Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wideofilmowanie i kamerzyści Pomorze

filmy ślubne Pomorskie

Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Kamerzysta Artur, Gdańsk
Artur
Gdańsk

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
3400 / 188
KAMERZYSTA MIESIĄCA: KWIECIEŃ 2017
Z wielką radością wychodzimy Państwu naprzeciw. Spełnimy wszystkie Państwa życzenia związane ze ślubem. Uwiecznimy marzenia cicho skrywane w sercach waszych. Nasze doświadczenie w tym zakresie ma wiele do powiedzenia. Potrafimy uatrakcyjnić filmowe i fotograficzne reportaże. Ten najważniejszy dzień w waszym zyciu będzie pełen miłych niespodzianek. Nieszablonowe i oryginalne pomysły sprawią, że po latach z radością wrócicie do tych niezapomnianych chwil. Dopasujemy ofertę również do Państwa budżetowych oczekiwań.
Kamerzysta Karol, Wejherowo
Karol
Wejherowo

CENA:
4000 ZŁ / SESJA
48347 / 647
Wspólnie zadbamy o wspaniałą pamiątkę z jedynego takiego dnia w Waszym życiu :) Realizujemy zlecenia na terenie całej Polski, oraz poza jej granicami. Zapraszamy do kontaktu z nami!
Kamerzysta Wojciech, Słupsk
Wojciech
Słupsk

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
12350 / 85
Zajmujemy sie filmowaniem ślubów i wesel. Nasze usługi są gwarantem wysokiej jakości. Indywidualny proces montażu naszych nagrań zawsze zadowala naszych Klientów. Ich rekomendacje są najlepszym potwierdzeniem naszej jakości, a przy tym sprawiają nam ogromną satysfakcję. Zapraszamy!
Kamerzysta Tomasz, Gdańsk
Tomasz
Gdańsk

CENA:
2200 ZŁ / SESJA
9803 / 85
Człowiek pragnie wracać do najpiękniejszych chwil z jego życia. Warto uwiecznić te cenne momenty, po to by móc przeżywać je na nowo. Do takich wydarzeń niewątpliwie możemy zaliczyć ślub i wesele. Zachęcamy do zerknięcia na naszą ofertę!
Kamerzysta Marek, Gdańsk
Marek
Gdańsk

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
10126 / 175
Filmuję i fotografuję z wielkim zaangażowaniem. Ogromną frajdą jest dla mnie montaż i komponowanie materiału. Dysponuję wszystkimi niezbędnymi zezwoleniami do filmowania podczas uroczystości religijnych. Mam bogate doświadczenie i odpowiedni sprzęt, aby efekt mojej pracy stał się wymarzoną pamiątką z tego najważniejszego dla Was dnia! Podczas reportażu staram się być niewidoczny.
Kamerzysta Waldemar, Debrzno
Waldemar
Debrzno

CENA:
1700 ZŁ / SESJA
4054 / 32
Ślub jest szczególnym wydarzeniem nie tylko dla Pary Młodej. Każde zlecenie traktuję indywidualnie, czerpiąc przy tym przyjemność z wykonywanej pracy. Posiadam profesjonalny sprzęt nagraniowy. Zajmuję się również fotografią.
Kamerzysta Michał, Słupsk
Michał
Słupsk

CENA:
2700 ZŁ / SESJA
1453 / 98
Spełniamy Państwa życzenia dotyczące zaślubin. Jesteśmy perfekcjonistami. Jeśli interesuje Państwa oryginalność, nietuzinkowość, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Nasze usługi to nie tylko fotografowanie, ale również filmowanie w sposób ekskluzywny.
Kamerzysta Kamil, Gdańsk
Kamil
Gdańsk

CENA:
5500 ZŁ / SESJA
6778 / 95
Wszystkie nasze pomysły na film ślubny są autorskie, nie korzystamy z szablonów. Uważnie słuchamy Waszych preferencji, więc to Wy współtworzycie film!
Kamerzysta Andrzej, Bińcze
Andrzej
Bińcze

CENA:
1400 ZŁ / SESJA
362 / 3
Profesjonalne usługi wideofilmowania ślubów i wesel. Zapraszamy do kontaktu!
Kamerzysta Radosław, Chojnice
Radosław
Chojnice

CENA:
2900 ZŁ / SESJA
1234 / 47
Oferta dla wszystkich chcących posiadać dynamiczny i nowoczesny film zrealizowany za pomocą lustrzanek. Zapraszamy! Sprawdź nas.
Kamerzysta Łukasz, Kwidzyn
Łukasz
Kwidzyn

CENA:
1250 ZŁ / SESJA
709 / 13
Zajmuję się filmowaniem wydarzeń podczas ślubów i wesel. Proponuję wysoką jakość usług oraz ogromne zaangażowanie, które w głównej mierze decyduje o wyjątkowości wykonanych filmów. Zapraszam.
Kamerzysta Tomek, Wejherowo
Tomek
Wejherowo

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
434 / 8
Filmowanie za pomocą kamer. Zapraszamy do poznania próbek wideo naszej produkcji. Satysfakcja gwarantowana
Kamerzysta Dominika, Gdynia
Dominika
Gdynia

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
605 / 39
Wideofilmowanie ślubów i wesel. Możliwość rejestracji ujęć z drona. Nagrania od 6 do 60 minut.
Kamerzysta Łukasz, Gdańsk
Łukasz
Gdańsk

CENA:
2300 ZŁ / SESJA
7519 / 211
Jeden wyjątkowy film znaczy więcej niż tysiąc słów! Proponuję Państwu filmy tworzone przy pomocy lustrzanek z pełną głębią obrazu i plastyki. Zachęcam do skorzystania z moich usług oraz kontaktu celem omówienia szczegółów.
Kamerzysta Wiesław, Lębork
Wiesław
Lębork

