Wideofilmowanie i filmy ślubne
Szukaj kamerzysty w Twoim mieście:

Wideofilmowanie i kamerzyści Pomorze

filmy ślubne Pomorskie

Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Kamerzysta Karol, Wejherowo
Karol
Wejherowo

CENA:
3500 ZŁ / SESJA
49182 / 684
Wspólnie zadbamy o wspaniałą pamiątkę z jedynego takiego dnia w Waszym życiu :) Realizujemy zlecenia na terenie całej Polski, oraz poza jej granicami. Zapraszamy do kontaktu z nami!
Kamerzysta Artur, Gdańsk
Artur
Gdańsk

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
3905 / 220
Z wielką radością wychodzimy Państwu naprzeciw. Spełnimy wszystkie Państwa życzenia związane ze ślubem. Uwiecznimy marzenia cicho skrywane w sercach waszych. Nasze doświadczenie w tym zakresie ma wiele do powiedzenia. Potrafimy uatrakcyjnić filmowe i fotograficzne reportaże. Ten najważniejszy dzień w waszym zyciu będzie pełen miłych niespodzianek. Nieszablonowe i oryginalne pomysły sprawią, że po latach z radością wrócicie do tych niezapomnianych chwil. Dopasujemy ofertę również do Państwa budżetowych oczekiwań.
Kamerzysta Wojciech, Słupsk
Wojciech
Słupsk

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
12653 / 88
Zajmujemy sie filmowaniem ślubów i wesel. Nasze usługi są gwarantem wysokiej jakości. Indywidualny proces montażu naszych nagrań zawsze zadowala naszych Klientów. Ich rekomendacje są najlepszym potwierdzeniem naszej jakości, a przy tym sprawiają nam ogromną satysfakcję. Zapraszamy!
Kamerzysta Tomasz, Gdańsk
Tomasz
Gdańsk

CENA:
1950 ZŁ / SESJA
10105 / 94
Człowiek pragnie wracać do najpiękniejszych chwil z jego życia. Warto uwiecznić te cenne momenty, po to by móc przeżywać je na nowo. Do takich wydarzeń niewątpliwie możemy zaliczyć ślub i wesele. Zachęcamy do zerknięcia na naszą ofertę!
Kamerzysta Waldemar, Debrzno
Waldemar
Debrzno

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
4244 / 33
Ślub jest szczególnym wydarzeniem nie tylko dla Pary Młodej. Każde zlecenie traktuję indywidualnie, czerpiąc przy tym przyjemność z wykonywanej pracy. Posiadam profesjonalny sprzęt nagraniowy. Zajmuję się również fotografią.
Kamerzysta Michał, Słupsk
Michał
Słupsk

CENA:
2700 ZŁ / SESJA
1780 / 116
KAMERZYSTA MIESIĄCA: PAŹDZIERNIK 2017
Spełniamy Państwa życzenia dotyczące zaślubin. Jesteśmy perfekcjonistami. Jeśli interesuje Państwa oryginalność, nietuzinkowość, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Nasze usługi to nie tylko fotografowanie, ale również filmowanie w sposób ekskluzywny.
Kamerzysta Marek, Gdańsk
Marek
Gdańsk

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
10385 / 180
Filmuję i fotografuję z wielkim zaangażowaniem. Ogromną frajdą jest dla mnie montaż i komponowanie materiału. Dysponuję wszystkimi niezbędnymi zezwoleniami do filmowania podczas uroczystości religijnych. Mam bogate doświadczenie i odpowiedni sprzęt, aby efekt mojej pracy stał się wymarzoną pamiątką z tego najważniejszego dla Was dnia! Podczas reportażu staram się być niewidoczny.
Kamerzysta Kamil, Gdańsk
Kamil
Gdańsk

CENA:
5500 ZŁ / SESJA
7111 / 103
KAMERZYSTA MIESIĄCA: PAŹDZIERNIK 2017
Wszystkie nasze pomysły na film ślubny są autorskie, nie korzystamy z szablonów. Uważnie słuchamy Waszych preferencji, więc to Wy współtworzycie film!
Kamerzysta Andrzej, Bińcze
Andrzej
Bińcze

