacje.
Kamerzysta Tomasz, Łódź
Tomasz
Łódź

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
493 / 10
Profesjonalne wideofilmowanie uroczystości ślubu i wesela. Wykorzystanie najnowocześniejszego sprzętu, technik montażu i trendów. Dwóch operatorów kamer, slidery, stabilizator obrazu, kran kamerowy. Zapraszamy serdecznie!
Kamerzysta Damian, Łódź
Damian
Łódź

CENA:
4900 ZŁ / SESJA
494 / 7
Doskonałe pakiety ślubne. Wideofilmowanie i fotografia ślubna. Kompleksowe usługi w optymalnej cenie. Zapraszamy!
Kamerzysta Sławomir, Żytno
Sławomir
Żytno

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
13041 / 78
Oferujemy profesjonalne usługi fotograficzne oraz video reportaż w jakości Full HD dla wymagających.Zapraszamy Młode Pary do współpracy. Gwarantujemy zadowolenie z naszych usług.
Kamerzysta Piotr, Łódź
Piotr
Łódź

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
194 / 4
Innowacyjny film ze ślubu dla szczególnych par młodych. Filmy kręcone lustrzankami.
Kamerzysta Paweł, Łódź
Paweł
Łódź

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
8341 / 60
Oferujemy Państwu 1,5 godziny filmu zmontowanego według życzenia Młodej Pary. Będzie on kwintesencją całej uroczystości.
Kamerzysta Grzegorz, Łódź
Grzegorz
Łódź

CENA:
3200 ZŁ / SESJA
9087 / 100
Oferujemy profesjonalne reportaże ślubne. Nasze motto brzmi: "Wasze marzenia, nasza pasja!". Sam się tym przekonaj. Pamiątka z ślubu nie musi być nudna, a wręcz przeciwnie, może przyciągać i wciąż cieszyć!
Kamerzysta Damian, Łódź
Damian
Łódź

CENA:
3600 ZŁ / SESJA
12218 / 50
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Oferujemy filmy w jakości Full HD - DSLR. Zapoznaj się z nią już teraz!
Kamerzysta Grzegorz, Łódź
Grzegorz
Łódź

CENA:
1400 ZŁ / SESJA
8667 / 57
Film ślubny to pamiątka do której ciągle się powraca. Dlatego musi być dynamiczna, ciekawa oraz zrealizowana zgodnie z oczekiwaniami Pary Młodej. Ma bowiem przywoływać blask najważniejszego dnia Waszego życia! Zapraszamy!
Kamerzysta Maciej, Zduńska Wola
Maciej
Zduńska Wola

CENA:
1750 ZŁ / SESJA
5825 / 25
Powierzcie nam swoje wspomnienia. Film z Waszego ślubu jest dla nas wielkim wyzwaniem a Wasze zadowolenie naszą satysfakcją.
Kamerzysta Łukasz, Łódź
Łukasz
Łódź

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
2982 / 78
Oferujemy najlepszą jakość w atrakcyjnych cenach. Słuchamy i wykonujemy film zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Zapraszamy!
Kamerzysta Janusz, Skierniewice
Janusz
Skierniewice

CENA:
2600 ZŁ / SESJA
3374 / 31
Filmujemy i fotografujemy śluby oraz wesela. Każdego klienta traktujemy indywidualnie. W pracy kierujemy się pasją i wielkim zaangażowaniem. Poniżej przedstawiamy próbki naszych możliwości z zakresu filmowania i fotografii. Zapraszamy do współpracy. Indywidualne spotkanie przedstawi państwu prezentację oferty.
Kamerzysta Paweł, Łódź
Paweł
Łódź

CENA:
1700 ZŁ / SESJA
2506 / 16
Zajmujemy się wideofilmowaniem ślubów, wesel oraz imprez okolicznościowych. Stacjonujemy w Łodzi. Wychodzimy naprzeciw swoim klientom wykorzystując w pracyoryginalne pomysły. Kieruje nami pasja, która nieodłącznie nam towarzyszy oraz kreatywność i wysoka jakość usług.
Kamerzysta Marcin, Tomaszów Mazowiecki
Marcin
Tomaszów Mazowiecki

CENA:
4000 ZŁ / SESJA
2865 / 45
Profesjonalnie realizujemy filmy, dysponujemy kamerami HD oraz Lustrzankami, system stabilizacji (steadicam). Montujemy nowocześnie i dynamicznie. Zapraszamy!
Kamerzysta Marcin, Piotrków Trybunalski
Marcin
Piotrków Trybunalski

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
2363 / 13
Jesteśmy doświadczoną ekipą kamerzystów! Filmujemy śluby i wesela. indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia! Dopasujemy ofertę do Waszych potrzeb i oczekiwać. Zapraszamy!
Kamerzysta Bartosz, Głowno
Bartosz
Głowno

CENA:
1400 ZŁ / SESJA
619 / 12
Film z dnia ślubu i wesela to odnalezienie oraz wydobycie wyjątkowej relacji jaka jest między Panią i Panem Młodym. Nasze realizacje takie właśnie są - zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.
Kamerzysta Wojtek, Łódź
Wojtek
Łódź

CENA:
1650 ZŁ / SESJA
177 / 1
Film z wesela to doskonała pamiątka z tego bardzo ważnego dnia naszego życia. Możemy w każdej chwili wrócić do tych pięknych i wzruszających chwil oraz zobaczyć wszystkich gości, którzy nam towarzyszyli. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, a gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni.
Liczba pozycji: 23
Wykonanie: DigiHex Systems