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
3259 / 31
Uroczystości nie da się powtórzyć, dlatego powinny one być uchwycone jak najlepiej. Taką właśnie jakość końcową zapewniamy!
Kamerzysta Wojciech, Gdańsk
Wojciech
Gdańsk

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
2322 / 42
Kocham to co robię.. :) lubię moment gdy nowożeńcy oglądają film, który stworzyłem :) Zapraszam!
Kamerzysta Marcin, Gdańsk
Marcin
Gdańsk

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
4836 / 86
Naszą domeną jest doswiadczenie w filmowaniu imprez okolicznościowych. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Kierujemy się indywidualnym podejściem do każdego klienta. Filmowanie i fotografowanie uroczystosci ślubno - weselnych to dla nas szczególne wyzwanie. Zapewniamy o profesjonaliżmie.
Kamerzysta Sławomir, Gdynia
Sławomir
Gdynia

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
863 / 32
Wideofilmowanie uroczystości ślubno - weselnych. Profesjonalne tworzenie oryginalnych pamiątek z tego wspaniałego wydarzenia.
Kamerzysta Przemysław, Żuławki
Przemysław
Żuławki

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
492 / 1
Profesjonalny i zarazem niebanalny reportaż ślubny, który będzie wspaniałą pamiątką z tych wspaniałych momentów. Zapraszam!
Kamerzysta Andrzej, Sopot
Andrzej
Sopot

CENA:
2600 ZŁ / SESJA
353 / 9
Nowoczesne, dynamiczne filmy ślubne. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi zrealizowanymi materiałami.
Kamerzysta Dominika, Słupsk
Dominika
Słupsk

CENA:
4000 ZŁ / SESJA
360 / 4
Profesjonalne usługi wideofilmowania 4K. Serdecznie zapraszamy do poznania szczegółów.
Kamerzysta Dariusz, Gdańsk
Dariusz
Gdańsk

CENA:
950 ZŁ / SESJA
145 / 12
Zajmujemy się kamerowaniem różnego rodzaju imprez okolicznościowych, m.in. ślubów, przyjęć weselnych i imprez rodzinnych. Nasza załoga to profesjonaliści, którzy szczególną uwagę poświęcają wysokiej jakości filmów i dynamice. Ten szczególny dla Was dzień, niepostrzeżenie nagramy oraz złożymy z niego film, do którego z przyjemnością będziecie wracać. Kręcenie filmów to nasza największa pasja, dlatego korzystamy z najlepszej jakości sprzętu w każdej realizacji.
Kamerzysta Anna, Puck
Anna
Puck

CENA:
1390 ZŁ / SESJA
217 / 3
Filmowanie ślubów i wesel. Współpracujemy z licencjonowanym operatorem drona. Zapraszamy do poznania wszystkich szczegółów i ustalenia terminów.
Kamerzysta Bartek, Gdańsk
Bartek
Gdańsk

CENA:
2150 ZŁ / SESJA
85 / 3
Specjalnie dla Państwa proponuję film z ceremonii ślubno-weselnych. Używam wysokiej klasy sprzętu do nagrywania w najwyższej jakości obrazu. Świadczę usługi z interesującym i dynamicznym montażem. Warte uwagi jest to, że każdego klienta traktuję personalnie. Jestem elastyczny i zawsze staram się dopasować do oczekiwań klientów.
Kamerzysta Krzysztof, Słupsk
Krzysztof
Słupsk

CENA:
2650 ZŁ / SESJA
79 / 0
Profesjonalne filmy i zdjęcia ślubne dla wymagających Par Młodych - Polecam !
Kamerzysta Dariusz, Słupsk
Dariusz
Słupsk

CENA:
1400 ZŁ / SESJA
17274 / 123
Nasze filmy i fotografie w pełni oddają nastrój i uczucia towarzyszące Państwu w tych wzniosłych chwilach. Ślubne filmy są montowanie dynamicznie, przeplatamy je teledyskami, zgodnie z aktualnymi trendami. Mam bogate doświadczenie, z którego korzystam w realizacji Waszych filmów.
Kamerzysta Mariusz, Starogard Gdański
Mariusz
Starogard Gdański

CENA:
5750 ZŁ / SESJA
7666 / 13
Zajmujemy się filmowaniem ślubów i wesel. Robimy to z pasją. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i niebywałymi umiejętnościami. Państwa satysfakcja z dobrze wykonanej pracy dodaje nam skrzydeł. Jesteśmy otwarci na sugestie z Państwa strony. Zapraszamy do współpracy.
Kamerzysta Mirosław, Kwidzyn
Mirosław
Kwidzyn

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
4172 / 11
Profesjonalne nagrywanie ślubów i wesel. Oferta skierowana do najbardziej wymagających Par.
Kamerzysta Tomasz, Kościerzyna
Tomasz
Kościerzyna

CENA:
1700 ZŁ / SESJA
3367 / 26
Nagrania z wesela w naszym wykonaniu to coś, co powinieneś zobaczyć, dlatego też zapraszamy do bezpośredniego zapoznania się z naszą ofertą!
Kamerzysta Andrzej, Słupsk
Andrzej
Słupsk

CENA:
1850 ZŁ / SESJA
1941 / 20
Filmy naszej produkcji dostarczają wiele emocji, które utwierdzą Państwa w przekonaniu, że są to bardzo wyjątkowe chwile. Jesteśmy w stanie odzwierciedlić każdy ułamek sekundy w najlepszej jakości. Grupa profesjonalistów składa się z operatorów kamer i montażystów, którzy zrobią wszystko żeby jak najlepiej oddać to co dzieje się w tym niezapomnianym dniu.
Liczba pozycji: 34
Wykonanie: DigiHex Systems