CENA:
1400 ZŁ / SESJA
516 / 6
Profesjonalne usługi wideofilmowania ślubów i wesel. Zapraszamy do kontaktu!
Kamerzysta Łukasz, Kwidzyn
Łukasz
Kwidzyn

CENA:
1300 ZŁ / SESJA
995 / 17
Zajmuję się filmowaniem wydarzeń podczas ślubów i wesel. Proponuję wysoką jakość usług oraz ogromne zaangażowanie, które w głównej mierze decyduje o wyjątkowości wykonanych filmów. Zapraszam.
Kamerzysta Radosław, Chojnice
Radosław
Chojnice

CENA:
2900 ZŁ / SESJA
1488 / 54
Oferta dla wszystkich chcących posiadać dynamiczny i nowoczesny film zrealizowany za pomocą lustrzanek. Zapraszamy! Sprawdź nas.
Kamerzysta Łukasz, Gdańsk
Łukasz
Gdańsk

CENA:
2300 ZŁ / SESJA
7894 / 223
Jeden wyjątkowy film znaczy więcej niż tysiąc słów! Proponuję Państwu filmy tworzone przy pomocy lustrzanek z pełną głębią obrazu i plastyki. Zachęcam do skorzystania z moich usług oraz kontaktu celem omówienia szczegółów.
Kamerzysta Tomek, Wejherowo
Tomek
Wejherowo

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
599 / 10
Filmowanie za pomocą kamer. Zapraszamy do poznania próbek wideo naszej produkcji. Satysfakcja gwarantowana
Kamerzysta Dominika, Gdynia
Dominika
Gdynia

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
1107 / 55
KAMERZYSTA MIESIĄCA: PAŹDZIERNIK 2017
Wideofilmowanie ślubów i wesel. Możliwość rejestracji ujęć z drona. Nagrania od 6 do 60 minut.
Kamerzysta Wiesław, Lębork
Wiesław
Lębork

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
3444 / 33
Uroczystości nie da się powtórzyć, dlatego powinny one być uchwycone jak najlepiej. Taką właśnie jakość końcową zapewniamy!
Kamerzysta Wojciech, Gdańsk
Wojciech
Gdańsk

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
2492 / 45
Kocham to co robię.. :) lubię moment gdy nowożeńcy oglądają film, który stworzyłem :) Zapraszam!
Kamerzysta Marcin, Gdańsk
Marcin
Gdańsk

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
5058 / 92
Naszą domeną jest doswiadczenie w filmowaniu imprez okolicznościowych. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Kierujemy się indywidualnym podejściem do każdego klienta. Filmowanie i fotografowanie uroczystosci ślubno - weselnych to dla nas szczególne wyzwanie. Zapewniamy o profesjonaliżmie.
Kamerzysta Dariusz, Gdańsk
Dariusz
Gdańsk

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
430 / 42
Zajmujemy się kamerowaniem różnego rodzaju imprez okolicznościowych, m.in. ślubów, przyjęć weselnych i imprez rodzinnych. Nasza załoga to profesjonaliści, którzy szczególną uwagę poświęcają wysokiej jakości filmów i dynamice. Ten szczególny dla Was dzień, niepostrzeżenie nagramy oraz złożymy z niego film, do którego z przyjemnością będziecie wracać. Kręcenie filmów to nasza największa pasja, dlatego korzystamy z najlepszej jakości sprzętu w każdej realizacji.
Kamerzysta Sławomir, Gdynia
Sławomir
Gdynia

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
1120 / 36
Wideofilmowanie uroczystości ślubno - weselnych. Profesjonalne tworzenie oryginalnych pamiątek z tego wspaniałego wydarzenia.
Kamerzysta Dominika, Słupsk
Dominika
Słupsk

CENA:
4000 ZŁ / SESJA
520 / 7
Profesjonalne usługi wideofilmowania 4K. Serdecznie zapraszamy do poznania szczegółów.
Kamerzysta Anna, Puck
Anna
Puck

CENA:
1390 ZŁ / SESJA
353 / 4
Filmowanie ślubów i wesel. Współpracujemy z licencjonowanym operatorem drona. Zapraszamy do poznania wszystkich szczegółów i ustalenia terminów.
Kamerzysta Bartek, Gdańsk
Bartek
Gdańsk

CENA:
2300 ZŁ / SESJA
278 / 13
Specjalnie dla Państwa proponuję film z ceremonii ślubno-weselnych. Używam wysokiej klasy sprzętu do nagrywania w najwyższej jakości obrazu. Świadczę usługi z interesującym i dynamicznym montażem. Warte uwagi jest to, że każdego klienta traktuję personalnie. Jestem elastyczny i zawsze staram się dopasować do oczekiwań klientów.
Kamerzysta Krzysztof, Słupsk
Krzysztof
Słupsk

CENA:
2650 ZŁ / SESJA
223 / 2
Profesjonalne filmy i zdjęcia ślubne dla wymagających Par Młodych - Polecam !
Kamerzysta Krzysztof, Potęgowo
Krzysztof
Potęgowo

CENA:
1900 ZŁ / SESJA
107 / 5
Każde zlecenie realizuję z pasją oraz pełnym zaangażowaniem, każde zlecenie jest traktowane indywidualnie, dzięki czemu otrzymują Państwo nowoczesny, profesjonalny film ślubny. Nagrywamy w jakości full HD i 4K.
Kamerzysta Mariusz, Gdańsk
Mariusz
Gdańsk

CENA:
1350 ZŁ / SESJA
135 / 4
Jeśli twierdzisz, że film ze ślubu jest dla Ciebie zbyt drogi, chcesz sobie go odpuścić ale nie chcesz później żałować. Skontaktuj się z nami a spróbujemy skomponować ofertę na Twoją kieszeń. Możemy pochwalić się kilkunastoletnim doświadczeniem, niewygórowanymi cenami i dziesiątkami zadowolonych klientów. Polecamy się.
Kamerzysta Paweł, Gdynia
Paweł
Gdynia

CENA:
2700 ZŁ / SESJA
80 / 3
Jesteśmy firmą, która w fachowy i twórczy sposób nagrywa i opracowuje materiał z najważniejszych chwil Waszego ślubu. Specjalizujemy się w krótkich klipach oraz filmach ślubnych. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, chętnie podejmiemy się nowych wyzwań. Zachęcamy do kontaktu.
Kamerzysta Dariusz, Słupsk
Dariusz
Słupsk

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
17542 / 126
Nasze filmy i fotografie w pełni oddają nastrój i uczucia towarzyszące Państwu w tych wzniosłych chwilach. Ślubne filmy są montowanie dynamicznie, przeplatamy je teledyskami, zgodnie z aktualnymi trendami. Mam bogate doświadczenie, z którego korzystam w realizacji Waszych filmów.
Kamerzysta Mirosław, Kwidzyn
Mirosław
Kwidzyn

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
4299 / 13
Profesjonalne nagrywanie ślubów i wesel. Oferta skierowana do najbardziej wymagających Par.
Kamerzysta Mariusz, Starogard Gdański
Mariusz
Starogard Gdański

CENA:
5750 ZŁ / SESJA
7803 / 13
Zajmujemy się filmowaniem ślubów i wesel. Robimy to z pasją. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i niebywałymi umiejętnościami. Państwa satysfakcja z dobrze wykonanej pracy dodaje nam skrzydeł. Jesteśmy otwarci na sugestie z Państwa strony. Zapraszamy do współpracy.
Kamerzysta Andrzej, Słupsk
Andrzej
Słupsk

CENA:
1900 ZŁ / SESJA
2081 / 22
Filmy naszej produkcji dostarczają wiele emocji, które utwierdzą Państwa w przekonaniu, że są to bardzo wyjątkowe chwile. Jesteśmy w stanie odzwierciedlić każdy ułamek sekundy w najlepszej jakości. Grupa profesjonalistów składa się z operatorów kamer i montażystów, którzy zrobią wszystko żeby jak najlepiej oddać to co dzieje się w tym niezapomnianym dniu.
Liczba pozycji: 32
Wykonanie: DigiHex Systems